Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assalkah

    tag

    Sziasztok!

    Valaki tudna esetleg nekem mesélni/ véleményt mondani erről a termékről aki már használt konvertert?

    [link]

    FPS-hez azon belül is Overwatchoz szeretnék egeret/ billentyűzetet csatlakoztatni. Felismeri a játék szerintetek? X1-en természetesen.

    Illetve van egy problémám az újonnan vásárolt 1,1.5 hónapos kontrolleremmel. A tegnapi napig tökéletesen tudtam használni a konzolhoz adott mono headsettel, de valamiért bemondta az unalmast. Csatlakoztatom a HS-et ÚJ kontrollerhez, fel is ismeri, de valamiért nem hallanak a partyban lévő társaim. Fogtam magam gyorsan átdugtam a konzolhoz kapott kontrollerbe és azzal működött. Többször kipróbáltam ide oda dugdosva, de az új jack dugós kontrollerrel nem megy ami fura, mert a tegnapi napig tökéletesen működött. Szóval nem a headset lesz a hibás. Az MS support válasza az volt, hogy szerintük rossz az adapter része a kontrollernek, de mivel már nincs meg a számlám ezért nem is fognak foglalkozni vele. Köszönöm MS :W Valakinek valami vélemény, hogy mi lehet a baja?

    XOne GT: aSSalka PSN: assalka

Új hozzászólás Aktív témák