Hirdetés

Aktív témák

  • Sokimm

    senior tag

    válasz kenwood #5342 üzenetére

    Számodra felesleges, számomra fontos. Felőlem nem kell kiírni mellé, mire való a checkbox, csak kérnék 10x10pixelt. :)) Végső soron megértem, hogy minden látogatóból (reklám nézettség) nyerhet az oldal pénzt, és ha a vérpistikék, meg a kapzsi eladókat elzavarnánk a felületről, az nagyobb kiesés, mintha én fizetnék 100.000 forintot egy checkbox-ra, megértem!
    Akkor közelítsük meg másképp:

    Oké, vérpistikéjék miatt maradjon 1 forintos (anyagiakat megértem), de egy eldugott, sunyi kis gomb, a weblap egyik sarkában (vagy az accountom settings részénél), ami mindig be lenne kapcsolva, szűrhetne egy ilyet szerintem. :P

    És mért nekem kell rászánni 1 terméknél 5-6 másodpercet, a kapzsi eladók miatt? Az Ő kapzsisága, tájékozatlansága miatt, az Én időmet rabolják? Ez hogy fér össze nálad?

    Ez olyan, mintha kimennék a piacra, és nem írnám ki a dinnyéim alá, hogy mennyibe kerül, hanem a vevő mondjon valamit. Hátha a hülyéje elviszi majd 100x annyiért, mint amennyit ér. Nem akadnál ki, ha a piac bejáratánál (lista eleje) ilyenek lennének? És amikor azt mondja a "portás", hogy ha nem tetszik, menjél befele 5-6 métert (másodpercet), a normális vevőkig (napi szinten többször), és lejárod a lábad, akkor még mindig normális dolognak tartanád?

    Oké, maradjon az ilyen stílusú eladói kör is, a piac érdekeit megértem. De akkor legyen egy oldalsó bejárat is, a normális eladókhoz kérem szépen. Ezért a kapuért hajlandó vagyok fizetni. Ezáltal, a piac üzemeltetőjének nem kerül többletköltségbe. A régi haszonleső 1 forintos rendszer is boldog, meg én is. :P
    Azzal most nem dobálózok, hogy lehet másoknak is tetszene, mert nem tudom, hogy őszinte legyek...

    Ez így mért nem kivitelezhető? Mennyibe kerülne egy ilyen checkbox valahol eldugva, akár az adatlapom setting-s részénél? (ott nem foglalhat sok helyet, van hely görgetni lefele (életemben egyszer beállítom, állandó bekapcsolva maradási képességgel, amit az accountom-al együtt tárolódik)) Mondj egy számot. :R

Aktív témák