Távközlés rovat
Montenegróban üzletel az MTelekom az OTP-vel
A Magyar Telekom montenegrói leányvállalata mintegy 12 millió eurós áron értékesítette a CKB bankban meglévő 11.5 százalékos részesedését.
Kevesebb vezetékes telefon, több ADSL
A vezetékes telefonon beszélők száma tovább csökken; sem az internetes hangátviteli csatornák, sem a közvetítőválasztás nem állítja meg az apadást.
Műszaki hiba az MTelekomnál
Áramellátási hiba miatt szünetelnek egyes szolgáltatások a Magyar Telekom rendszerében.
Rendkívüli közgyűlésre készül az MTelekom
A Magyar Telekom Igazgatósága döntést hozott a társaság rendkívüli közgyűlésének összehívásáról.
Tovább nőtt a mobil-előfizetők száma
Már közel 9,5 millió előfizetőt tartanak nyilván a három szolgáltatónál.
Belehúzott a Motorola
A második negyedévben az amerikai gyártó ügyesen morzsolta hátrányát a Nokiával szemben.
Tovább bővülhet az ADSL-piac
Az NHH jelentősen csökkenti a Hungarotel hurokátengedési díjait is, ami segíti az alternatív szolgáltatókat.
Gyorsult a GTS Datanet hálózata
A belföldi és nemzetközi sávszélességet érintő fejlesztésre negyedmilliárd forintot költött a szolgáltató.
Internet nélkül maradtak a GTS-Datanet előfizetői
Ezúttal is a szünetmentes rendszer hibája okozta a többórás üzemzavart.
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Lexus, Toyota topik
- Marxistává válik az AI, ha elviselhetetlenné teszik a munkakörülményeit
- Melyik tápegységet vegyem?
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Formula-1
- BestBuy topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...