Hirdetés

2017. február 28., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5401) svensson válasza papi77 (#5400) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

(#5402) papi77 válasza svensson (#5401) üzenetére

papi77
(őstag)

Köszönöm!

SE K750i forever...

(#5403) meccif4t3r

meccif4t3r
(újonc)

Sziasztok!

Szolgáltatást vásároltam(hirdetés kiemelés), Sms-el fizettem . Nem kaptam semmiféle vissza igazolást vagy értesítést.Van valami más teendőm , vagy csak több idő kell a teljesítéshez?.

Üdv: meccif4t3r

[ Szerkesztve ]

(#5404) föccer válasza meccif4t3r (#5403) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Banki időn kívül sajnos elhúzódik a jóváírás. A rendszer az ellenérték beérkezésekor automatikusan élesíti a megvásárolt szolgáltatást.

üdv, föccer

(#5405) sutykuru válasza föccer (#5404) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

sms-nek mi köze a bankhoz?

Nem lepődtem meg, nem vártam egy szárított lepkénél több értelmet....

(#5406) föccer válasza sutykuru (#5405) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

A mobil szolgáltató átutalja a PH!-nak a zsetont.

üdv, föccer

(#5407) sutykuru válasza föccer (#5406) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Azonnal?

(#5408) föccer válasza sutykuru (#5407) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Legjobb esetben is 4 oras hataridovel, banki orakban. De pontos reszleteket nyilvanvaloan nem tudok, "csak talalgatok" nem is offolnek itt tovabb.

(#5409) sutykuru válasza föccer (#5408) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Találgatsz igen.
Szóval van egy olyan szolgáltató aki kapott lezso zöld italából és minden egyes sms-t külön fizet ki...

(#5410) föccer válasza sutykuru (#5409) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

mikrotranzakció. Én csak a könyvelőket sajnálom. :D

(#5411) joeetm

joeetm
(lelkes újonc)

Üdvözletem,
Olyan kérdésem lenne hogy nem lehetne e kezdeni valamit azzal a jelenséggel, hogy a repedt kijelzős termékek hirdetéseinek címében az estek nagyrészében nincs arra utalás hogy bármi hiba lenne a készülékkel?

_Az a hülye aki nem normális_

(#5412) Kapanyél

Kapanyél
(őstag)

Hali!

Nem tudom, jó helyre írom, de napok óta van ez a Samsung A3 és A5 fullsize reklám, aminél megakad a böngésző. Nem lép tovább a cikkre.
Kéréseteknek megfelelően kikapcsolatm az AdBlockot már hónapokkal ezelőtt, meg mindent, ahogyan le volt írva, ez mégsem megy.
Kérlek, vizsgáljátok fölül, mert több/mélyebb módosítást nem fogok eszközölni. Így mostanában nem olvasom el ezeket a cikkeket, híreket.
(ez természetesen nem egyfajta "büntetés", de hátha mások is így vannak ezzel és a klikk-szám talán így is megjelenik nálatok, stb.)

A Lenovo is kínai. Nagyonkínai.

(#5413) Kalandor válasza joeetm (#5411) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Ez világnézeti probléma, mi ezzel nem tudunk mit kezdeni. :(

(#5414) sutykuru válasza Kalandor (#5413) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

A kolléga azt a kattintást szeretné megspórolni amivel megnézi a termék leírását.

s: Állapot: [x] hibás, címhez bekerül egy jel

(#5415) Kalandor válasza sutykuru (#5414) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Szeretnénk elkerülni az elfaterásodást, ahol 3 oldalon keresztül töltögeted ki az ilyen checkboxokat. Ez apróhirdetési oldal, egyszerűnek kell maradnia.
De ha lenne is, az ilyen emberek úgyis beikszelnék, hogy új állapotú és ugyanott vagyunk csak bonyolítottunk.

[ Szerkesztve ]

(#5416) essexboy válasza Kapanyél (#5412) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Szóltam az illetékeseknek!

Üdv,

essexboy

(#5417) Kapanyél válasza essexboy (#5416) üzenetére

Kapanyél
(őstag)

Köszönöm!

Most már jó, szép nagy banner lett belőle!

A Lenovo is kínai. Nagyonkínai.

(#5418) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Még mindig semmi nyoma egy olyan értékelési lehetőségnek ami azt mutatná hogy hogyan viselkedik valaki egy létre nem jött HA folyamat során?
Szigorúan név nélkül , de 10 után belefutottam egy ígérgetőbe akinek első pillantásra makulátlan a statja, de engem most belevitt szívességkérésbe oszt ég a pofám.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. Benjamin Franklin

(#5419) ot93

ot93
(fanatikus tag)

Üdv, miért csak fizetés ellenében tudnék feladni hirdetést?
még hozzá kell tennem, hogy ma jópár hirdetést archívról aktívra raktam, de amit most akarok, csak fizetésesen lehet...
Mi az oka?

