Hirdetés

2017. október 22., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5601) essexboy válasza Hauptmann (#5599) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Ide leírhatod ami történt, és hogy vigyázzanak az üzletelés során vele.

Üdv,

essexboy

(#5602) Hauptmann

Hauptmann
(PH! addikt)

Köszi a válaszokat, a leírtak alapján fogok cselekedni.

(#5603) BaneRellah

BaneRellah
(újonc)

Sziasztok. Ne haragudjatok, hogy ilyennel fárasztalak titeket de egy SimonPh0enix nevű felhasználónak figyelmetlenségből egy a fizetéssel kapcsolatos kérdésre negatív értékelést adtam amire felhívta a figyelmem. Lehet nem nagy ügy de szeretné ha javítanám mivel abszolut korrekt volt mint vevő és ezt meg is értem. Kérdésem az lenne, hogy ezt hol tudom megtenni. Válaszotok és türelmetek előre is köszönöm. További szép estét 🙂

(#5604) essexboy válasza BaneRellah (#5603) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Javítottam, de legközelebb az értékelésnél található jelentem gombot használd a jelentéshez:

Üdv,

essexboy

(#5605) fauv

fauv
(senior tag)

Tiszteletem !

Én a garanciáztatásról, jótállásról kapcsolatosan szeretnék kérdezni, hogy esetleg " egy hivatalos " állásfoglalást nem e tudnátok akár fórumtémaként, akár blog-ként, vagy valamilyen formában a nyilvánosság részére kiadni, törvényi állásfoglalásokkal alátámasztva?

Napi szinten rengeteg műszaki cikk cserél gazdát a PH aprónak köszönhetően és sok esetben látom különböző fórumokon, hogy a használt termékekkel kapcsolatosan felmerülő garanciáztatásra lévő kérdésekre mindenki mást és mást írogat.

Sok kérdés felmerül, pl.:
átruházható e a tulajdon jog, ez befolyásolja e a garanciáztatást ?
Elég e a fénymásolt számla, garanciajegy ?
Mit tegyen az, akit elhajtanak garanciáztatáskor, mert nem ő volt a számlán lévő vevő?
újrapasztázta a kártyát, ez befolyásolja e a garanciáztatást
2014-es PTK/ jótállás / vonatkozik e a cégekre, betartják e az abban foglaltakat
stb.

Szerintem nagy segítség lenne ez mindenkinek, tisztába lehetne rakni ezt a kérdést, esetleg tippeket, ötleteket lehetne adni vitás garanciás kérdések megoldására.

Üdvözlettel Attila

[ Szerkesztve ]

Nem a videokártya a gyenge, a Te igényed túl magas !

(#5606) SUPREME7

SUPREME7
(PH! addikt)

Tudom, tudom... Majd az új apró mindent megold, de van esetleg terv a céges-magánszemély hirdetések elkülönítésére, szűrésére? Mert mocskosul elszaporodtak pl a sufnigsm accok, van amelyiknek 4 is van, de gondolom a többi kategóriában is jelen van a probléma.

https://hardverapro.hu/tag/zeneuroacc
https://hardverapro.hu/tag/zenfogarasi
https://hardverapro.hu/tag/zen_euro_2
https://hardverapro.hu/tag/zenphonehuvi

(#5607) kenwood válasza SUPREME7 (#5606) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

napi 5 up van ingyen.
vagy tobbet fizetnek havonta az apronak,mint te egesz eletedben,vagy lesullyednek a beka segga ala a hirdeteseik.
az atlag user specifikusan keres (pl galaxy s6),nem profilokat nezeget.
az unatkozo hobbicsencselok miatt nem biztos, hogy megeri egy ilyen fejlesztessel hetekkel,honapokkal eltolni az uj apro inditasat.

[ Szerkesztve ]

(#5608) essexboy válasza SUPREME7 (#5606) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Igen, tervezetben van az elkülönítés. Egyébként ha ilyet látsz akkor nyugodtan jelentsd nekünk, mert nekünk is az átlátható HA a célunk, de sajnos nem tudunk mindenhol ott lenni :(

essexboy

(#5609) SunshineZz

SunshineZz
(újonc)

Sziasztok, előre is bocs a rósz magyaromért. Mar egy honapja használtam a hardverapró-t es minding paypal-t fizetést igertem mer Szerbia-bol csak ugy birok fizetni, es Paypal-t Szerbia-bán nagyon nehéz kihúzni mer nem olyan elterjed a paypal mint Magyarország-ón. Mindig mindent meg szoktam magyarázni a vevőknek is mindig tiszteletesen irok (mama egy kicsit rondabat írtam de az se volt tüll ronda). A scenario így néz ki, en előre kifizetem a csomag posta-t paypalon utalás-ál es csak utána lenne el kuldve a csomag. Mindig mindent részletesen megszoktam magyarázni is a vevő es áruló bisztonsagat is garantálom. Koszonom az olvasást.
Üdv. Luciferz
ps. ez új profil mer nem tudtam kapcsolatba kerülni máshogy.

(#5610) essexboy válasza SunshineZz (#5609) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Ránézünk, addig is légy türelemmel.

essexboy

(#5611) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Arhíválódott egy hirdetésem, amit tegnap jegeltem. Ezt így még lehet értékelni? Egyáltalán miért archíválódik a hirdetés, amit jegelek?

(#5612) essexboy válasza Lauda (#5611) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Természetesen lehet értélkelni archív hirdetést is, csak automatikusan jeletnéssé alakul át és ezt mi kell hogy engedélyezzük. Viszont te csak úgy tudod értékelni a vevődet, ha jelented. A legegyszerűbb az lenne ha meghosszabbítanád a hirdetésed, kétszer van lehetőséged ingyenesen meghosszabbítani. Azért archiválódik, mert a 28 nap eltelt a feladás óta, lényegtelen hogy milyen státuszban van, ha nem hosszabbítod meg akkor archiválódik. De ezt jelzi a hirdetéseim adminisztrációja menüpont mellett.

Üdv,

essexboy

(#5613) Lauda válasza essexboy (#5612) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Szia!

Köszi a tanácsokat! Meghosszabbítottam a hirdetést és gond nélkül értékeltük egymást! :R :K

Üdv: Lauda

(#5614) spe88

spe88
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Egy admint megkérnék, hogy az alábbi hirdetéseimet aktiválja újra. Gondolom így már menni fog. Ezekre találtam csak rá a Google segítségével.

[link]
[link]
[link]

Köszönöm

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5615) essexboy válasza spe88 (#5614) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Újraaktiváltam, most már látod a hirdetéseid között?

essexboy

(#5617) Új teló

Új teló
(újonc)

Miért lett lenullázva az 5 pozitív értékelésem?

(#5618) Kalandor válasza Új teló (#5617) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Tisztelt Felhasználó!

Ezen okból bizonyos értékeléseit töröltük.

Köszönjük megértését!

(#5619) Új teló válasza Kalandor (#5618) üzenetére

Új teló
(újonc)

Azért arra kíváncsi lennék, ez mire lett alapozva.

(#5620) Kalandor válasza Új teló (#5619) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

A rendelkezésünkre álló adatokra.

(#5621) joey04 válasza joey04 (#5567) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

up

Bazinga!

(#5622) Kalandor válasza joey04 (#5567) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kész, ilyesmit a moderátort keresek topikban érdemes kérni.

(#5623) Új teló válasza Kalandor (#5620) üzenetére

Új teló
(újonc)

Persze, random a privát üzentekbe való beleolvasgatás.

(#5624) sanyi0627 válasza Új teló (#5623) üzenetére

sanyi0627
(senior tag)

Privatokat nem tudnak olvasni azert privat.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5625) spe88 válasza essexboy (#5615) üzenetére

spe88
(fanatikus tag)

Még mindig nem látom!

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5626) Kalandor válasza Új teló (#5623) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Adatot írtam, nem tartalmat. A privát üzenetekbe nem látunk bele, és azokat csak a hatóságoknak adjuk ki.

(#5628) FirstTripla

FirstTripla
(kvázi-tag)

Ha találtam egy feltehetőleg kétprofilos hirdetőt, mellyel ugyanazt a dolgot árulja csak más szögből fotózva, akkor hogyan jelentsem, egyszerűen a profilt?

[ Szerkesztve ]

(#5629) Kalandor válasza FirstTripla (#5628) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Igen.

