Távközlés rovat
Rekordnegyedévet zártak a mobilgyártók
Újra lendületbe jött a Nokia, rosszul taktikázott a Samsung, bizonytalan a Siemens.
A Pannon és a Vodafone erősített decemberben
Egy év alatt háromnegyed millióval nőtt a mobil-előfizetők száma.
Nem eladó a Pannon GSM
A Telenornak esze ágában sincs megválnia magyar leányától.
Teher a mobil a Siemensnek
Jó negyedévet zárt, de küszködik a mobilüzletággal a német vállalatóriás.
Túllépte a százötvenmilliót az ügyfelek száma
A Vodafone ügyfélköre szépen gyarapodik, az átlagos bevétel azonban csökken.
Megjelent a Panasonic X700-as mobilja
Hazánkban is megvásárolható a széthajtható smartphone.
Negyvenmilliós bírság a T-Mobile-nak
A Relax reklámjait megtévesztőnek találta a GVH.
Nyáron csökkennek a mobildíjak?
Az NHH közelítené egymáshoz a szolgáltatók végződtetési tarifáit.
Tízen pályázhatnak a Cesky Telekomra
Hat távközlési szolgáltató és négy pénzügyi befektető verseng a társaságért.
Saját tarifái alá ment a Matáv
Új lakossági díjcsomagot vezet be a távközlési vállalat.
A T-Mobile drasztikusan szűkíti választékát
Jóval kevesebb mobiltelefon szerepel majd a kínálatban.
Magyar Telekom lesz a Matávból
Hazánkban is megjelennek a T-Com, T-Systems és T-Online márkák.
Az Ericssonnal újít a német T-Mobile
Tízezer GSM-bázisállomás cseréjére kerül sor a következő három évben.
Kiemelkedő évet zárt a Motorola
Ismét második a Motorola a mobilgyártók rangsorában.
A Vodafone piacvezető lenne 3G-ben
Az új szolgáltatás bevezetésének előkészületei javában folynak.
IKO-Matáv: interaktív találkozások
Az új holding interaktív tartalomszolgáltatásra specializálódott.
Több mint kétszázezer előfizetőt gyűjtött a Tele2
Még az első félévben bevezetik a betárcsázós internetszolgáltatást is.
A Pannon hálózatát is az Ericsson építi
Újabb ötmilliárdot hozott a 3G a svéd cégnek.
Két hónap ingyen internet a Matávtól
Februártól ingyenes nyílt hozzáféréssel népszerűsíti a netet a távközlési vállalat.
Az első félévben kifizetheti a Matáv a Telekom Montenegrót
A magyar vállalat hitelből vásárol, de az osztalékpolitikája nem változik.
Nem terjed majd robbanásszerűen a 3G
A T-Mobile még az idén lefedi Budapest nagy részét.
Sony Ericsson Z200
A széthajtható telefon nem bőséges szolgáltatásaival, hanem sajátos formavilágával hívja fel magára a figyelmet.
FlexFon: újabb szereplő a távközlési piacon
Idővel az elektromos áram kereskedelmébe is beszállnak.
Biztos győztes a Matáv Montenegróban
A Matávé volt a legjobb ajánlat a montenegrói távközlési vállalat felvásárlására.
Mozgással vezérelhető a Samsung új mobilja
Ne lepődjünk meg azon, ha összevissza hadonászó embereket látunk az utcán.
A Matáv az Ericssonnal építi széles sávú hálózatát
Széles sávú Ethernet DSL Access hozzáférési megoldással bővíti szolgáltatási területét a Matáv.
Kevesebb vonalon többet beszélünk
Novemberben folytatódott a bekapcsolt vezetékes fővonalak számának csökkenése.
72 millióan vannak a német mobil-előfizetők
A német mobiltelefon-piac tavaly ismét kétszámjegyű növekedést könyvelhetett el.
Már sms-sel is segíthetnek a mobilosok
Mától szöveges üzeneteket is fogad az 1749-es adományvonal.
Eladó a cseh távközlési vállalat állami tulajdonrésze
Versenytárgyalás lesz, de megfelelő ajánlat hiányában tőzsdére is kerülhetnek a részvények.
CES: Vége az sms-pötyögésnek?
A Las Vegas-i kiállításon bemutatkoztak a Samsung mobiltechnológiai újdonságai.
Vodafone-stop a Belügyminisztériumnál
A tárca a 70-es számok hívásának letiltásától több tízmillió forint megtakarítást remél.
Novemberben csökkent a T-Mobile piaci részesedése
A Vodafone és a Pannon GSM tovább növelte előfizetőinek számát.
Már mobilhívással is segíthetők a szökőár áldozatai
Bármely mobilhálózatról és a Monortel körzetéből is hívható az 1749-es telefonszám.
A Matávnak áll a zászló a Fekete-hegyekben
Várhatóan a magyar vállalat veheti meg a montenegrói mobilszolgáltató TeleMont.
Távközlés: eljön az igazság pillanata
2005 várhatóan az új technológiák térnyerésének éve lesz.
A Vodafone lefedte a metróvonalakat
Mindhárom budapesti vonalon elérhető a hang- és adatátviteli szolgáltatás.
Sebességet vált a 3G
A mai harmadik generációnál tízszer gyorsabb lesz az új mobilstandard.
A karácsonyinál gyengébb volt a szilveszteri sms-láz
A mobilszolgáltatók felkészültek az újévi rohamra.
Mobilszolgáltatást is nyújtana a Time Warner
A médiacsoport tárgyal az USA harmadik legnagyobb mobilcégével.
Sony Ericsson T630
A T610 után hamar érkezett az utód, a T630. Vajon miben más, miben több az új modell?
Lassan terjed a 3G-s videotelefonálás
Sokan nehézkesnek tartják a mobil képes beszédet.
A Deutsche Telekom éve lesz 2005?
A DT az Európán kívüli leányvállalatoknak köszönhetően lehet sikeres.


