Hirdetés

2017. június 29., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5501) rupertmaci86

rupertmaci86
(újonc)

Nem àrtana elvàlasztani az eladott, ès az eladó termèkeket. 10-ből 8 eladva. A maradèk 2 nem felel meg a keresett termèknek.

(#5502) wolfhgb

wolfhgb
(tag)

Udv, ha valaki negativan ertekelt, de szeretne utolag modositani, van ra lehetoseg? Ha igen, mi a modja?

(#5503) hari73f

hari73f
(tag)

Jó lenne a mobil aprón a HIBÁS készülékeknek külön rovatot nyitni.

Továbbá motiválni a felhasználókat hogy üzemképtelen, törött egyéb okok miatt
hibás készülékeiket itt hirdessék.

Gyakran a fele hirdetett készülék "hibás" ként jelölve egy képernyőre
jutó hirdetéseknél.

(#5504) hahndaniel

hahndaniel
(újonc)

uraim nemtudom hova lehetne írni de nemtudok belépni a nevemmel semeik felületen..vki tudna segiteni?hirdetésem is van fent stb...

(#5505) jepe

jepe
(újonc)

sziasztok, meg kellene csinálni a HTTPS kapcsolódást.. enélkül password-öket beírni ostobaság...
ez minőségi minimál-követelmény.., szóval ASAP !! :)

(#5506) VW

VW
(fanatikus tag)

Javasolnám, hogy a hardverapró mobiltelefon keresőjében vagy a hirdetés címsorában, kötelező jelleggel szerepeljen a telefon állapota (új-újszerű-normál-sérült/hibás) valamint hálózat függősége (Telekom-Telenor-Vodafone-független)
Nagyon megkönnyítené a részletes keresést. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5507) Fanthomy

Fanthomy
(újonc)

Felhasználó vagy böngészőként kérdezem , hogy nem lehetne egyértelműsíteni , hogyha valaki valamit eladott , akkor az legyen a hirdetésére kiírva , hogy elkelt és ha nem adta el , csak akkor hogy archiválva , mert vannak olyan hirdetések amiket archiváltnak jelölnek , de valójában már eladta.

(#5508) Eladó445

Eladó445
(tag)

Akik laptopot keresnek, de nem tudják eldönteni a kijelző méretet, ott legyen egy összes kijelző méret lehetőség.

http://hardverapro.hu/tag/elado445 -> http://bit.ly/2dQP5bq

(#5509) abdulka1

abdulka1
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Belefutottam egy eladóba akitől vásárolni szeretnék, de a hirdetés feladása óta nem lépett be az oldalra, így nem olvasta a privát üzenetet sem. Nem lehetne kötelezővé tenni legalább egy látható email címet a hirdetéseknél? Így lenne valami lehetőség a figyelem felkeltésére.

ui: mondjuk azt sem értem, hogy minek hirdet ha tojik rá.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz, vagy győzöl, az számít, hogy ÉN veszítek-e, vagy győzök.

(#5510) kenwood válasza abdulka1 (#5509) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

lehet,hogy tobb helyen is hirdette,es elkelt mar egy masik feluleleten.

(#5511) wsanyi válasza abdulka1 (#5509) üzenetére

wsanyi
(tag)

Szia!

Telefonszám nincs a profiljában megadva? És E-mail cím? Én sem tudok mindig ide feljönni, ezért írom meg a telefonszámomat. De itt is elérhető vagyok... Pl. most nagyon jó, mert telefonon viszont most nem. ;)

Egyetlen megoldás a türelem. ;)

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#5512) abdulka1 válasza wsanyi (#5511) üzenetére

abdulka1
(kvázi-tag)

Szia!

Se telefon, se email nincs megadva sem a profilban, sem a hirdetésben. Egyébként már reagált privátban, de nagyon döcögős a dolog. Én már megadtam a telefon számomat is, de nem hívott. 15 Km-re vagyunk egymástól, én nyugdíjasként ráérek egész nap, rábíztam az időt, és a helyet, de még így sincs konkrétum.

Nem az számít, hogy veszítesz, vagy győzöl, az számít, hogy ÉN veszítek-e, vagy győzök.

(#5513) wsanyi válasza abdulka1 (#5512) üzenetére

wsanyi
(tag)

:(

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#5514) Janika!2

Janika!2
(fanatikus tag)

Sziasztok! Elrontott értékeléssel kapcsolatban kinek írhatnék? Nem találtam erre topikot,még...

(#5515) essexboy válasza Janika!2 (#5514) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Jelentsd az értékelést!

essexboy

(#5516) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ssdnel rossz a kategorizalas.
4 GB - 96 GB
97 GB -256 GB

Ez inkabb ugy lenne logikus ,hogy
4-128
129-256
257+

es melle egyedi ertek is,ahogy az arukereson.
akkor a ritkabb (60-as,90-es) ssdkhez sem kellene tul sokat atturni.

[ Szerkesztve ]

(#5517) essexboy válasza kenwood (#5516) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

4 GB - 96 GB szekcióban 22 hirdetés van, szerintem ezt egyszerű átnézni, nem indokolja hogy legyen több kategória ebben a szekcióban.
97 GB -256 GB szekcióban 147 hirdetés van, ha az előző szekcióhoz hozzácsapnánk a 128-as alatti SSD-ket akkor 84 hirdetést kellene átrakni oda, és a kicsi SSD-k elvesznének.

Szerintem ez így jó.

essexboy

(#5518) yusukee

yusukee
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Kérdésem lenne értékeléssel kapcsolatban, nem tudom hová lehetne írni.

Eladtam egy cuccot. A vevő értékelt, az értékelése látszik is. Én erről nem kaptam semmi üzenetet, pedig a súgó szerint így tudnám én is értékelni a vevőt. Az egyetlen amit találtam az a vevő jelentése, de ezt nem mertem elküldeni.

Merre kellene keresnem?

Köszi

(#5519) kenwood válasza essexboy (#5517) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

a 128 ,256 es az 512 a 3 legnepszerubb. ezeknek kulon szurhetonek kell lennie. a tobbi nem szamit.

[ Szerkesztve ]

(#5520) essexboy válasza kenwood (#5519) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Egyszerre csak egy kategóriába lehet feladni az adott hirdetést, ennek a tudatában te hogy oldanád meg azt amit javasoltál?

essexboy

(#5521) kenwood válasza essexboy (#5520) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

sztem nezd at ujra az 5516ot, mert amiket irsz,az alapjan valamit felreertettel benne.
esetleg annyit lehetne meg,hogy 4-119 es 120-128

[ Szerkesztve ]

(#5522) regener válasza kenwood (#5330) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

+1

Nekem valami ilyesmi ötletem van, hogy a 2004 előttiek menjenek az "Egyéb processzor" kategóriába, alaplapok szintúgy.
Tehát ezek:
Socket 370
Socket A
Socket 754
Socket 478
Socket 939/940

(#5523) jepe

jepe
(újonc)

kedves site adminok,
fontos volna megcsinálni, hogy ne HTTP legyen, hanem HTTPS...
szóval, az SSL-t...

passzokat beírni olyan helyen, ahol nincs SSL, nonszensz...
nem biztosítani SSL-t igénytelenség... nem is kicsi...
sokba kerül? de hát vannak reklámok, ez egy üzleti site, másrészt az SSL olcsó.. illetve ingyenes :)

szóval, légyszi, csináljátok meg ASAP !!!

[ Szerkesztve ]

(#5524) godasale válasza jepe (#5523) üzenetére

godasale
(újonc)

Üdv.

Ez összefüggésben lehet azzal, hogy 2 napja nem tudok bejelentkezni a hardverapro.hu felületen? Csak a főoldal jelenik meg, bejelentkezni nem enged. Ha belépek a fórumra és utána másik lapon a hardverapro.hu-ra onnan se enged további lépéseket tenni pl. http://hardverapro.hu/up

[ Szerkesztve ]

(#5525) essexboy válasza jepe (#5523) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Dolgozunk az új Hardveraprón, az HTTPS lesz. Amint kész van élesítjük, addig kérlek legyél türelemmel.

essexboy

(#5526) essexboy válasza godasale (#5524) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Nem volt köze hozzá, ez már megoldódott.

essexboy

(#5527) essexboy válasza kenwood (#5521) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Tehát, a jelenlegi szisztéma szerint mikor feladsz egy hirdetést, az egy kategóriába indexeli az adott hirdetést, - amit te kiválasztottál - ezt nem tudom változtatni. Tehát az, hogy a 128GB-os és a 256GB-os és az 512GB-os külön szürhető legyen nem kivitelezhető.

essexboy

(#5528) essexboy válasza regener (#5522) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Ezt megbeszéljük a kollégákkal. Addig is köszönjük a javaslatot.

essexboy

(#5529) godasale válasza essexboy (#5526) üzenetére

godasale
(újonc)

Miért nem tudok belépni? Csak nálam jelentkezik ez a probléma?
Tölt, tölt, tölt, aztán "Kapcsolat alaphelyzetbe állt időtúllépés miatt"
se login, ha fórumból lépek át új lapon a hardverapro.hu-ra, hogy kezeljem a hirdetéseim, semmit nem enged tovább lépni még egy upolás linket se nyit meg nálam. :(( :W

(#5530) godasale válasza essexboy (#5526) üzenetére

godasale
(újonc)

Megoldódott, új védelmet tesztelek és egy rejtett beállításba be volt kapcsolva a webvédelem, az okozta a gondot, mostmár minden ok.

(#5531) kenwood válasza essexboy (#5527) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ha a szandek megvan,akkor eszkoz is lesz ra. max nem 3 perc,hanem 1-2 ora megcsinalni. nyilvan ehhez nem eleg az admin feluleten klikkelgetni.

(#5532) Sickboy25

Sickboy25
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nem tudom remélem jó helyre írok, tegnap előfizettem egy hirdetésem aktiválására, ami azóta sem aktív és még mindig az archívban van (ott sem tudom aktívvá tenni). Meg van a fizetési kivonatom is.

Kérem az illetékest privátban keressen meg!

Köszönöm

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5533) kenwood válasza Sickboy25 (#5532) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nezd meg, hogy pontosan mire fizettel
. archiv hirdetest (60 napon tul) penzert sem lehet aktivalni.
megneztem most egy regebbi archiv hirsetesemet. nincs benne vasarladi opcio. te milyen modon kapcsoltad ossze a fizetest az altalad kivalasztott archiv hirdetessel?

[ Szerkesztve ]

(#5534) Sickboy25 válasza kenwood (#5533) üzenetére

Sickboy25
(PH! addikt)

1 hete van az archívban...

Hogy hogy mire? Rámentem, hogy hosszabbítás és kifizettem a 180 forintot...

Rámész az archívban a hirdetésre, státusz aktív kiválaszt és felugrik a fizetési ablak... Többször csináltam már...

Igazából egy admin kellene aki segíteni tudna...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5535) kenwood válasza Sickboy25 (#5534) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ja ertem,azt hittem,mar archiv volt,amikor fizettel valamiert.

Ez valoban a hazigazdak asztala.

Mondjuk az fura,hogy nincs semmi elerhetoseg a fizetos szolgaltatasoknal es a nyilvanos forumon kell
illetekest vadaszni :D

Talan az impresszum segithet, mert a forumos bejegyzesekre sokszor hetekig,honapokig nincs relevans reakcio.

(#5536) essexboy válasza Sickboy25 (#5534) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Kérlek írj egy levelet Kalandornak. kalandor[kukac]prohardver[pont]hu

essexboy

(#5537) Mukucs

Mukucs
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Nektek se működik a hardverapró mobilról normálisan? A bal oldali sáv nem tűnik el.. :U

(#5538) BlackPriest

BlackPriest
(őstag)

Sziasztok!

Ha vevő értékelésnél véletlen csak az egyik rádiógombot választottam ki, az korrigálható, vagy örökre vasalva? Nem szeretném, hogy valaki elessen egy ponttól a bénázásom miatt.

Köszi!

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#5539) essexboy válasza Mukucs (#5537) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

A bal oldali menüre gondolsz? Ha rákattintasz megint a menü ikonra akkor eltűnik. Ha valami másra gondoltál, akkor kérlek képpel fűszerezett hozzászólást írj a legközelebbi bugreportodba.

Üdv,

essexboy

(#5540) essexboy válasza BlackPriest (#5538) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Javítva!

essexboy

(#5541) BlackPriest válasza essexboy (#5540) üzenetére

BlackPriest
(őstag)

Koszonom szepen!

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#5542) Mukucs válasza essexboy (#5539) üzenetére

Mukucs
(fanatikus tag)

Szia!

Bármire kattintok, ott marad..

Ha a sávba, ahol a mailcímet kell megadni, akkor is.. :F

(#5543) regener válasza BlackPriest (#5538) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Kattints a "Felhasználó jelentése" gombra és oda írd be az új értékelésed, ezután lecserélik majd és gondolom ottlesz mindkettő pozitív.

(#5544) godasale

godasale
(újonc)

Kérek vissza mára 2 UP-ot, rendszerhiba miatt, dupla upot használt fel ez a selejt módon megírt weboldal. Ne segítsek megírni esetleg?

(#5545) regener válasza godasale (#5544) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Kétlem hogy pont azok az UP-ok miatt ne vinnék el a termékeid ha valaki épp olyat keres.

(#5546) godasale válasza regener (#5545) üzenetére

godasale
(újonc)

Ha netán ez nem volna bőven elég, akkor itt a következő orvosolandó probléma -->
Debug adatok:

kvBtqNReul+F6tUXO5erVTOrDRAbVC0EBz1OzYyNZog8AtbKUsyNf9S490Vx2uQ2AOzab7n3EHwuCV4sS91
PzyiAu6SApr0u0rn64YDdcIyMM2G0JuF1DpqcEaab3liLnPrXa9RGbLkt44L0yfj1qYTHS/MFDXhN7CL0ir
6vGgsqfjF52zmX6jGvzByaPcMBSO9+8DYyK5B8gKq8kJGTdA2uKukoOhIlQ9Ao2fstDKawGnLQRR+GSa6gD
ioqFWes8rFqljLjvT+z0UcmG6A1ZqLNX4iImNOOBzdJkTDyF+7Jsd96SCNv6g2Bc16YvGjPTRsrJuaOa2dL
e5NYmveZYwdR9+4ej48dAbx1pz9YQ3KudluJY+R6p0Rd0w3i3vq60X7KzPVTL+HkFgM77wXl7FFRK9HWUvI
OzKgNp1/UXCo2J+R43fQnQ2cDGBui3rpPeKOoNHtel5SUiUymylHv62A25iUduKr9fRqXb7AOC7mov6l5gj
yLV+wDiVOVXurcLRgWBDArlme1MGwRJX1nhLRW5QhtsC4kppbydwtDMfIUOZsWqUzviCRTlN8UfZmeXEdtz
pI6OTdgM8waTq3LZr7oRjKM5IOxpAFE7Hm6VrNC8iXbHtLowAj8R3z0F6U8nm6LKqTRmBn0+grbNKkYNgE+
bXqXCw68+QBvpSl/OPl/n85tHhz18+6CmtlLRLEJTXrGiPuOGeOLPp/qFZkEZPjOH8qrvhpjxbyvdy81w9x
yAoulaUR/H5zoZPIEWy9tkMKKvBMC5UJkiuFEXcjhQyCx5wYClbAYnB3z8Wh61VwGdSgH00xBhoxRxXyNsj
jN3tJV/h4VEl2Pc/MhG6J5EHZiPdE5wI4x+XwMIi9PzhdGk1DPmkWrvnCbIcRIUhHXhULi89prAzyz+lg4G
yI0clu63Higw631dYron1Y37BI5ZQ7xhlhtrFNXlbqfqwHiKy9AzPsW36eUVUL1A0AElh5z2LGooYDKztvx
cZu04pvr4Byb9IeV3UR7GEKxYvYHOtFGWf3bnxTkqhSnWuRgWHpyPjzEBpF8A9WxX51C0m0gIafdH9IFsKJ
9Rqt862qRtk4CkhiiTe4hswUmC+XUgqBQor7vux5zvxe+2S30/GpOZvrFXbpRV2V3HJk9AkJZyIZDITRN1w
UTLNy9dNwvTpWyt1+SYihKNJafmhoO3KEDihcbK+LypX1GPkx03DqybnAnG1TBV4QgSpc8uCHWSZPoq2Qm9
+aiJTWuxUfWlSLe+oZm9Cav6qLgqZ5Z9TuhOyVzI70seAPEoaj/t6epKf+lhK1fOddBE45HDg7lTeGYyu2/
bM54QKOwMDPb1o+Lg02pdXi1hxG0m8YV74jWvge3KnFSDDkRorUoOtrIIDT8q3Q2yw+CEN7gCfnwBBoOF2T
uhF9u1ztt+RXDnIdd9IEa5zw/Z1KK8rDZRrqefOxZXz1xCmD0gkCasNAGmjIZDFo/cwV5wxBZZdDJMi5M9T
MgQRU7DyaxB09lWR65MsOXIQpJQnjZWzg9d6BE8jZXvtoEEPnQJrChluKNI/WxAHl/Ep/cvfHZzXOGppdlw
nLM6rKLpMP825zYnXpzSHJC+quubXJUBAx7/GWalrCV/KoC3pkNA2pnNYe8a3Agfqs=

(#5547) Melorin

Melorin
(őstag)

Hogy lehet az, hogyha én feladok egy hirdetést, kb 1 hónap alatt lejár, míg találni olyan hirdetést az aprón ami 2016 november óta fent van mindenféle UP nélkül?

Más: van tervben olyan, hogy szűrni lehessen a hirdető pozitív értékelései alapján?

[ Szerkesztve ]

(#5548) Sickboy25 válasza essexboy (#5536) üzenetére

Sickboy25
(PH! addikt)

Szia

köszi, de kb. két napja írtam és semmi, közben meg el is adtam a cuccot... Így mindegy nem fog földhöz vágni a 180 Ft, csak a hozzáállás zavar egy kicsit. Konkrétan ilyen esetben sehol nem találok egy nevet, címet akinek lehetne írni, ha meg van is senki nem válaszol napokig.

Ilyen más fizetős szolgáltatást adó oldalnál nincs!

(#5552) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Sziasztok!

Az Hardveraprós szolgáltatásokról hova (milyen email címre) külditek a számlát? Mert sem a paypalos, sem a login email címemen nem találtam.

winvps.hu | OEM licencek Win7 Pro (5,5k) Win10 Pro (15k) Office 2013 Business (20k) Server2012R2 Std (50k) Datacenter (50k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#5553) Daffni2

Daffni2
(PH! addikt)

Sziasztok!

Javaslom,hogy hirdetést feladni kizárólag publikus e mail cím,és telefonszám feltüntetésével legyen lehetséges.

"Aki ad,az nyer"

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.