Hirdetés

2016. július 28., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-12-12 16:12:06

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5851) heyho21 válasza Kalandor (#5850) üzenetére

heyho21
(lelkes újonc)

:O :O :O

(#5852) nordlys

nordlys
(újonc)

Hali!

Én is megerősítem,hogy a Hardverapró nem műxik!No belépés,nix ugribugri!
Csak arra leszek kíváncsi,hogy lesz-e vala és ha netán igen,akkor hogyan lesz kompenzálva a sok hiba,akár belépési,akár más miatti csúszás.Ugyanis az is elviszi a hirdetés idejét,ha pl.1-2 napig nem lehet belépni,utána nem lehet képet feltölteni,utána kapcsolódási hiba van,utána meg mindig van valami......Többnyire mentegetőzés és magyarázkodás.
:B :Y :U

Infó,egyeztetés,kommunikáció privátban!Ha nem kérdezel,nem válaszolok!

(#5853) Breeze

Breeze
(fanatikus tag)

Üdv!

katasztrófa ahogy az oldal működik!Ma épp az Up(előresorolás) rész nem megy! Minden nap valami más??? :W

Márkafüggetlen Laptop/Notebook szervizelés ----> ITT

(#5854) leve245 válasza phista95 (#5849) üzenetére

leve245
(újonc)

Apache ,linux, Reméljük nemsokára rebootolják :))

(#5855) Kalandor válasza leve245 (#5854) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Már működik.

Ψ (július 16-tól augusztus 14-ig szabadságon vagyok)

(#5856) Panzika

Panzika
(kvázi-tag)

Már működik a hardverapró. Király minden :)

"Aki folyton zellert zabál, az csak addig szidja a piros almát, míg bele nem kóstol!"

(#5858) Breeze válasza Panzika (#5856) üzenetére

Breeze
(fanatikus tag)

Reméljük ez azért rendeződik.... :o

(#5859) core i7

core i7
(fanatikus tag)

Végre! Nálam is okés :))

Keresek 1680x1050 3D 120hz monitort

(#5860) Superhun válasza Superhun (#5844) üzenetére

Superhun
(PH! addikt)

Olvassa egyáltalán valami illetékes ezt a topikot? 3 napja nem tudok használni egy fizetős szolgáltatást! :W

(#5861) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(tag)

Reggel én is néztem nagyot😨

Xeon E5440,8 Gb ddr2 800 mhz,Hd 6770,Fsp 450/500 80 plusz.

(#5862) mefistofeles

mefistofeles
(őstag)

Urak! Miért van az, hogy belépek a prohardverre, és az apróhirdetéseknél üzennék egy eladónak de újra belépést kér. Van jó pár üzletem már de ilyent még nem tapasztaltam. (az a gond, hogy el van mentve a jelszavam és nem is tudom már mi az)

Egyeseknek mindenük megvan. öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5863) nordlys válasza mefistofeles (#5862) üzenetére

nordlys
(újonc)

Akkor sajnos csinálnod kell msik jelszót....hogy neked is jusson valami....:D:D:D

(#5864) Ricardo128 válasza mefistofeles (#5862) üzenetére

Ricardo128
(senior tag)

A böngészőben meg tudod nézni a speciális beállításokban, az elmentett jelszavakat, minden weboldalhoz. Google segít! :) Elnézést az offért!

gölmétcsül ©

(#5865) molvany válasza Ricardo128 (#5864) üzenetére

molvany
(senior tag)

Hogy ez ma mennyire trendi lett :

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Na igen. Vagy az egyik, vagy a másik nem müködik ;)

molvany felhasználónak 1810 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#5866) Viktor77

Viktor77
(PH! félisten)

Belépni 5-ödszörre sikerül, UP-polás nem működik.

Nem mondom, hogy meleg van, de Ragnaros idespawnolt a szobámba!

(#5867) madle

madle
(őstag)

Olyan problémám van, hogy egyik ismerősöm elfelejtette a jelszavát, mivel rég használta az oldalt, szeretné visszaállítani az emailjére, de kommunikációs hibára hivatkozva nem küld levelet a rendszer neki. Ez csak átmeneti probléma?

Üdv!

LAND ROVER PARKING ONLY

(#5868) kovy29 válasza madle (#5867) üzenetére

kovy29
(PH! félisten)

Próbáljátok Prohardver felől.

Hullendasveszilyes gyerekek riszire. • MSI GTX 760 Gaming 2 GB eladó: http://goo.gl/sV3LLr

(#5869) madle válasza kovy29 (#5868) üzenetére

madle
(őstag)

Rendbenm, köszi. Hátha bejön. :)

LAND ROVER PARKING ONLY

(#5870) akaido

akaido
(őstag)

A hardveraproról nem tudok kijelentkezni. :F Állandóan csak ez a Sikertelen ... ablak fogad. (A bejelentkezés simán működik). Amennyiben a prohardver fórumáról jelentkezek ki, ott nincs gond.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. Ignition game.

(#5871) nordlys válasza molvany (#5865) üzenetére

nordlys
(újonc)

Mint a félszem..... :DD :)) :B ;)

(#5872) mefistofeles válasza Ricardo128 (#5864) üzenetére

mefistofeles
(őstag)

Az elmentett jelszavakat az is csak pontozva, tehát nem karakterekkel írja. Másrészt nem az a problémám, hogy nem tudom a jelszóm hanem, hogy miért kellene kétszer belépnem? Tíz éve vagyok prohardveres de erre még sosem volt szükség.....

Egyeseknek mindenük megvan. öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5873) Breeze válasza mefistofeles (#5872) üzenetére

Breeze
(fanatikus tag)

katasztrófa ami itt megy. de nem akarom elhinni, hogy ezt képtelenek lennének helyre hozni :W :W

(#5874) pami5

pami5
(fanatikus tag)

Sziasztok!ű

Évek óta használom a fórumot, de két napja - belépéskor - csak oda tudok belépni, a "hardverApró"-ra nem, így a hirdetéseim módosítása, szerkesztése, upolás, stb. nem működik!

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#5875) core i7 válasza pami5 (#5874) üzenetére

core i7
(fanatikus tag)

3 Napja több embernél (köztük nálam is) ugyanez volt a helyzet De nekünk már megjavult azóta

Keresek 1680x1050 3D 120hz monitort

(#5876) akaido válasza akaido (#5870) üzenetére

akaido
(őstag)

A hardverapro logout problem továbbra is áll. Mindenféle böngészőből, és két gépen külön-külön próbálva.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. Ignition game.

(#5877) Eiffelke válasza akaido (#5876) üzenetére

Eiffelke
(újonc)

Nekem is ugyan ez van. Sütiket kitörölni, böngészőből kilépni, gépet újraindítani, és akkor néha már úgy jön be a lap hogy nem vagyok belépve.

(#5878) Eiffelke

Eiffelke
(újonc)

Ha belépésnél nincs engedélyezve a sütik a használata a böngészőben, akkor hamis "sikeres belépés" üzenetet kapok, mégsem vagyok belépve, ha engedélyezem a sütit akkor gond nélkül beléptet, viszont logoutnál "sikertelen kilépés" üzenet jön, ha ekkor megint letiltom a sütik használatát akkor viszont ki lehet lépni.
" Kinn is vagyok benn is vagyok, jaj de nagyon boldog vagyok"

(#5879) akaido válasza Eiffelke (#5877) üzenetére

akaido
(őstag)

Köcce :R de ezeken is túl vagyok. Még a gyorsítótárat is töröltem.
Átváltok a prohardver fórumára, onnan jelentkezek ki. Majd vissza a hardverapro-ra, frissítem az oldalt, így kiléptetett állapotot jelez.

(#5880) István 2 válasza nordlys (#5871) üzenetére

István 2
(újonc)

Nekem is ez a problémám sajnos énse tudok kijelentkezni

(#5881) Spet

Spet
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok,

Értékelési rendszer nem működik rendesen. Én megkaptam az értékelésemet (látom hardverapros oldalon), úgy hogy se e-mailben sem az oldalon nem kaptam értesítést róla úgy mint régebben (így pl én sem tudok pozitív visszajelzést küldeni). Archivált terméknél volt, viszont régebben így is működött az értékelés!

Valar morghulis!

(#5882) Oliverda

Oliverda
(VIP)

Az idén archivált hirdetéseim közül (pl:[link]) egyik sem került be az archív hirdetések közé, a legutolsó tavaly decemberi. Miért?

[ Szerkesztve ]

minőségi kontent

(#5883) steve25

steve25
(újonc)

Sziasztok, nálam is gondok vannak, nem tudok ki jelentkezni az oldalról mert kijelentkezési hibát ír ki.

(#5884) Ayg0

Ayg0
(senior tag)

Üdv!

Böngésző a legújabb Opera. A PH-s 2x kell beléptetni, hogy belépjen után, most a Hardverapró is elkezdett vacakolni, de a változatosság kedvéért itt kijelentkezni nem tudok:

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#5885) sanyi02

sanyi02
(tag)

Üdv!
Én sem tudok kijelentkezni!

(#5886) fs-zsoci

fs-zsoci
(őstag)

Kedves Hardverapró Team! :)

Az adatlapomat szeretném módosítani, de folyamatosan kommunikációs hibát kapok hibaüzenetnek.

Az összefoglaló alapján töröltem a sütiket, amik be vannak kapcsolva, frissítettem az oldalt (CTRL+F5-tel), kiléptem, majd beléptem, Chrome-ban és IE-ben is próbálkoztam.

Windows 10-et használok (aminek e hiba esetén nyilván semmi jelentősége sincs), illetve a telefonomon is (Android) próbáltam módosítani az adataimat, de a hiba ugyanaz.

Olvastam a fórumban az imént, hogy a "fórum felől" módosítható (alá is tudom támasztani), de ennek ellenére szeretném jelezni, hogy valami nem stimmel.

Szerk.: Igen, a kijelentkezéssel is van gond :)

[ Szerkesztve ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#5887) betyar1974

betyar1974
(tag)

Sziasztok!
Hardverapróban be voltam jelentkezve, hozzászólásokhoz igy is kérte az belépési adatokat(fn. jsz.). Az eddig használt adatokkal, be sem lépett! :W Jött jelszó emlékeztető, kapott jelszó, most meg nem tudom visszaváltoztatni eredetire, az adatlapomnál! Komm. hibát ír ki!

(#5888) kovy29 válasza betyar1974 (#5887) üzenetére

kovy29
(PH! félisten)

Próbáld Prohardver felől.

Hullendasveszilyes gyerekek riszire. • MSI GTX 760 Gaming 2 GB eladó: http://goo.gl/sV3LLr

(#5889) betyar1974 válasza kovy29 (#5888) üzenetére

betyar1974
(tag)

Minden 2.-ra sikerül belépni, most már, de itt valami nem jó.
Fórum adataimnál sikerült visszaállítani, a jelszavam.
Azért köszi a segítséget! :R

Azért nem írtam előbb, mert még a hsz.-ba sem tudtam belépni! :(

[ Szerkesztve ]

(#5890) Tamás24

Tamás24
(tag)

Sziasztok,
BUG: Képtelen vagyok kilépni miután beléptem.
Egy üzenet jelzi, hogy "sikertelen kilépés" nemtúl jó mert most nyilvános gépeket bennmarad a felhasználóm... :O

WWW.BG2.UW.HU

(#5891) Dehogynincs

Dehogynincs
(újonc)

Kilépéskor a rendszer földob egy "Sikertelen kilépés" ablakot és az üzenetnek megfelelően bejelentkezve hagy. Ha a böngészőt újtaindítom, akkor viszont már valóban kilépettként kezel a rendszer.
Linus Mint 17.3 és Firefox.

(#5892) Breeze válasza Tamás24 (#5890) üzenetére

Breeze
(fanatikus tag)

Atya világ!Mi folyik mégis itt? Az illetékeseket ennyire nem zavarja ez a rengeteg hiba az oldallal kapcsolatban?Mindennap más és más :W :W

(#5893) akaido válasza akaido (#5876) üzenetére

akaido
(őstag)

Win 7 profi + Mozilla Firefox: Kitöröltem a sütiket, töröltem a gyorsítótárat, így sikerült kijelentkezni a hardverapróról, két hét óta először. :))
Google Chromenál továbbra is fennáll a problem. :O

[ Szerkesztve ]

(#5894) nordlys

nordlys
(újonc)

Csináljátok meg a Hardveraprón a kiléptetést végre!!!Kész agyrém ez a sok hiba és az ide-oda lépkedés!Már egy csomó visszajelzés van itt ezekről.
:R

(#5895) Attila_1987

Attila_1987
(újonc)

Hellósztok. Jelezni szeretném, hogy nekem is az a hiba, hogy napok óta, mikor ki akarok lépni az apróról, akkor Sikertelen Kilépéssel válaszol és nem léptet ki. Se az otthoni gépemen, se munkahelyen, se máshol.
Szerencsére annak az esélye, hogy valaki ideül kicsi, de azért nem volna rossz, ha orvosolva lenne a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#5896) Dark Archon

Dark Archon
(PH! addikt)

Üdv!

Az a bajom, hogy nem tudok módosítani semmit az adatlapomon, mert ezt dobja a gép:

Két gépen is ugyanez van, böngésző FF. Hardverapró oldalról van csak ez, fórumról működik.

Javítsátok, kérlek!

Köszi,

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-2500K - GTX 970 - 8Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#5897) SimonYana

SimonYana
(PH! addikt)

Egy óra kellett ameddig beengedett a Cromeval. Mozillával még most sem! Tényleg ennyire nyűgös mostanában használni? Mobilról, meg csak a Cromeval enged és a másik két böngészővel meg nem! :W
Próbáltam jelszó emlékeztetőt is , de az email beírása után kommunikációs hibát ír! :W :W :W
Ez igazán biztonságos, ha én sem jutok be! Főleg, hogy privátokat várok ás kiemelt hirdetésem van! :O

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#5898) randras

randras
(PH! kedvence)

Két lejárt, archivált hirdetést meg tudtam hosszabbítottani ingyen, de aktívra visszaállítani már nem tudom. :U

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#5899) maximuss

maximuss
(kvázi-tag)

Sziasztok,

Az egyik gondom már jó ideje, hogy privátban nem tudok képet küldeni, semmit se csinál...
A másik, hogy az archív hirdetéseim egy része nem listázódik. Végig futottam az összefoglalóban írtakon, a helyzet változatlan. Példaként, a szöveges értékelés 2., 3., 4. terméke eltűnt az archívból, képeken:

(#5900) shteer

shteer
(Jómunkásember)

#52728832 törölt felhasználó, hardveraprón élő és hirdetése is aktív

Eladó Logitech AudioStation Express iPod / iPhone dokkoló-hangszóró - 5k

(#5901) Oliverda válasza shteer (#5900) üzenetére

Oliverda
(VIP)

Küldtem is neki egy privátot, kíváncsi vagyok válaszol-e.:))

minőségi kontent

(#5902) shteer válasza Oliverda (#5901) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

Nem fog illetve szerintem nem tud. Enyém olvasatlan a hirdetés megjelenése óta

Eladó Logitech AudioStation Express iPod / iPhone dokkoló-hangszóró - 5k

(#5903) supreme7 válasza shteer (#5900) üzenetére

supreme7
(őstag)

Ez azért érdekes mert :

A nem aktív azt jelenti, hogy minimum két éve nem lépett be ÉS egyáltalán nincs fórumos hozzászólása, logoutos cikke, blogbejegyzése, hardveraprós hirdetése és privát üzenetet sem írt soha.

