Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Ulkesh #753 üzenetére

    Az első néhány óra tapasztalatai Iphone 3G után:

    Az akksi iszonyat hamar lement a felére pár óra alatt, bár nagyjából 2 órán keresztül folyamatosan pakolgattam a programokat, nyomogattam, 2 alkalmazást letöltöttem, kb 10 oldalt megnéztem a neten, facebook-ba benéztem. Mindezt folyamatos 3G hálózaton persze. De semmi videó és zene, a csengőhangokat is csak átfutottam. Gondolom illetve nagyon remélem, hogy ez nem marad így és nem fog ilyen gyorsan lemerülni?? Most a zene-átpakolás miatt a laptophoz van kötve, szóval közben töltődik is.

    Ami pozitív így elsőre:
    - a határtalan testreszabhatóság, minden ide-oda pakolható, stb.
    - a készülékház nagyon szép, tetszik ez a barnás-lilás nem tudom milyen szín
    - szuper, hogy iphone után nem kell itunes-szal b*szakodni, csak egyszerűen átpakolom rá a zenéket és kész
    - állapotjelző led
    - a kamera nagyon szép képeket csinál, videót még nem próbáltam
    - iphone 3G után a böngésző érezhetően gyorsabb, de a multitouch gyengébb. a legjobb kifejezés a "bizonytalanabb" talán, de gondolom ez megszokás kérdése

    Ami nem tetszik:
    - gyenge akksiidő, bár most levettem 3G-ről, remélem, így tovább bírja
    - egyelőre még szokatlan és kusza a rendszer, gondolom, majd ha "belakom" akkor jobb lesz
    - nem tudom áttekinteni, hogy milyen programok futnak, mik kommunikálnak az internettel. letöltöttem a task killer-t, ezzel megjelenik egy kis zöld android a bal felső sarokban és állandóan ott figyel - bezártam minden alkalmazást, kivéve óra (de a zöld droid állandóan ott lesz??)
    - a fülhallgató anyaga (szintén iphone után) elég gagyi, az iphone-nál valami gumírozott cucc volt, ez meg sima műanyag akármi, ami - mivel össze volt tekerve a dobozban ugye - most is ugyanúgy "ráncolódik", tehát látni az összehajtás nyomait. Na mindegy, ez a legkevesebb, veszek egy másikat, de hát azért mégis..
    - nem iphone: még mindig keresem a home gombot :-)

    De barátkozunk és tényleg klassz telefon, bár kétségeim vannak a többi androidos cuccal kapcsolatban, hogy azok milyenek lehetnek, ha ez a jelenlegi legjobb, legalábbis a tesztek alapján. Amint azt fentebb láttátok is, mindenhol az iphone-hoz hasonlítom - de csak azért, mert eddig az volt és hát ugye megszoktam 1,5 év alatt.

Új hozzászólás Aktív témák