Távközlés rovat
A magyarok 16 százaléka lóg széles sávon
Az utóbbi hónapokban leült az internetszolgáltatás-piac.
Az Externet megveszi a TVnet ADSL-előfizetőit
A Magyar Telekom területén meglévő előfizetéseket eladta a szolgáltató.
A mobilszolgáltatók és a fogyasztók megkopasztása
Komoly vita alakult ki az E-Money Symposiumon a konkurens cégek között.
Legyen valódi verseny a szélessáv-piacon!
Magyarországra látogatott Viviane Reding, az Európai Bizottság távközlésért felelős biztosa.
Pataki Dániel lesz az RSPG alelnöke
Több uniós tanácsadó szervben is visel tisztet az NHH-elnök.
Zűrök az európai iPhone körül
A német T-Mobile válasza a Vodafone keresetére: nem kell hűségszerződést kötni a vásárláskor.
A király beszólt, a mobiltársaságok kaszáltak
Nagy üzlet János Károly spanyol király rendreutasító megjegyzése.
Megtévesztette a fogyasztókat a UPC
A GVH 35 millió forintos bírsággal bünteti a céget.
Mobilos bázisállomást telepítettek a kínaiak a Mount Everestre
Az olimpiai láng útjának kiszolgálására építkezett a China Mobile a világ tetején.
Az EU rendet vágna a szélessáv-piacon
A tegnap ismertetett reformtervezet útja nem lesz sima.
A vezetékes telefonban lát fantáziát az EnterNet
A szolgáltató felvásárolta a három éve gründolt Unicomm Kft.-t.
Izgalom nélkül múlt el a nyár a szélessáv-piacon
Az NHH úgy kalkulál, hogy körülbelül 1,6 millió broadband internet-előfizetés van ma Magyarországon.
Szárnyakat adott az Invitel-akvizíció a HTCC-nek
Bár a szolgáltató veszteséget jelentett, az árbevétel egyes szegmensekben a többszörösére nőtt.
Tízmilliárdot kért a GKM a 900 MHz-ért
A Magyar Telekom és a Pannon is meghosszabbította koncessziós szerződését.
Új szereplő a DSL-modemek hazai piacán
Az AVM komoly tényezővé szeretne válni a magyar internetszolgáltatói piacon.
Mobilosoknak: letölthető a gyors és biztonságos Opera Mini 4 böngésző
Az új változat minden internetes igényt kiszolgál.
A magyar mobilpiac kiegyensúlyozott, az előfizetések száma stabilan növekszik
A Nemzeti Hírközlési Hatóság szeptemberben 112 ezerrel több mobil-előfizetőt számlált.
És igen: a Google jövőre leigázza az egész mobilvilágot az Androiddal
Hatalmas piac, hatalmas alkuk, az óriás tovább növekszik.


