Hirdetés

Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    Voltunk Kakucson haverral. Egyik szemem sír a másik meg el van takarva hajjal. Jah nem az az emós topic. Szóval Volt alkalmam A TL 1000-et meghajtani, hát visszaültem az R6 ra asse tudtam mivan, semmi motorfék :D majdnem beleszálltam mindenbe, annyira hiányzott már :DDD De nagyon jó volt a masina. AZ én R6 om túramotor a TL hez képest. Komolyan mondom, kényelmesebb nála. Megint kipóbáltam egy gyönyvirág motorkerékpárt.
    Aztán. Haver éppen kint körözget, én a büfében nézegetem, közben meg motoros társak elkezdik kiértékelni a többieket. Két önjelölt hokinyúl elkezte mondani, hogy ki mit csinál rosszul, sőt még belém is kötöttek, hogy ne a lábbammal integessek, ha elhagyom a pályát, mert lerúgom őket, ha féktávon mennek el nekem ( :DDD) Köpni nyelni nem tudtam. Nem kezdtem el mondani nekik, hogy az embernek van periférikus látomezeje. Jah és ez a fickó aki saját magára maszturbált, már annyira jól motorozik, valamilyen tanfolyamon vett részt, olyasmin, mint amire elmentetek Ali, meg Qupak. Azt ő kezdi nekem mondani hogyan motorozzanak az emberek. Hát elkészültem. Bazeg, az emberek teljesen ostobák.
    Féktávon lerúúúglak??? Te beverted a fejed? vegyél be valamit fater. Hákééészvagyok.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Aktív témák