Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kíváncsi #2200 üzenetére

    Hát, szerintem érdemesebb lehet a 8-as szériából választani, ha elolvasod a tesztet, abból is látszik, hogy ha nem is hatalmasat, de azért léptek előre jócskán a 7-es szériához képest. Én is sokat agyaltam ezen a kérdésen, hogy 42"-os legyen, avagy 50"-es, és megmondom őszintén, hogy az 50"-es méret már csak az 1366x768-as felbontás miatt is jobban tetszik, mint az 1024x768-as 42"-es, de igazából csak olyan 2,5-3 méterről nézném, oda végülis elég a 42", és akkor már inkább legyen új modell, 24p támogatással, nagyobb kontraszttal. Ha 50"-est akarsz a 7-es szériából, akkor az ugye alsóhangon is 330.000 Ft körül van (50PV7-es), de inkább 380.000 Ft, ha az 50PV70-est akarod. Ezzel szemben majd egy százassal olcsóbban megkapod a 8-as széria 42PX80-asát, ami ugye már tudásban is több. Nagy dilemma, de szerintem, ha gondolsz már Blu-Ray lejátszásra is (PS3-nál esélyes), akkor mindenképpen a 8-as széria a befutó a 24p miatt. Az 50"-os 8-as széria meg biztos baromi húzós lesz árban eleinte, az szerintem semmiképp nem ér annyit.

    Get Moded!

Aktív témák