Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz s7evcsenko #60665 üzenetére

    Nehéz kérdés.
    Több féle válasz van erre, mert több féle profil lehet a gépen.

    Azt szögezzük le, hogy a játékok a profilhoz tartoznak, tehát nem a tieid.
    Egy xbox one-on minden profil eléri azoknak a profiloknak a játékait akik HOME-ként állították be az adott xboxot.

    2 profil van a gépeden, ez engem arra enged következtetni hogy
    a) Valakinek a gépe és csinált egy másik accot is aki még használta.
    b) Valaki homeolt valakivel.

    a) Esetben sanszosan az egyik profilhoz tartoznak a játékok és az a profil sanszosan HOME-ként állította be az xboxodat, ez esetben eléred az összes játékot.

    b) Csak annak a profilnak a játékait éred el a két profil közül, aki HOME-ként állította be a konzolt.
    Pistikének megvan a Fifa 16 és a Forza 6. Józsinak a HALO 5 és a RotTR.
    Ha pistike profilja szerint home az xbox, akkor te az accodról a fifa 16 és forza 6 játékokat éred el.
    Ha Józsika profilja szerint home az xbox, akkor a te accodról a halo 5 és a rottr játékot éred el.
    Amennyiben mindkettő homeként van beállítva, akkor mind a 4 játékot eléred.
    Amennyiben egyik sincs homeként beállítva, akkor egyik játékot sem éred el.

    Csavarok még egyet a dolgon. Elvileg ha 1 játék már le volt töltve, akkor azt mindegyik profilon el fogod érni. Nem kell homeként lennie az adott profilnak ami tulajdonolja. Ebben nem vagyok biztos, de olvastam ilyen hozzászólásokat itt.

    ui: Hozd létre nyugodtan a saját profilodat. Jelentkezz be vele és ha a my games menüben jobb oldalt szépen ki lesznek listázva a játékok, akkor örülj. Arra viszont számíthatsz, ha homeolás áll fent, akkor könnyen megszüntetheti azt a profil eredeti tulajdonosa és onnantól buktad ezeket a játékokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák