Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Jovanny2 #88514 üzenetére

    Szia!

    Köszi a segítséget!
    Én meg a teljes védelmet állítottam be, nem is értem, miért...
    Na, mindegy.

    Következő kérdésem:
    Gold tagoknak az ingyenes játékok e hónapban jól látom, hogy csak a számomra ismeretlen Murdered és a Sleeping Dogs?

    Bár nem vártam, hogy premier játék legyen, de úgy rémlett, hogy a PS-hez képest az Xboxosok még aránylag jó címeket is kapnak ingyenesen.
    A játékok között böngészve látom, hogy az X360-as Injustice is mintha ingyenesen letölthető lenne most, de az is valami pin kódot kér. (de nem a szokásos, betű-szám kombináció, amit a bundle Fifához is meg kellett adnom...)

    Ha most hirtelen szeretnék az új géphez valami komoly, premier játékot, mit ajánlanátok?
    15k körül a Watch Dogs 2-vel érdemes foglalkozni, vagy mindenhol ennyi most? (még van, ahol elhozható ennyiért BF akcióban). Titanfall 2 esetleg 10-12 ezer körül?
    Várható a napokban, 1-2 héten belül esetleg valami nagyon komoly, nagyon várt játék?

    (bocs a sok láma kérdésért, de egyik napról a másikra csöppentem bele megint a konzolozásba, úgy volt eredetileg, hogy a HOrizon3 miatt veszek egy új gépet és kész:) Most meg már nézegetem, hogy kéne valami más is... Vagy ha single-t akarok játsznai, akkor a Battlefield 1-gyel érdemes egyáltalán foglalkozni?

Új hozzászólás Aktív témák