Távközlés rovat

A magyarok 16 százaléka lóg széles sávon

Az utóbbi hónapokban leült az internetszolgáltatás-piac.

Az Externet megveszi a TVnet ADSL-előfizetőit

A Magyar Telekom területén meglévő előfizetéseket eladta a szolgáltató.

A mobilszolgáltatók és a fogyasztók megkopasztása

Komoly vita alakult ki az E-Money Symposiumon a konkurens cégek között.

Legyen valódi verseny a szélessáv-piacon!

Magyarországra látogatott Viviane Reding, az Európai Bizottság távközlésért felelős biztosa.

Pataki Dániel lesz az RSPG alelnöke

Több uniós tanácsadó szervben is visel tisztet az NHH-elnök.

Zűrök az európai iPhone körül

A német T-Mobile válasza a Vodafone keresetére: nem kell hűségszerződést kötni a vásárláskor.

A király beszólt, a mobiltársaságok kaszáltak

Nagy üzlet János Károly spanyol király rendreutasító megjegyzése.

Mobilos bázisállomást telepítettek a kínaiak a Mount Everestre

Az olimpiai láng útjának kiszolgálására építkezett a China Mobile a világ tetején.

Az EU rendet vágna a szélessáv-piacon

A tegnap ismertetett reformtervezet útja nem lesz sima.

A vezetékes telefonban lát fantáziát az EnterNet

A szolgáltató felvásárolta a három éve gründolt Unicomm Kft.-t.

Izgalom nélkül múlt el a nyár a szélessáv-piacon

Az NHH úgy kalkulál, hogy körülbelül 1,6 millió broadband internet-előfizetés van ma Magyarországon.

Szárnyakat adott az Invitel-akvizíció a HTCC-nek

Bár a szolgáltató veszteséget jelentett, az árbevétel egyes szegmensekben a többszörösére nőtt.

Tízmilliárdot kért a GKM a 900 MHz-ért

A Magyar Telekom és a Pannon is meghosszabbította koncessziós szerződését.

Új szereplő a DSL-modemek hazai piacán

Az AVM komoly tényezővé szeretne válni a magyar internetszolgáltatói piacon.

A magyar mobilpiac kiegyensúlyozott, az előfizetések száma stabilan növekszik

A Nemzeti Hírközlési Hatóság szeptemberben 112 ezerrel több mobil-előfizetőt számlált.

És igen: a Google jövőre leigázza az egész mobilvilágot az Androiddal

Hatalmas piac, hatalmas alkuk, az óriás tovább növekszik.