Távközlés rovat

Új wap- és internetcsomagok a Westelnél

WAP Plusz és Internet Plusz/WestelNet Plusz nevekkel erősít a mobilszolgáltató.

Mobilpiac: veszít a Pannon GSM és a Westel

Megközelítette a nyolcmilliót a magyar mobiltelefon-előfizetések száma.

Négymilliárd mobilhasználó várható 2015-re

Általános derűlátás uralkodott a 3GSM kongresszuson.

Havidíjas biztonság

Otthoni felhasználóknak kínál védelmet az Axelero.

Terjedőben az ADSL Oroszországban

Az orosz fővárosban évente átlagosan tíz százalékkal nő az internetezők száma

Tavaszi ADSL-akció az Invitelnél

Belépő a Matáv felségterületére is.

Növekedési kényszerben a távközlési cégek?

Megmutatta oroszlánkörmeit a KPN, internetszolgáltatóba fektet a France Télécom.

Új szereplő a magyar telefóniában

Vállalatoknak kínál adat- és hangátviteli szolgáltatásokat a Cesky Telecom.

Kerékpár a mobilelőfizetéshez

Hollandiában szokatlan akcióval toboroz előfizetőket az Orange.

A mobilos árszabályozást irigyli az Invitel

Idén bevételnövekedésre számít a vezetékes szolgáltató.

Kedvezményes WAP-használat a Westelnél

Egy kiegészítő csomagnak köszönhetően március 1-től olcsóbb lesz a WAP.

Hoppon maradt a Vodafone

Alulmaradt az AT&T-licitben a brit szolgáltató.

Jó eredmények a Pannonnál

Az éles piaci verseny ellenére is nőtt a mobilszolgáltató nyeresége.

A mobilcégek nyomták fel a Telenor eredményét

A Pannon GSM nyeresége is hozzájárult a norvégok javuló erdményeihez.

Decemberben újra több lett a telefonvonal

Átlagosan alkalmanként három percet, havonta négy órát telefonálunk egy fővonalról.

Nyereséges a France Telecom

Ismét profitról számolt be a francia távközlési vállalat.

Önellátó lesz a Nokia

A finn vállalat többségi tulajdont szerzett a Symbian konzorciumban.

Visszaszorul az FT a vezetékes piacon

Növekvő nyereség, csökkenő árbevétel a francia távközlési cégnél.

A Vodafone óriási akvizícióra készül

A szolgáltató harmincmilliárd dollárt kínál az egyesült államokbeli AT&T Wireless mobilszolgáltatóért.