Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    Na ugye tegnap leîrtam "kalandos történetemet" az cserèlt Elite kontrollerrel, ami szintèn hibás volt.
    Na mármost előtte kb. 3 hete cserèltettem ki a OneX-hez kapott kontrollert is, mert annak meg a Jack csatlakozójával nem működött a füles mikrofonja. Na úgy fest ez is eddig bírta. Nem tudom hogy ez is alapból hibás volt-e. Tegnap a COD bétában tűnt fel , hogy néha magától gránátot dob a jobb felső gombbal. Ez különösen kellemes, mikor szembetalálkozok egy enemy-vel. Eddig azt hittem bug, de tegnap este gondolkodtam, hogy a Division 2 -ben is előfordult, hogy magától lerakta a gyògyìtó hive-ot. Azt hittem ez valami új feature, hogy ha lemegy a HP magától lerakja. Hát ezek szerint nem, szóval a cserélt sima kontroller is hibás volt, csak annak épp más hibája van.
    Szóval szerintetek ez valami mechanikai hiba a jobb ravasz és a felette lévő gomb között, és esetleg érdemes lehet szétszedni, vagy inkább menjek tutira (már ha ezek után a garanciális csere tutinak tekinthető), és irány vissza garanciális cserère?

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák