Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Köszi mindenkinek a válaszokat. Korán van még ebben az évben, épp a minap ajánlgattam én is az EA Accesst egy friss XBO-tulaj barátomnak, erre most magamnak eszembe sem jutott ott körülnézni. :DDD

    FPS/TPS most kb mindegy, inkább arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán tudok-e előre lőni, miközben előre megyek, vagy egyszerre a kettőt teljesen reménytelen megszoknom, nem is beszélve arról, ha további irányok is bekavarnak.

    A legnagyobb bajom egyébként a klasszikus gamer probléma:

    Ezek szerint a felnőtt korba léptem. Itt az XBO, meg egy rakás játék, de egy-két óránál többet karácsony óta egyszerűen egyikbe sem tudtam tenni, pedig eddig mind tetszik, de pl a Fallout 4-ről annyit tudok, amennyit a lányomat láttam játszani vele... :O És olyan alap címeket, mint a Witcher 3, vagy a Rise of the Tomb Raider, esetleg a Thze Crew Wild Run még nem is mertem megvenni. Bár holnaptól 3 napig kettőt fizet, hármat kap akció van a helyi Saturnban minden lemezes termékre, lehet, nem bírok majd magammal már megint.

    Na, most megyek, előfizetek egy havi EA Accesst.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák