Hirdetés
- Apple asztali gépek
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- Fujifilm X
- Melyik tápegységet vegyem?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- Milyen széket vegyek?
- Megkezdte a Zen 7 tömeggyártására való felkészülést az AMD
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kisza25
félisten
Sziasztok,
Adott egy Kia Ceed 2009-es facelift előtti 1.6 crdi ~183e km-el.
Elmúlt pár napban amikor kétszer hidegen indítottam (váltó üresben kuplung felengedve) melegítést megvárva furcsa "recsegő, zörgő" hangot adott ki kb ~ 5-7 másodpercig. Melegen ha indítom akkor semmi plusz hang nincs, gyorsításnál magas fordulaton sincs semmi megy ahogy kell.Elsőre én a láncra gondolok, így látatlanban mi más lehet még esetleg?
a láncra gondolnék én is, az volt?
-
IreN!CuS
őstag
Sziasztok,
Adott egy Kia Ceed 2009-es facelift előtti 1.6 crdi ~183e km-el.
Elmúlt pár napban amikor kétszer hidegen indítottam (váltó üresben kuplung felengedve) melegítést megvárva furcsa "recsegő, zörgő" hangot adott ki kb ~ 5-7 másodpercig. Melegen ha indítom akkor semmi plusz hang nincs, gyorsításnál magas fordulaton sincs semmi megy ahogy kell.Elsőre én a láncra gondolok, így látatlanban mi más lehet még esetleg?
-
szállitó
senior tag
Sziasztok!
Autó vásárlás előtt állok, és képbe került a Ceed is, konkrétan az alábbi példány tetszett meg:[link]
Szeretném kikérni a véleményeteket, mennyire lehet jó vétel?
Köszönöm a segítségeteket előre is!
Üdv, Tomi
Szép de én sokallom az árat bár 9 éves napokban láttam egy szép RIO-t 12 éveset fele ennyi km el fele ennyiért.
Üdv mindenkinek 09.17. Accent 1.5 Benzin tulaj vagyok

-
NemTom1988
csendes tag
Sziasztok!
Autó vásárlás előtt állok, és képbe került a Ceed is, konkrétan az alábbi példány tetszett meg:[link]
Szeretném kikérni a véleményeteket, mennyire lehet jó vétel?
Köszönöm a segítségeteket előre is!
Üdv, Tomi
-
kisza25
félisten
-
Atlantis
veterán
Azt is csak a prémium rendszernél lehet állítani, a simánál nem. Ott hármat villan.
-
kisza25
félisten
Ez jó kérdés, ámbár i20-hoz is kétféle rendszer van, a prémium jelzi ki a nyomásértéket, a sima csak akkor jelez, ha alacsony a nyomás (egyébként a túlfújt kerékért nem szól).
Az enyémben csak a sima van, múltkor jól is jött, mert a hűvösebb idő beálltával már határon voltak a hátsó pacskerek, bár még szokatlan, hogy van ilyen az autómban és a szívbaj jött rám, hogy mi világít...

én csak onnan tudom, hogy 2hete vettem a gépsárkányt és elkezdtem átnézni a ~200 oldalas manualt, meglepő dolgok vannak benne, pl. index hányszor villanjon 1 lenyomásra (1-3-7), meg hasonlókat is lehet állítani, de még idő hiánya miatt az elején elakadtam

-
Atlantis
veterán
Ez jó kérdés, ámbár i20-hoz is kétféle rendszer van, a prémium jelzi ki a nyomásértéket, a sima csak akkor jelez, ha alacsony a nyomás (egyébként a túlfújt kerékért nem szól).
Az enyémben csak a sima van, múltkor jól is jött, mert a hűvösebb idő beálltával már határon voltak a hátsó pacskerek, bár még szokatlan, hogy van ilyen az autómban és a szívbaj jött rám, hogy mi világít...

-
kisza25
félisten
mármint melyik gombot nyomod meg?
nekem i20 van (külsőt leszámítva elég hasonló a 2 autó) csak gyujtás ráadásánál jelzi, hogy van benne és minden ok akkor elalszik -
ACAB95
tag
Üdv
Adott egy 2017es KIA Rio. Van benne guminyomás érzékelő, de ha megnyomom a gombot nem történik semmi. Tudtommal kéne mutatnia mind a négy gumi nyomását, ha nem tévedek. Köszönöm!
-
kisza25
félisten
nekem 2013 i30 sw volt, van 1-2 visszahívásos dolog amit szerviz ingyen megcsinál, pl. az első lökös csavarjainak meghúzása, mert gyártáskor túl alacsonyra állították a gépet.
Nálam hibátlan volt, egy 1.4 crdi motoros 98e km-el adtam el.
kia ceedvől meg volt 2011-2016-ig 1,4 szívóm az is hibátlan volt (68e km) csak azért adtam el mert 3 ajtaja volt
úgy nézzük az i20 visszalépés nekem, de gyerek miatt kellett az 5ajtó
i30-ra visszatérve, sajnos 30e km az előírt szerviz és ezt sokan be is tartják, próbálj olyat keresni ami magyar, szervizkártyával van és 15-20e km-et mentek vele évente -
kisza25
félisten
Sziasztok!
Az új Hyundai Tucsonról bármilyen véleményetek/ismeretetek van? Az az automata váltó ami benne van, megbízható szerintetek? (Nincs jó híre a CVT-nek, a Toyotán kívül senki nem tud normális CVT-t csinálni ahogy én tudom). 1.6 turbóbenzinest nézegetem, eléggé jól néz ki, főleg feketében.
Bármi érdekel, nem csak szervizeléssel kapcsolatos infó, akár annyi is hogy "fura az üléspozíció, hülyén viselkedik a kormány, szar helyen van a váltó, béna a hangszórója, túl kicsi / túl nagy az akármije", bármi.Köszi

5év km korlátozás nélküli garanciát vállalnak rá, szerinted?
egy ismerős vett egy fullosat (11m) bmw-je volt korábban és csak dicséri a vasat -
wwhy
veterán
Bocsánat, elírtam
Hyundai i30 3 ajtós, 2012/213.Ahogy olvasom, ugyanaz, mint az 5 ajtós, tehát 5 ajtós tulajok véleménye is érdekel. -
wwhy
veterán
Hyunday kupája van esetleg valainek?
Ezt nézegetem, nem tudom, hogy kell-e valamire spéci ifgyelni vásárláskor ennél a típusnál.Az i30 kék háttérvilágításai esetleg eltüntethetők/változtathatók? Sokat kell éjszaka vezetnem majd, és alapból is utálom ezt a kék vackot

-
theuprising
tag
Sziasztok!
Az új Hyundai Tucsonról bármilyen véleményetek/ismeretetek van? Az az automata váltó ami benne van, megbízható szerintetek? (Nincs jó híre a CVT-nek, a Toyotán kívül senki nem tud normális CVT-t csinálni ahogy én tudom). 1.6 turbóbenzinest nézegetem, eléggé jól néz ki, főleg feketében.
Bármi érdekel, nem csak szervizeléssel kapcsolatos infó, akár annyi is hogy "fura az üléspozíció, hülyén viselkedik a kormány, szar helyen van a váltó, béna a hangszórója, túl kicsi / túl nagy az akármije", bármi.Köszi

-
kisza25
félisten
Sziasztok!
Most tervezünk kóreai csodát venni. Első körben a 2017es rio lenne a jelölt szalonból, ha sikerül jó árat kialkudni.

Második körben viszont szóbajön az i30 vagy ceed ilyen 4-5 évesen. Ezekről mit érdemes tudni? Elvileg még garanciásak. 1.4 szívóbenzinnel vennénk. Azon kívül hogy volt e törve mit érdemes megnézni rajtuk? Tipushibák?
hali, 1,4 szívó örök élet +1 nap, a kia 5 évesen még 2 év garis, a hyundai viszont már nem az
a garanciához kell a szervizkönyv, és hogy időben szervizeltették
én most vettem egy 2015 i20-at
elötte 2013-as i30 sw volt, meg az elött kia ceed 2011
kia rio-t tesztvezettem, 7 év gari miatt jobban megéri, de nekem i20 jobban tetszik, azért lett az
Ha kinti az autó, de rendesen szervizelték, itthon is érvényes lesz a gari, de xsak akkor, ha nem tekergették az óráját.
Én magyarországit vettem biztos ami biztos -
Gombinyó
őstag
Sziasztok!
Most tervezünk kóreai csodát venni. Első körben a 2017es rio lenne a jelölt szalonból, ha sikerül jó árat kialkudni.

Második körben viszont szóbajön az i30 vagy ceed ilyen 4-5 évesen. Ezekről mit érdemes tudni? Elvileg még garanciásak. 1.4 szívóbenzinnel vennénk. Azon kívül hogy volt e törve mit érdemes megnézni rajtuk? Tipushibák?
-
Luck Dragon
támogató
-
bajnokpityu
félisten
sportage tulajoknak nincs valami klubjuk? Esetleg magyar fórum?
-
ACAB95
tag
Udv
Kia-n kívul még melyik autógyártó használja a d-cvvt motorokat? -
kiszi07
senior tag
Van autopalya es szerpentin is, ahol 2 auto alig fer el.
Hat koltozz ki.
Viszont nekem mindenkepp kombi kell, mert 194 centi magas vagyok es a bringamat is szeretnem azert, ha elferne a kocsiba. (29-es merek 21"-os vazzal) -
Luck Dragon
támogató
-
vlevi
nagyúr
"Innsbruckba oda-vissza 40 km "
Na, de szar már neked...
A hegyek közé én dízelt vennék.
Szerintem. De, mivel én hegyet, dombot csak windows háttérképen látok, így nem tudom. -
kiszi07
senior tag
Ez a felhasználási feltételeket tudni kellene, mert évi 25,000-30,000-km vagy annál többet mész akkor dízel egyértelműen. Ha ánnál kevesebbet akkor az 1.6-benzinest ajánlanám a figyelmedbe.
Itt gondolok a kopó alkatrészekre, mint jelentős árképzési tényezőre.Igazabol 4x haza evi szinten (4x1200km) + a varosba 4-5km heti 3x + Innsbruckba oda-vissza 40 km heti 1x max.
-
Luck Dragon
támogató
Ez a felhasználási feltételeket tudni kellene, mert évi 25,000-30,000-km vagy annál többet mész akkor dízel egyértelműen. Ha ánnál kevesebbet akkor az 1.6-benzinest ajánlanám a figyelmedbe.
Itt gondolok a kopó alkatrészekre, mint jelentős árképzési tényezőre. -
kiszi07
senior tag
Persze. Még az 5 ajtósnál is. Az ülőlapot kell előrebillenteni, és akkor vízszintesbe fektethető.
[link]
2007-es Ceed kombinál kicsit érdekes a hátsó ajtó.
[link]
Walamit, valamiért. Könnyebb bepakolni hátulra, mert nagyobb a nyílás, de akinek tetőboxa van, az nem szereti, mert a hosszabb tetőboxtól nem lehet felnyitni a csomagtérajtót.Koszi, melyik az ajanlotabb? Elso kocsi lesz es nemetben fogom megvenni. Tipus hiba? Benzin vagy dizel?
-
vlevi
nagyúr
Persze. Még az 5 ajtósnál is. Az ülőlapot kell előrebillenteni, és akkor vízszintesbe fektethető.
[link]
2007-es Ceed kombinál kicsit érdekes a hátsó ajtó.
[link]
Walamit, valamiért. Könnyebb bepakolni hátulra, mert nagyobb a nyílás, de akinek tetőboxa van, az nem szereti, mert a hosszabb tetőboxtól nem lehet felnyitni a csomagtérajtót. -
kiszi07
senior tag
Lehetséges, hogy én is hamarosan csatlakozom.
Hyundai i30cw és a Kia cee'd nagyon szimpatikus. 2007-9 közötti évjárat jöhet szóba. A kombi verzióknál a hátsó ülés lehajtható? (fontos nagyon) -
Luck Dragon
támogató
Szuper, itt PH-n tényleg minden topic van. Lehetséges hogy lassan csatlakozok egy Kia C'eed-el.

-
Pitu
aktív tag
-
Pitu
aktív tag
Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni: 2008-as Hyundai Getz pótféklámpa izzóját hogyan tudom cserélni? Csavart nem látok a műanyagon, de feszegetni se nagyon merem.
Köszönöm!
-
Gergőke88
addikt
szia, nekem mondjuk 2011 kia pro ceed volt 5 évig 1,4 szívó és most i30 van 2014 1,4 crdi.
ezek között a futómű és kormánymű hangolása ami érződik, hogy más.
A KIA feszesebb, az i30 lágyabb, utóbbi kisebb fordulókörrel van, de nagyon túlszervózott.
A szívó 1,4 még MPI ami annyit jelent, hogy 500e km-ig nem kell megbontani a motort csak kapja az olajat/szűrőket időben. Más a külső és a belső, az ülések elég hasonlóak és kényelmesek, a váltó mindegyikben ugyanaz és jó.
Nekem egy hiba volt (előző hsz) ezen kívül nem tudok.Az 1,4 szívó láncos vagy szíjas?
-
kisza25
félisten
Sziasztok!
Ha minden jól megy a nyár végéig autót cserélnék és nézegetem a 2008-2009 körüli Kia Ceed-et illetve a Hyundai i30-at. Van a két autó között jelentős különbség?
Milyen hibái vannak ennek a két típusnak, mire érdmes figyelni?
Motorból kizárólag benzinest szeretnék.
szia, nekem mondjuk 2011 kia pro ceed volt 5 évig 1,4 szívó és most i30 van 2014 1,4 crdi.
ezek között a futómű és kormánymű hangolása ami érződik, hogy más.
A KIA feszesebb, az i30 lágyabb, utóbbi kisebb fordulókörrel van, de nagyon túlszervózott.
A szívó 1,4 még MPI ami annyit jelent, hogy 500e km-ig nem kell megbontani a motort csak kapja az olajat/szűrőket időben. Más a külső és a belső, az ülések elég hasonlóak és kényelmesek, a váltó mindegyikben ugyanaz és jó.
Nekem egy hiba volt (előző hsz) ezen kívül nem tudok. -
Napfénysüti
nagyúr
Sziasztok!
Ha minden jól megy a nyár végéig autót cserélnék és nézegetem a 2008-2009 körüli Kia Ceed-et illetve a Hyundai i30-at. Van a két autó között jelentős különbség?
Milyen hibái vannak ennek a két típusnak, mire érdmes figyelni?
Motorból kizárólag benzinest szeretnék.
-
kisza25
félisten
Ejj de halott ez a topik.
Csodalom, hogy alig van user, mert a Kia mostanaban igen felfejlodott. Jon az uj Stinger nemsokara, es ha nem is szalonbol, de fel evesen biztosan lecsapok egyre, es az sem kizart, hogy azzal a 3.3L -as motorral. Brutal. Az Optima sem rossz, csak a motorvalasztek eleg karcsu, de gondolom ezek utan azok is megkapjak legalabb a 2L-es turbo benzinest es a 2.2L dieselt is.nincsenek gondok ami miatt ide kellene járni

nekem kia pro ceed 1.4 MPI volt 2011-től 2016-ig és most i30 cw 1.4 crdi van.
Elöbbível semmi gond nem volt, 1dolgot leszámítva, hogy nem szerette azokat a benzinkutakat, ahol nagy bumszli van a tankoló pisztolyon, ott folyton kioldott tankolás közben.
Az i30-nak csapágyas lett a bal eleje 36eFt volt szereléssel együtt, más még nem volt vele kopkopkop -
Land
veterán
2012 utáni második generációs i30-ról van valakinek tapasztalata? Főleg az 1.6 GDI motoros érdekelne. Tényleg nagyon megbízható autók, tehát nem igen kell velük szervizbe rohangálni?
-
Na_Ta
csendes tag
Üdv!
Tavaly nyár óta van a családban egy 2009-es i10, 1.1 benzines.
Panasz nincs rá, keveset fogyaszt, pedig inkább rövid, városi utakra van használva.
Télen pollenszűrőt cseréltem, mert nehezen vitte le a párát és 3-4 ventillátor fokozaton csak a hangja nőtt.
Szinte azonnal leszedi a párát és a fűtés hatásfoka is nagymértékben javult.
Kétszer volt Check Engine lámpa, mindkétszer a katalizátor hatásfok romlására panaszkodott, de ez alatt is gond nélkül ment, az ok szerintünk a koszos/rosszabb minőségű benzin.
Akkor jön be ez a jel, ha legalább 3-szor fennáll ez a helyzet. Egyszer nem sokkal azután történt amikor a kereskedőtől elhoztuk, gondoltuk, biztos betankolt valami olcsó benyából, egyszer meg miután nagyon leengedtük esni a benzin szintet a tartályban.
Nyilván nem új már a katalizátor sem, de megszűnt a jelenség /előbb-utóbb cserélni kell majd úgyis/.
A másik hiba a hátsó ablak fűtés egyszercsak nem működött, pont a fagyos időszakokban.
Biztosítékcsere és a reléjét is kicseréltem egyéb zárlat nyomát nem találtam.
Jó kis autó, elégedettek vagyunk vele.
-
MPowerPH
félisten
Ejj de halott ez a topik.
Csodalom, hogy alig van user, mert a Kia mostanaban igen felfejlodott. Jon az uj Stinger nemsokara, es ha nem is szalonbol, de fel evesen biztosan lecsapok egyre, es az sem kizart, hogy azzal a 3.3L -as motorral. Brutal. Az Optima sem rossz, csak a motorvalasztek eleg karcsu, de gondolom ezek utan azok is megkapjak legalabb a 2L-es turbo benzinest es a 2.2L dieselt is. -
Atlantis
veterán
Üdv!
De lenne egy kérdésem.
Autóvásárlás előtt állok és a Toyota Versó és a Kis Sportage áll versenyben. A Kia jobb felszereltséggel és 7 év garival, valamint kb 250 k árelőnnyel indul.

Szóval a kérdésem: tényleg annyira jók a mai Toyoták, hogy válasszam a kisebb felszereltségű, drágább autót, mert az "Toyota"? Vagy okésak a Kiák? :-)Fontos a megbízhatóság, induljon el és ne hagyjon az út szélén. Napi rendszeres használatra lenne, évi kb 15 ezer km-t tennénk bele.
Köszönöm előre is a tapasztalatokon, ismereteken alapuló válaszokat!Szerintem azt vedd, amelyik jobban tetszik és/vagy olcsóbb. Ilyen használat mellett kb. mindegy. Ami fontos lehet még, meddig akarod megtartani az autót, ha hosszabb távra tervezel, akkor a 7 év garancia előnyösebb lehet.
Szerintem egyébként a Toyota ugyan nem rossz autókat gyárt, de nem kis részben a régi hírnevéből is él. Korántsem egyenértékű már a neve a minőséggel, de még mindig jónak számít.
Egyébként érdekes a Verso-t a Sportage ellen küldeni, nem egy a célközönség.
-
xEon1337
őstag
Üdv!
De lenne egy kérdésem.
Autóvásárlás előtt állok és a Toyota Versó és a Kis Sportage áll versenyben. A Kia jobb felszereltséggel és 7 év garival, valamint kb 250 k árelőnnyel indul.

Szóval a kérdésem: tényleg annyira jók a mai Toyoták, hogy válasszam a kisebb felszereltségű, drágább autót, mert az "Toyota"? Vagy okésak a Kiák? :-)Fontos a megbízhatóság, induljon el és ne hagyjon az út szélén. Napi rendszeres használatra lenne, évi kb 15 ezer km-t tennénk bele.
Köszönöm előre is a tapasztalatokon, ismereteken alapuló válaszokat!Újabb konstrukció a Sportage, mint a most futó Verso. Véleményem szerint megbízhatóságban nincs köztük különbség, nyugodtan megveheted a Kiát, főleg, hogy minden, amit felsoroltál mellette szól (7 év garancia, felszereltség, ár). Persze ez erősen szubjektív, de emellett szerintem sokkal jobban is néz ki, mint a Toyota.

Egy esetben döntenék a Toyota mellett, ha hibridekről beszélnénk, mert azért abban nekik van a legnagyobb tapasztalatuk, de mivel gondolom benzinesekről van szó, így egyértelműen a Kia Sportage a nyerő választás.
-
deedee
őstag
Üdv!
De lenne egy kérdésem.
Autóvásárlás előtt állok és a Toyota Versó és a Kis Sportage áll versenyben. A Kia jobb felszereltséggel és 7 év garival, valamint kb 250 k árelőnnyel indul.

Szóval a kérdésem: tényleg annyira jók a mai Toyoták, hogy válasszam a kisebb felszereltségű, drágább autót, mert az "Toyota"? Vagy okésak a Kiák? :-)Fontos a megbízhatóság, induljon el és ne hagyjon az út szélén. Napi rendszeres használatra lenne, évi kb 15 ezer km-t tennénk bele.
Köszönöm előre is a tapasztalatokon, ismereteken alapuló válaszokat! -
pècsimunkás
addikt
-
Atlantis
veterán
Sziasztok !
Kinèztem Nèmetországban egy i30-at , de nincs benne könyöktámasz .
Bele lehet rakatni egy gyárit utólag is ?Ha gyárit nem is, de szerintem van rá megoldás. Legalábbis a mostani i20-hoz biztosan létezik utólagos rekeszes könyöklő.
-
pècsimunkás
addikt
Sziasztok !
Kinèztem Nèmetországban egy i30-at , de nincs benne könyöktámasz .
Bele lehet rakatni egy gyárit utólag is ? -
adatfalo
senior tag
Hello!
Valakinek esetleg nem ismerős ez a Kia Pro Cee'd? Megtetszett, de a mélynyomó és erősítő eléggé visszatart, nem szeretném, ha az előttem lévő tulajról kiderülne, hogy széthajtotta. Igaz van még rá 25k km gari (vagy 2019-ig), de nem tudom, hogy az a garancia mire vonatkozik? Milyen alkatrészek meghibásodása esetén lehet garanciálisan cseréltetni/javítani az adott problémát, és mibe futhatok bele amire ráfizetnék?
Már mind1, mert valaki leelőlegezte előttem a kocsit.
-
adatfalo
senior tag
Hello!
Valakinek esetleg nem ismerős ez a Kia Pro Cee'd? Megtetszett, de a mélynyomó és erősítő eléggé visszatart, nem szeretném, ha az előttem lévő tulajról kiderülne, hogy széthajtotta. Igaz van még rá 25k km gari (vagy 2019-ig), de nem tudom, hogy az a garancia mire vonatkozik? Milyen alkatrészek meghibásodása esetén lehet garanciálisan cseréltetni/javítani az adott problémát, és mibe futhatok bele amire ráfizetnék?
-
Tuto
aktív tag
Üdv! Kia Ceed 1,4 2009es, most járt le a 7 éves gari. Km mondjuk 100e (nem sok), de tökéletes a gép.
Az ülés háttámlájával volt egyedül gondom, de ezt is gariba simán cserélték. Megbízható jószág.
Írnék róla rosszakat, de nincs mit. Megbízható és gazdaságos autó (6,5-7 l városba). Ha minimálisan oda van figyelve (olajcsere, stb), nincsen ütve vágva semmi gond vele. Szóval nem kell félni a koreai autóktól, már Korea az új Japán :-) (csak kedvezőbb áron) -
robita
csendes tag
Sziasztok,
2008-as i30-as bal első futóműnél hallok valami kopogó hangot, de csak földúton.
Márkaszervizben azt mondták, hogy (még) "nem éri meg megjavíttatni" mert ha belemegyek egy nagyobb kátyúba akkor megint kopogni fog.
Olvasgattam külföldi fórumokon, hogy valami típushiba is lehet, ha valami műanyag pöcök leugrik a lengéscsillapítóról és az is kopoghat.
Van valakinek valami ez irányú tapasztalata ? -
kisza25
félisten
Sziasztok
Azért nyitottam ezt a topicot,mert a koreai autócsodák mára szerintem nagyot lendültek,egyre szerethetőbb a palettájuk és véleményem szerint az utóbbi években már nem egy európai autógyárat leköröztek.Sok ismerőseim és szervizesek egyöntetűen elismerik a koreaiak fejlődését. 10 éve még én is legyintettem. Nem tetszett egy modell se. De egy magyar tervező megváltoztatott minden addigi negativ véleményt.
Mivel közös a motorpalettájuk,ezért igy egybe nyitottam meg a topicot és jöhetnek az infok,tapasztalatok,vélemények,kérdések mindkét márkáról.
Kinek milyen van,mi a vélemény az 5,illetve 7 év garanciáról?
Én elégedetten nyúzok egy Kia Riot tavaly óta
Nade lássunk néhány igazán ütős tipust:


Nem nagyon pörög a topik, pedig tényleg jó autók, most adtam el egy kia pro ceed-et 5 év után és vettem egy i30 kombit
-
Remekelek28
őstag
Sziasztok
Azért nyitottam ezt a topicot,mert a koreai autócsodák mára szerintem nagyot lendültek,egyre szerethetőbb a palettájuk és véleményem szerint az utóbbi években már nem egy európai autógyárat leköröztek.Sok ismerőseim és szervizesek egyöntetűen elismerik a koreaiak fejlődését. 10 éve még én is legyintettem. Nem tetszett egy modell se. De egy magyar tervező megváltoztatott minden addigi negativ véleményt.
Mivel közös a motorpalettájuk,ezért igy egybe nyitottam meg a topicot és jöhetnek az infok,tapasztalatok,vélemények,kérdések mindkét márkáról.
Kinek milyen van,mi a vélemény az 5,illetve 7 év garanciáról?
Én elégedetten nyúzok egy Kia Riot tavaly óta
Nade lássunk néhány igazán ütős tipust:


Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple asztali gépek
- Bejelentette Elon Musk az AI műholdakat és a Gigaműholdgyárat
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- OnePlus 15 - van plusz energia
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Battlefield 6
- Gurulunk, WAZE?!
- Spórolós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- ÚJ AKKU! Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6mag! 16GB 512GB 13.3" FHD 1 év gar
- Apple iPhone 14 128GB Blue Karcmentes állapot 92% akkumulátor
- GIGA AKCIÓ! Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 512GB FHD+ TouchScreen ProPlus gar: 2028.10.07
- Apple MacBook Pro 16" (2019) Csúcskategóriás munkaállomás I9 64GB 1TB 245 ciklus!
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





Hat koltozz ki.
Csodalom, hogy alig van user, mert a Kia mostanaban igen felfejlodott. Jon az uj

...

