Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaemonX

    HÁZIGAZDA

    Én hosszas gondolkodás után a következőket rendeltem elő:
    -Xbox One (Day 1 Edition) / Fifa 14 letöltőkód jár hozzá, de nekem az nem kell, mivel nem szeretem a Fifa-t. Viszont csak ilyen csomagban tudtam úgy rendelni, hogy elvileg november 22-ére ide is érjen a gép. Ha valakinek tehát kellesz esetleg a Fifa, annak olcsóbb áron odaadom. /
    -Forza Motorsport 5 (Limited Edition) / Tulajdonképpen kétség sem fért hozzá, hogy ez legyen az egyik játék, amit előrendeljek. A sorozat már 10 év alatt eleget bizonyított szerintem, a neve magáért beszél. Mellesleg ez a Limited Edition jó pár in-game extrát tartalmaz. /
    -Assassin's Creed IV: Black Flag (Skull Edition) / Erre meg azért esett a választás, mert imádom az AC-t, és ez a rész tűnik az eddigi legambíciózusabbak és legtartalmasabbnak. Ráadásul kritikai és játékosi visszajelzések alapján többnyire ezt tartják az eddigi legjobb résznek. Vagy pedig másodiknak (AC II után). /

    Mellesleg indítok / indítani szándékozok egy következö generációs játékokkal foglalkozó gaming-csatornát. Többnyire videotesztekkel foglalkoznék. Támogató elvileg már van (legalábbis két lehetőség van eddig). Az Xbox One-ra a suli melletti szabadidőmben gyűjtöttem össze a pénzt internetes eladásokkal, kereskedéssel. Gyakorlatilag a 0-ról indulva hoztam össze elegendő pénzt másfél hónap alatt (El kellett adnom a 360-am). Kemény menet volt. Sajnos speciális felvevőegységre már nem futja (AverMedia GameCapture HD II), de reményeim szerint támogató(i)m által kapok majd egyet a tesztek rögzítéséhez (Pontosabban csak akkor, ha ténylegesen támogatást élvezek majd, mert ehhez először is egy próbavideó elkészítése szükséges. Értelemszerűen az írott cikkeimet, mint pl itt, a gamepod.hu-n is publikált GTA V Megatesztemet nem hozhatom fel referenciaanyagként, mert nem tükrözi a videózási jártasságomat és képességeimet.

    Készítek majd egy Xbox One kicsomagolós videót, és lesz unboxing-videó a fentebb említett játékok limitált példányairól is.
    Ide pedig azért írtam, mert egyrészt gondoltam, hogy ezt megosztom veletek, másrészt pedig segítséget szeretnék kérni, és esetleges partnereket keresek. Szükségem lenne egy olyan emberre, aki ért a videóvágáshoz és a photoshophoz. Alapvetően a felvevőberendezéssel meg tudom oldani gép nélkül a játékvideók vágását, a hangalámondást, a vízjelet, stb. Sőt, utána egyből tölthetem is az elkészült videót a YouTubera, s mindezeket teljes egészében PC használata nélkül. Viszont a csatornához szükségem lenne fejlécre, logóra és a videók elején megjelenő introra /bejátszásra is. Ezek készítésére annyira nincs időm, meg van, aki jobban ért hozzá. Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene. Igazából minden segítség jól jönne, főleg, hogy az eddigiek alapján az egészet egyedül csinálnám.

Új hozzászólás Aktív témák