Távközlés rovat

A képeslapot nem szorította ki az sms

Csúcsok dőlnek a postán és az sms-központokban is.

Telefon és internet 3G-vel

Internetezésre is ajánlja hálózatát az O2 német leányvállalata.

Olcsóbb MMS a T-Mobile-tól

A jövő év első két hónapjában 28 forintot kér a hálózaton belüli MMS-ekért a szolgáltató.

Jól fogy a djuice

Már háromszázezren fizettek elő a Pannon GSM fiataloknak szánt szolgáltatására.

Ünnepi jókívánságok mobilról

Idén az MMS-képeslap a slágerújdonság az ünnepi üdvözletek sorában.

A Matáv mindenkit túllicitált

Már nyeregben érezheti magát a német-magyar páros Montenegróban?

Ajánlatot tett Montenegróban a Matáv

Elemzők 100–120 millió eurós vételárra számítanak.

Matáv: növekvő ADSL-lefedettség

A társaság tegnap bekötötte a kétszázezredik ADSL-előfizető hozzáférését is.

Sony Ericsson F500i

A színes kijelzős, VGA-felbontású kamerával felszerelt készülék szakít a gyártóra jellemző szögletes formákkal.

Képeslapon küldött MMS a Pannontól

Az új szolgáltatással hagyományos postai úton is küldhetők MMS üzenetek.

Sok pénzt hoznak a bonyolultabb mobileszközök

Az operátorok, a LAN-szolgáltatók és az ISP-k is jól járnak.

A mobilszolgáltatóknál nincs ünnepi kedvezmény

Csak a vezetékes szolgáltatók ajándékozzák meg ügyfeleiket az ünnepek alatt.

Az Ericsson építi a T-Mobile UMTS-hálózatát

A hazai mobilszolgáltató ügyfeleinek száma már meghaladja 4 milliót.

Megduplázta ADSL-előfizetőinek számát a Matáv

A szolgáltató a napokban köti be kétszázezredik ADSL-előfizetőjét.

Jövőre pihenőt tart a mobilpiac

Egy japán szakmai szervezet szerint jövőre lassul a piac növekedése.

Óriásfúzió az amerikai távközlésben

A Sprint 35 milliárd dollárért felvásárolja kisebb riválisát, a Nextelt.

Menedzsment-karcsúsítás a Matávnál

Csökken a szervezeti egységek száma, és számos vezetői pozíció is megszűnik.

Ingyenes ünnepi hívások a UPC-től is

Karácsonykor és szilveszterkor nem kell fizetni a körzeten belüli hívásokért.

Lendületben a GTS DataNet

A szolgáltató az idén 10 milliárd forintot meghaladó árbevételt vár.

Ingyenes napok a Tele2-nél

Az akciós ajánlat karácsony és az új év első napjára szól.

Kivásárolja mobilcégét a Telecom Italia

A Telecom Italia Mobile 44 százalékára is igényt tart az olasz telefontársaság.

Hoppon maradt a Deutsche Telekom

Egyelőre nem sikerült olcsón megszerezni a lengyel PTC nem birtokolt hányadát.

Keresem az utam

Mobil navigációs rendszert mutatott be hazánkban a Sony Ericsson és a Wayfinder.

Portugáliában a mobil gólösszefoglaló a menő

A TMN a foci-Eb-re időzítette a harmadik generációs szolgáltatás elindítását.

Orosz kézben az Antenna Hungária tíz százaléka

Ekkora csomag a közelgő privatizáció előtt jó befektetésnek bizonyulhat.

Internetböngésző 14 éven aluliaknak

Az Axer böngészővel szerkesztett tartalmat és védett internetezést kínál az Axelero.

A negyedik frekvenciára még várni kell

A tervek szerint csak 2006 után dobják piacra ismét a negyedik frekvenciát.

Nokia 3100, a diákteló

A színes, villogó, belépő szintű készüléket a fiatalok igényeihez szabta a Nokia.

Mikor fizet a T-Mobile?

Egy év múlva indul Budapesten a 3G-szolgáltatás

A Pannon és a T-Mobile harmadik generációs lett

Nettó 36 milliárd forinttal lesz gazdagabb az állami büdzsé.

Folytatódik a Telekom Austria értékesítése

Az osztrák állam tulajdonrésze a mostani tranzakció nyomán 30 százalékra csökken.

Októberben erősített a Pannon

Az elmúlt hónapban egyedül a T-Mobile veszített részesedéséből.

Az Euroweb értékesítette cseh leánycégét

Félmillió dollár készpénzért adott túl leányvállalatán a társaság.

Az üzleti szektort is megcélozza a Tele2

A szolgáltató alacsony tarifákat kínál kisvállalkozásoknak is.