(#5630) FirstTripla válasza Kalandor (#5629) üzenetére

FirstTripla
(kvázi-tag)

Rendben köszi :)

(#5631) Eladó445

Eladó445
(tag)

1-2 tipp:
1) Szeretnék értesítést kapni arról is, ha valaki hozzászól a hirdetésem alatt. szintén jöhet olyan email, mint a privát üzenet esetében.
---
2) Aki terméket keres, nekik autómatikusan 1ft legyen beállítva az árnak. esteleg ha kifér egy szöveg h pl max 10ezer forintig...
mert így értelmetlen, ha olyan árakat adnak meg mint pl: 123456ft vagy 9999999ft...a hirdetés szövegébe írja bele a gondolt árat a termékre.
---
3) Ha valaki módosít az áron lehetne egy jelzést adni rá, hogy pl : olcsóbb lett., vagy új ára lett a terméknek.
---
4) Egy csomó hirdetés fel van adva eladás formában úgy, hogy a hirdetés szövege pedig a terméket keresi...és ez ugyan így fordítva...ha nincs elég moderátor szűrni ezeket a hirdetéseket én szívesen segítek ez ügyben :)

http://hardverapro.hu/tag/elado445 -> http://bit.ly/2dQP5bq

(#5634) gyulaszu

gyulaszu
(fanatikus tag)

Helló,
1. Észrevettem, hogy egy archivált hirdetésem nem jelenik meg az "Archív hirdetéseim" listájában.
2. Erről akartam egy jelentést készíteni, hogy megnézzétek, de az sem jelenik meg a jelentéseim listájában.
Van ezekre magyarázat?
Üdv

gyulaszu

(#5635) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hirdeteseknel lehetne olyat,hogy a galeria kepei diavetitesen valtozzanak,ne pedig 1 alapertelmezett legyen ?
A tomoritesen is valtoztatnek,mert a tesztprogramokrol keszult screenshot sokszor olvashatatlan a tul durva keptomorites miatt

[ Szerkesztve ]

(#5636) nadasigy2

nadasigy2
(újonc)

Üdv

A regisztráció során nem mindig jön ki az email a jelszóval. Kénytelen voltam másik email cimmel és felhasználónévvel újra regisztrálni. Nincs semmilyen kontakt lehetőség, igy aztán bent marad egy ideig a felhasználónév, és nem lehet ismételni a regisztrációt. Biztos nagyon fontos hogy ne legyen lehetőség közvetlen kapcsolatfelvételre (ez miért van?? ), de legalább az ilyen eseteket kellene kezelni. Végigböngésztem az oldalt sehol nincs emlitve hogy mi ilyenkor a teendő. A fórumba is csak a regisztrált felhasználók irhatnak.

(#5637) essexboy válasza nadasigy2 (#5636) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

[link]

essexboy

(#5638) nadasigy2 válasza essexboy (#5637) üzenetére

nadasigy2
(újonc)

Bocsánatot kérek, igazán nem kötözködésből irtam.
A válaszként adott link épp nem vezet sehová. Az megint egy topik ahova megintcsak regisztrált felhasználók tudnak irni. Ha elnéztem valamit akor újfent bocsánat, és kérem irjátok meg hogy pontosan hol is találok választ az észrevételemre.
Időközben megtaláltam hogy a jelszópótlás funkció alkalmas ennek a problémának a megoldására. Ezt esetleg ki lehetne irni valahol pl. a regisztrációs ürlapon. (Szabályzat?)
További jó munkát.

(#5639) Sugomotor

Sugomotor
(újonc)

Lehetne valamiféle összesítő a hirdetéseknél az aktív, jegelt, archív füleken, vagy legalább az első kettőn. Mutatom, mire gondolok.

Sehol nem látok ilyet, pedig közel 20-30 hirdetésnél nem hátrány.

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha sport- és túramotorok 400 cm3 felett

(#5640) monalala

monalala
(senior tag)

Sziasztok!
Hogy tudom előhozni a privátokat mobilnézetben? Köszi

Üdv, Lala @ THL T11

(#5641) dellfanboy

dellfanboy
(senior tag)

egy olyan kérdésem lenne hogyha rákattintok bárki felhasználónevére miért nem látom, a hardveraprós pozitív negatív értékeléseit? én most a saját nevemre kattintva se látom csak ha belépek a hardverapróra akkor ott jobb oldalt megvan

eladó a PC-m, g27, bukósisak+ apróságok http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#5642) Tejpor

Tejpor
(újonc)

Tisztelt HP!

