Távközlés rovat
Három év alatt megnégyszereződött a mobilinternet-szolgáltatás adatforgalma
Első alkalommal tette közzé megújult mobilpiaci jelentését a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság.
Az NMHH közzétette frekvenciagazdálkodási terveit
Négy sávban fog idén új, széles sávú frekvenciahasználati lehetőségeket értékesíteni az NMHH.
Európában elstartolt az 5G
A Swisscom ügyfelei kezdetben Svájc 54 városában érik el a kereskedelmi 5G szolgáltatásokat, amit az Ericsson 5G hálózata biztosít.
Indul a sávújraosztás
Mostantól már lehet pályázni az országos digitális földfelszíni televíziós hálózatok lejáró használati jogosultságára. A pályázók április 30-án adhatják be jelentkezésüket.
A Huawei vezetőjével tárgyalt Varga Mihály
A magyar kormány elkötelezett az infokommunikációs szektor fejlesztésében, a digitális átállás ugyanis kulcsa a magas ütemű gazdasági növekedésnek – jelentette ki a pénzügyminiszter Pekingben.
Újra Budapesten rendezik az ITU Telecom World távközlési konferenciát
A nemzetközi szervezet vezetője és a magyar kormány megbízottja tegnap véglegesítették a megállapodást.
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Mobil flották
- A Jolla Sailfish OS-ével dob piacra telefont a Commodore
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- DJI topic
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Milyen légkondit a lakásba?
- Xbox Series X|S
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- További aktív témák...