Hirdetés

2017. május 22., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5051) pami5

pami5
(fanatikus tag)

Tisztelt Topikgazda!
A rendszer jelzi, hogy egy privát üzenetem érkezett, de sehol nem jelenik meg és nem is olvasható! Törölni sem tudom! Segítséget kérek ez ügyben.

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#5052) svensson válasza pami5 (#5051) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Ctrl + F5, majd legfelül lesz egy rendszerüzenet.

Superlux HD681 Evo ajándék mikrofonos kábellel eladó: https://goo.gl/Tx2GZp

(#5053) kenwood válasza ripla (#5048) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sztem nem ide tartozik,de ha ez megnyugtat :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#5054) dombiistvan

dombiistvan
(újonc)

Hali,

Egy oldal megtekintéséhez (privát üzenetek pl, de a főoldalon is) előfordul hogy 5-6 alkalommal kell bejelentkeznem, mire engedi a megtekintését :) google Chrome legújabb verziója :)

Nem cache okozza, mert inkognitóban sem jó, plusz az oldalt sem látogattam eddig

(#5055) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Értékelés szövegének a módosítása lehetséges? Elpoénkodtam egyet és hát az eladónak kevésbé nyerte el a tetszését :B

#eci ~~~ Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. Benjamin Franklin

(#5056) bandi0000

bandi0000
(PH! nagyúr)

-

[ Szerkesztve ]

(#5057) föccer válasza bitpork (#5055) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jelentsd az illető adatlapján keresztül és az apródok javítják.

üdv, föccer

(#5058) bitpork válasza föccer (#5057) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a tippet beprobalom.

#eci ~~~ Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. Benjamin Franklin

(#5059) r3dsnake

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Az új iPhone SE megjelenése kapcsán várható-e új kategória hardverapro-ra?

Köszi!

You'll never be forgotten, You left pawprints on my heart.

(#5060) cbm1974 válasza cbm1974 (#5032) üzenetére

cbm1974
(lelkes újonc)

Halihó, valaki...!

Egészen egyszerű kérdést tettem fel, kerek 2 hete, mégse méltattátok feleletre sem.
Talán ennyire nehéz lenne megoldani ezt az "apróságot" a HA jelenlegi rendszerében, senki másnak nem okozott eddig problémát a privik közti user-ek keresgélése???
:(

[ Szerkesztve ]

(#5061) SUPREME7 válasza cbm1974 (#5060) üzenetére

SUPREME7
(őstag)
LOGOUT blog

A prohardveren nyisd meg a privát üzeneteidet és ott keress, mert a hardverapró felől használhatatlan kb a kereső.

(#5062) föccer válasza cbm1974 (#5060) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Gondolom használható a beépített kereső. [link]

(#5063) cbm1974 válasza föccer (#5062) üzenetére

cbm1974
(lelkes újonc)

Igen, köszi szépen, így már működik, ált. a HA-n vagyok, a prohardver volt a kulcs ;)

(#5064) Rico83

Rico83
(tag)

Üdv!
Esetleg megoldható lenne e prémium előfizetők esetében a saját avatar beállítása? Már régóta szeretnék én is sajátot... :B
Remélem jó helyre írtam

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#5065) bitpork válasza Rico83 (#5064) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Így is el vannak úszva az arcképgyártással szegények. Itt minden infót megtalálsz.

(#5066) r3dsnake válasza r3dsnake (#5059) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Up? :B

(#5067) r3dsnake válasza r3dsnake (#5066) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Amúgy ha rossz helyen jelzem, szóljatok. De már a hivatalos magyar fogalmazása is megkezdődött az új típusnak és nem lenne rossz külön kategóriába látni az eladó telefonokat.

Köszi!

(#5068) svensson válasza r3dsnake (#5067) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Ez az egyetlen Hardveraprós javaslatok topik, jó helyre írsz.

(#5069) r3dsnake

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Amúgy adminok is olvassák a topicot? Már vannak is fenn eladó SE telefonok, jobb híján 5s és 6s kategóriákba pakolva, így szép nagy káosz lesz. :)

(#5070) radi8tor válasza r3dsnake (#5069) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Thanks for the heads-up!
Hozzáadom.

(#5071) r3dsnake válasza radi8tor (#5070) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

:R

(#5072) bandi0000

bandi0000
(PH! nagyúr)

hali

Nem biztos hogy jól értelmeztem a dolgokat azért megkérdezem, előfizettem ugye a prémiumra, hogy ne legyenek reklámjaim, de a google hirdetések a hirdetések közöttre ez nem vonatkozik? kivannak kapcsolva a beállításaimba a reklámok, de ezek megjelennek mindig

(#5073) supreme7 : nagyszerű, akkor lényegében marad ugyan az mint eddig, teljesen megérte

[ Szerkesztve ]

(#5073) SUPREME7 válasza bandi0000 (#5072) üzenetére

SUPREME7
(őstag)
LOGOUT blog

A hardverapró külső kézben van, tehát ott nem működnek a prémium fícsörök. Csak ezt elfelejtették megemlíteni a prémium bevezetésekor.

(#5074) Bindaaa

Bindaaa
(újonc)

Sziasztok!

Szeretném a segítségét kérni annak, aki tudja a kérdésemre a választ, hogy hogyan tudom magam törölni az oldalról? Korábbi beszélgetésekben láttam írásokat erről a témáról, de a megoldást sehol nem találtam, csak mindenhol a kérdést... Valószínűsítem, hogy csak elkerülte a figyelmemet. :U Előre is köszönöm a választ! Vivi :)

(#5075) r3dsnake válasza Bindaaa (#5074) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Tudtommal sehogy.

(#5076) Lauda válasza Bindaaa (#5074) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szia!

Olvasd at az alapelveket es megtalalod a valaszt a kerdesedre.

A világ tele van olyan emberekkel, akik nem akarják gondolkodásra használni a fejüket. ( Terry Gilliam ) Mindig emlékezz arra, hogy a szép szavak nem mindig igazak, s az igaz szavak nem mindig szépek. (Jókai Mór)

(#5077) electrodoki

electrodoki
(fanatikus tag)

Sziasztok. Azt meg tudja mondani valaki, hogy miért van az, hogy mindenhol fanatikus tagként szereplek, csak az adatlapomon nem. Előre köszi a válaszokat :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#5078) föccer válasza electrodoki (#5077) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Modosits bármit a HA felületen megjelenő adatlapodon, mentsd el, majd nyomj rajta egy ctrl+F5-öt. Szinkronizálja a PH szerverrel az adatlapi adatokat és ott is helyesen fog megjelenni.

üdv, föccer

(#5079) electrodoki válasza föccer (#5078) üzenetére

electrodoki
(fanatikus tag)

Köszönöm :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#5080) qukesz

qukesz
(kvázi-tag)

Sziasztok.

Az a gondom hogy nem tudok semmiféle képet feltölteni a hirdetés mellé.
Képeim megfelelnek az oldal által kért előírásoknak.
Eddig minden rendben volt.

Mit tehetek?

Köszönettel Qukesz

06-30-911-5326 (Viberen is elérhető vagyok)

(#5081) Faterkam válasza qukesz (#5080) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Mit tehetek?

Addig próbálkozol, amíg sikerül :/ Én tegnap úgy adtam fel hirdetést, hogy 5-6x megpróbáltam feltölteni, egy kép után mentés, kilépés-belépés, szerkesztés, még egy kép fel stb :U

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#5082) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Bed Gétvéj? Sokadik refreshre visszagyött.

[ Szerkesztve ]

(#5083) seanconnery

seanconnery
(újonc)

Sziasztok, véletlenül rossz helyre kattintottam, és most a vevő nem tudja értékelni a tranzakciót. Hogy lehet újra engedélyezni? :R

Jelszavaim valának: munkaidőben, nem letiltott számról, személyes átvétel

(#5084) svensson válasza seanconnery (#5083) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

[link]

(#5085) seanconnery válasza svensson (#5084) üzenetére

seanconnery
(újonc)

Köszönöm! :R

Jelszavaim valának: munkaidőben, nem letiltott számról, személyes átvétel

(#5086) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Kellene egy olyan minősítő is ami nem csak az eladás után, hanem előtte is indikálhatja emberek hozzáállását. Mert hiába a sok jó értékelés, amikor sok esetben el sem jut a megkezdett diskurzus bármilyen zárásig, pl emberi kvalitásbéli hiányosságok miatt.

(#5090) eros50

eros50
(újonc)

Hirdettem, de nem sok értelmét látom, mert nem kaptam üzenetet arról, hogy van privát üzenetem. Amikor véletlenül megnéztem az üzeneteimet, akkor derült ki, hogy több érdeklődő is volt. Válaszomra azt kaptam, hogy már nem aktuális. Miért nem kapok emailben értesítést? :Y

(#5091) oleslie

oleslie
(fanatikus tag)

Sziasztok

Próbáltam feladni állás hirdetést, erre azzal örvendeztetett a teknika, hogy
- nem adtam meg irányárat (valóban)
- nem jelöltem meg, hol vehető át személyesen (még mindig állás hirdetés)

Ezeket szerencsére nem reklamálja, pusztán irreleváns kérdések (állás hirdetés szempontjából)
- kép feltöltés
- termékinfo link
- gyártó
- csomagként küldés

mindenki jó valamire. ha másra nem, hát elrettentő példának

(#5092) Spet válasza eros50 (#5090) üzenetére

Spet
(őstag)
LOGOUT blog

Be volt állítva az e-mail értesítés? Ha nem akkor azért, ha igen akkor két lehetőség van: vagy a prohardvernél volt probléma, vagy pedig a te e-mail szolgáltatódnál.

Valar morghulis!

(#5093) Rómeó

Rómeó
(fanatikus tag)

Privát üzenetbe nem engedett képet illeszteni!

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06hetven6049281

(#5094) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A kiemelessel kapcsolatban szeretnek egy reszletes tajekoztatot.
Nehany perce vasaroltam egy kiemelest,es a szazvalahanyadik helyre kerultem vele.
Sajnos nem talaltam sehol informaciot arrol,hogy hogyan mi alapjan tortenik a rangosrolas,hogyan lehet az elso helyre kerulni.
Szerintem mindenhol teljesen alap, hogy a kiemelt hirdeteseket forditott kronologiai sorrendben jeleniti meg a rendszer.

Default,ido szerinti rendezessel neztem.

Feladas szerint rendezve az elso vagyok,de ezt a kapcsolot a vevok tobb,mint 90 szazaleka nem is ismeri.
(lehet,hogy a kiemelt hirdeteseknel ezt kellene beallitani defaultra,hiszen azt nem tudod upolni)

A jelenlegi rendszer nem csak igazsagtalan, de az uzemeltetok szamara is karos,hiszen a bebetonozott rekurziv hirdetesek eltantoritjak a kimeles vasarlasat fontolgato "uj belepoket".

[ Szerkesztve ]

(#5095) SUPREME7 válasza kenwood (#5094) üzenetére

SUPREME7
(őstag)
LOGOUT blog

Ez kezdetek óta ilyen szar. Illetve csak azoknak szar akik alkalomszerűen használják, akik üzletszerűen - folyamatosan fizetnek 1-1 hirdetésért azok fixen elöl vannak. Sőt ha egy meglévő hirdetést emelsz ki, akkor nem "indul újra" hanem az eredeti feladási dátuma szerint kerül előre, tehát feladás szerint és idő szerinti rendezéssel se leszel sehogy elöl. Zseniális.

(#5096) kenwood válasza SUPREME7 (#5095) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akkor csak egy megoldas marad :

A targynapon feladott hirdetesek a kiemeles vasarlasanak idopontja szerinti forditott kronologiaban jelennek meg,a megujulo hirdetesek a kiemeles vasarlas idopontjaban (ora, perc) kapnak egy automatikus upot.

Szerintem ennek a variacionak nincs gyenge pontja,mindenkit egyforman kezel.
Mindegy,hogy hany orakor adod fel a hirdetest,az is mindegy,hogy hany orakor vasaroltad a kiemelest,es az sem szamit,hogy egy ,vagy tobb napra vetted.

Vagy esetleg ennek is van valami buktatoja azon kivul,hogy ket sort at kell irni a lekerdezesben ?

[ Szerkesztve ]

(#5097) elfelejtette

elfelejtette
(PH! kedvence)

Hardverapróval kapcsolatban írnék, nem hiba, csak segítség kérés:
Ha böngészek egy olyat, hogy
Apróhirdetések»Hardver »Videokártya »PCIe »AMD/ATI
és kiválasztom a várost is, hogy Debrecen, akkor ha átváltok arra, hogy »NVIDIA, akkor megoldható lenne, hogy ne váltson alapértelmezetten vissza a "Minden város"-ra? Valószínűleg nem mindenhol akarok keresni, ha már az ATI kártyát is Debrecenben kerestem...
Köszönöm.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Lenovo A820

(#5098) kenwood válasza elfelejtette (#5097) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

letezo bug,de forditott sorrendben mukodik a dolog.

(#5099) elfelejtette válasza kenwood (#5098) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Akkor így írom: amíg nem választok másik várost, vagy a "minden város"-t, addig nem maradhatna ott a kiválasztott város?

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Lenovo A820

(#5100) Zemancsik

Zemancsik
(újonc)

Hogyan tudom a jelszavamat megváltoztatni?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.