Egy értékelés pontozását elrontottam. Szeretném korrigálni, mert nem akarok az eladóval kitolni.

Hogy tudom ezt megtenni?

(#5643) CsorbaZoli

CsorbaZoli
(újonc)

Sziasztok,próbálok jelenteni egy tagot de akárhogyan is próbálom csak kifehéredik az oldal és nem menti a jelentésem.

Hol és kinek tehetem ezt meg privátban?

Köszi

(#5644) Runo

Runo
(PH! kedvence)

Rákattintok egy hirdetésre a képernyő bal oldalán megjelenő "ajánlásoknál", erre archivált hirdetés. Nem az első...
Azok miért jelennek meg ott? :F
Pl. Elvihető Witcher 1 GOG kiadás

[ Szerkesztve ]

(#5645) Konflikt

Konflikt
(PH! addikt)

sziasztok,

arra gondoltam hogy egy-egy hirdeteshez kiraly lenne, ha lehetne rovid szovegeket "tag"-eket irni valahova a lista nezetbe a pl. a cimek kornyekere. - amik persze csak az adott felhasznalonak latszik.

use-case: pl. regota figyelsz egy keresest (peldamban 1070 gigabyte) a meglevo tobb darab a szuresednek ugyan megfelel, 1-2 tag odairasa utan azonnal latod mi az amirol mar targyaltal, hogy all, fontos info ami kesobb derul ki privatban.

a lenti egy fiktiv pelda (az erintettekkel nem beszeltem, az odairasok kitalalt megjegyzesek)

mit szoltok?:)
(ha volt mar sorry)
koszi.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! VCIX-DCV, blog storage es VMware temaban: https://vthing.wordpress.com/

(#5646) asdf_

asdf_
(PH! addikt)

Azt lehetne, hogy ha egyszer tableten mobilnézetből átváltok teljes nézetre, akkor kapok egy cookie-t, és SOHA többet nem nyílik meg a HA mobilnézetben? (szerintem így kéne működnie, de sajnos nem így van. Vagy ez már bugreport topic?)

[ Szerkesztve ]

Olympus XZ-2 fényképezőgép eladó https://hardverapro.hu/apro/olympus_xz-2_csucskompakt

(#5647) Thoms válasza essexboy (#5590) üzenetére

Thoms
(újonc)

Lehetne kérnem egy választ a kérdésemre?
Remélem nem sértettem meg senkit és nem azért maradt megválaszolatlanul a kérdésem.

(#5648) Faterkam

Faterkam
(őstag)

Sziasztok!
Nem lehetne a Gameboy, DS topikot kiegészíteni 3Ds-re is? Gameboy, Ds, 3Ds? Jó lenne szerintem, mert azt is sokan hirdetnek ott!

[ Szerkesztve ]

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#5649) Thoms válasza SUPREME7 (#5606) üzenetére

Thoms
(újonc)

Na arra várhatsz!!!!!

Itt is mint sok más helyen (pl.: használtautó.hu) a biznyákoló kereskedőké a pálya, nem a hétköznapi magánembereké.

Én is rákérdeztem már sokszor erre a kényes témára, de nem hogy válaszoltak volna rá, inkább még jobban elhatalmasodik minden forumban ez a nepper biznyák hatalom.
Ők fizetnek érte de így is olcsóbb nekik mint a hivatalos kereskedelem, na meg persze aki beszedi a pénzt az is jól jár.

Nyitni kell egy adok veszek topicot pl. az index forumon és ott lehet magán emberek között adni venni cserélni.
Bár szerintem oda is bepofátlankodnak majd az ügyeskedők.

Sajnos ez nem apró hirdetés már mint annak idején.

(#5650) maci25

maci25
(tag)

Pár éve használom a hardveraprót de valahogy mindig is hiányzott a megyére szűrés. Nem tudom ki , hogyan csinálja de én kb még egyszer sem nyomkodtam végig a környező városokat. Nem mondom, hogy nem tudok nélküle élni , mert igen tudok. Itt végig nézem az első vagy esetleg a 2 oldalt,+ leszűröm a városomra. Jofogas.hu meg elintézem a megye keresést.

Ha kérdezhetem mi az oka, hogy nincs megye keresés?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.