Távközlés rovat
Kemény közleményt adott ki a DIGI
Az Európai Unióban Magyarországon a legdrágább a mobilinternet – a vállalat szerint a kizárásuk e helyzet fenntartását szolgálja.
A Vodafone telefonos és online ügyintézésre kéri az ügyfeleket
A szolgáltató igyekszik alkalmazkodni a helyzethez, de kérik az emberek segítségét is.
Lezárult a magyar 5G-s frekvenciatender
Március 26-án rendezte meg a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság az 5G-s frekvenciák árverését.
Még nincs baj, de az EU óvatosságra int a hálózatok kapcsán
Az Európai Bizottság és az Európai Elektronikus Hírközlési Szabályozók Testülete (BEREC) közös nyilatkozatot adott ki a Covid-19 világjárvány okozta megnövekedett hálózati csatlakozási igények kezeléséről.
A versenyhivatal lezárta a DIGI és az Invitel fúziójának ismételt vizsgálatát
A jóváhagyás erős korlátozásokkal jár.
Meghosszabbítják az adategyeztetést a mobilszolgáltatók
Türelmi időt kapnak a feltöltőkártyások.
Mától általános távmunkát vezet be a Magyar Telekom
A vállalat távolléti díjat fizet azoknak, akik nem tudnak élni a távmunka lehetőségével.
Total AI
Aktív témák
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- E-book olvasók
- OLED TV topic
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Lightyear - befektetési app
- Metal topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- BestBuy topik
- További aktív témák...