Távközlés rovat

9,6 millió felett a mobil-előfizetések száma

Szeptemberben a Pannon tudta növelni piaci részesedését a telítődő mobilpiacon.

Megtévesztette a fogyasztókat a Magyar Telekom

A Versenyhivatal ezúttal 10 millió forintos bírsággal szankcionálta a félrevezető reklámkampányt.

Gyorsan bővül a széles sávon netezők tábora

Az NHH jelentése szerint augusztusban közel 30 ezerrel nőtt az előfizetések száma.

Ünnepel az Ericsson

Fél évszázada százegynéhány előfizetővel startolt az első automata mobiltelefon-rendszer Svédországban.

Több mint 9,5 millió mobilos van Magyarországon

Az NHH jelentése szerint augusztusban a Vodafone tudott javítani piaci részesedésén.