Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Pompi #1360 üzenetére

    Ők nem tudják bizonyítani, egyrészt azt adják oda amit kérnek tőlük a vizsgálók (kötelesek azt adni) másrészt csak akkor tudják bizonyítani önmaguk a dolgot ha minden ferrari technikai paramétert ismernek. Az meg megint nem tudjuk hogy a dokksi mindent tartalmazott-e és minden részét le-e másolták....Meg ez azért furán hatna.
    Az első ítéletnél egyébként rémlik vmi ilyen vizsgálat ahol nem találtak bizonyítékot arra hogy a 2 autó egyezne valamiben. Most még meg nem volt tájékoztatás hogy miben bűnös a csapat. Tehát: ''Se arra nincs bizonyíték, hogy ''másolat'' se arra, hogy nem az.'' erről van szó. Akkor minek arra a reagálásra hogy márpedig nem tudjuk hogy másolat-e vagy mi alapján az, azt a reagálást írni, hogy a dokksik és elkövetett bűnök előnyt jelentenek. Egyszerűen nem erről van szó. Más bűntett. A dokksit felhasználhatták másolásra is akár, de ezt nem tudták bizonyítani ha jól emlékszem, most meg nem tudjuk még hogy mi történt. A dokksit felhasználták (tény) a másik csapat hátráltatására. A dokksit pedig birtokolták és több ember tudott róla. (tény) Másolást nem ítéltek meg, még. Ennyit akartam írni, addig minek gúnyosan írkálni hogy másolt autóval nyeri az egyéni vb a csapat ha ez egyszerűen csak egy szurkolói feltételezés. Nem koptatom tovább a billt és agysejtjeiteket :) , vagy átment amit kifogásoltam vagy nem. Mostmár spai futam érdekel engem.

Aktív témák