(#5899) maximuss:

Volt valami bug újévkor, nekem is az első idei archív hirdetésem júniusi.

[ Szerkesztve ]

(#5904) tudi13

tudi13
(kvázi-tag)

Hello. 2 napja fizettem be egy hirdetés hosszabbítást. Levonta az összeget, de azóta is archív. Róla lenne szo: [link]

Köszönöm.

(#5905) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Sziasztok,

Millechris megvásárolta tőlem az alábbi hirdetés alanyát, el is indította az értékelést (ki is szürkült neki valami opciót), viszont én nem kaptam e-mailt, így nem tudunk tovább haladni. Megnéztem a spam mappában meg mindenhol, de nem jött (a múltkori egyből az Inboxba esett egyébként). Valami ötlet, hogyan tovább?

A hirdetés

Köszi!

(#5906) kovy29 válasza Alvin_ti4200 (#5905) üzenetére

kovy29
(PH! félisten)

Téma összefoglalót olvassátok el. ;)

(#5907) BigBlackDog

BigBlackDog
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ezzel a buggal mi a helyzet? Közben ráakadtam egy másik felhasználóra is, akinél hasonló a helyzet. Vagy esetleg csak én nézek valamit félre?
Előre is köszönöm a választ!

Flickr - http://bit.ly/1sGitPY || 500px - http://bit.ly/1uwJfun

(#5908) kovy29 válasza BigBlackDog (#5907) üzenetére

kovy29
(PH! félisten)

Valoszinuleg ugyanaz, mint a tobbivel, majd az uj Hardveraproval remelhetoleg megszunnek.

(#5909) cigam

cigam
(PH! nagyúr)

Valami nem smukkol a mobil szekcióban. Ha csak az asus szövegre keresek rá renget a találat.
Viszont ha a gyártók legördülő listájában választom ki az Asus-t, akkor 0db találatot ad.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5910) supreme7 válasza cigam (#5909) üzenetére

supreme7
(őstag)

Mert 10-ből kb 1 eladó adja meg a gyártót.

(#5911) carl18

carl18
(tag)

Üdv! :) Az a gondom hogy van egy srác akivöl ismét vásároltam egy videókártyát vettem 3 hónapja, na ott se tudtam le adni az érkélelést, azóta vettem tőle egy processzort és ismét bugos, délbe mentem rá hogy felhasználó értékelése és nem add üzenetett azóta nem tudom értékelni. :F

(#5912) domperke válasza carl18 (#5911) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Üdv esetleg a témaösszefoglalót elolvasva megleled a megoldást. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5913) carl18 válasza domperke (#5912) üzenetére

carl18
(tag)

Azt hol találom?

(#5914) nordlys válasza carl18 (#5913) üzenetére

nordlys
(újonc)

[link]

A fenti linken "kishaver".Mivel lusta vagy feljebb nézni,belinkeltem neked. :W

(#5915) carl18 válasza nordlys (#5914) üzenetére

carl18
(tag)

Ezt olvastam. Nem az a gond egyszer már rámentem az értékelésre nem enged újbol. Lehet baj hogy telorol mentem rá?

(#5916) The DJ

The DJ
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hirdetést próbáltam kiemelni, előresorolás + háttérszín, PayPal-al fizettem. A végén a következő fogadott: [link]

A pénzt levette, remélem azért a szolgáltatás élesedett.

Próbáltam ide képet feltölteni, de most az se működik ("A manóba..." üzenet).

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak. || http://kepfeltolt.es - A kedvenc képfeltöltő oldalad a weben!

(#5917) nordlys válasza carl18 (#5915) üzenetére

nordlys
(újonc)

Miért vagy ennyire értetlen? :W :W :W Értelmezd,amit olvastál,mert benne van a megoldás! :Y :U

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.