Intel i3-3220, Sapphire RX460 4GB, ASRock B75 Pro3, Kingston HyperX Black 8 Gb, Kingston SSDNow V300 120 Gb, 2x WD Blue 500 GB, 1x WD Blue 1 TB, Asus Xonar D1, Logitech G100s, Hama AK 220, Win10

(#5420) svensson válasza ot93 (#5419) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Kétszer lehet ingyenesen meghosszabbítani újabb 28 napra, utána már csak fizetősen. Vagyis 28+28+28 nap után vagy pénzért újítod meg, vagy feladod újra a hirdetést, és indul nulláról a 28+28+28 nap.

(#5421) ot93 válasza svensson (#5420) üzenetére

ot93
(fanatikus tag)

Nem pontosan fogalmaztam, az adott hirdetést nem megújítani akartam, hanem az egy teljesen új hirdetés, mégis fizetősen engedné csak... a többi, amit viszont megújítani akartam, azokat sikeresen meg is újítottam, azokkal nem volt gond.
:F

[ Szerkesztve ]

Intel i3-3220, Sapphire RX460 4GB, ASRock B75 Pro3, Kingston HyperX Black 8 Gb, Kingston SSDNow V300 120 Gb, 2x WD Blue 500 GB, 1x WD Blue 1 TB, Asus Xonar D1, Logitech G100s, Hama AK 220, Win10

(#5422) sutykuru válasza ot93 (#5421) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Pontosan fogalmaztál.

15 hirdetés ingyenes.

(#5426) Vanir

Vanir
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Beviteli eszközök / egér menüpontnál az A termék gyártója menüpontot kiegészíteném néhány márkával, amik mostanában gyakran pörögnek:
Cooler Master
Hama
Roccat
SteelSeries
Zowie

Madness is such a hard thing to define, which makes it such an easy label to affix to one's enemies.

(#5427) essexboy válasza Vanir (#5426) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Köszi a javaslatot, módosítottam. A kereső kell még frissítsen, de feladáskor már választhatóak a hozzáadott márkák.

Üdv,

essexboy

(#5428) Vanir válasza essexboy (#5427) üzenetére

Vanir
(PH! addikt)
LOGOUT blog

:R

Madness is such a hard thing to define, which makes it such an easy label to affix to one's enemies.

(#5429) BigBlackDog

BigBlackDog
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Elnézést a témáért, remélem meg nem nagyon off a topikban. Lenne egy hirdetésem, amire jelentkezett egy vevő, hogy érdekelné a portéka. Válaszoltam neki, majd kb. két hét múlva kérdezte, hogy alku belefér-e. Váltottunk pár üzenetet még aznap, pár nappal később küldtem is a beígért képeket, ahogy megbeszéltük. Aztán azóta semmi infó. 6 napja nem válaszolt semmit, nem kérte a jegelést sem. Közben jelentkezett egy másik vevőjelölt, hogy holnap vinné. Ilyenkor vegyem úgy, hogy átengedi a lehetőséget a következő vevőnek?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok > Honda Civic 17" alufelni + Dunlop Sport Maxx | TC Electronic Impact Twin > http://bit.ly/2gOoWYE

(#5430) sutykuru válasza BigBlackDog (#5429) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Persze.

(#5431) essexboy válasza BigBlackDog (#5429) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Szerintem 6 nap elég kellene hogy legyen, hogy válaszoljon valaki. Nézd meg mikor lépett be / volt aktív utoljára, és ha az későbbi idő mint amit az utolsó privátod mutat, akkor én nyugodt szívvel eladnám. Hogy az ilyen szituációkat legközelebb elkerüld olvasd el ezt a megoldást.

Üdv,

essexboy

(#5432) supreme7 válasza BigBlackDog (#5429) üzenetére

supreme7
(őstag)

Nekem úgy tűnik, hogy nem az első üzleted, így nem is értem, mire akarsz várni? Egy alkudozó álmodozóra? Aki nem veszi meg 1-2 napon belül az nem vevő. Annak add el aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#5433) BigBlackDog

BigBlackDog
(PH! kedvence)

Köszönöm a válaszokat, ennyi infó elég is lesz. :R Én is ezt gondolom természetesnek, csak mivel még eddig szerencsére nem találkoztam ilyennel, inkább rákérdeztem.

Eladó cuccok > Honda Civic 17" alufelni + Dunlop Sport Maxx | TC Electronic Impact Twin > http://bit.ly/2gOoWYE

(#5434) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

Ryzen-eknek hirdetnivaló csoportokat kéretik létrehozni :)

(#5435) Bishop W

Bishop W
(újonc)

Sziasztok!

Volt 15 hirdetésem és az egyiket véletlenül jegeltem.. Mikor vissza szeretném állítani aktivá, közli velem, hogy már van 15 és ez lenne a 16. A jegelt hirdetés is akkor beleszámít az aktív hirdetésekbe? Bár egy jegeltem volt mikor feladta a 15. aktívat. Sehogy sem jön ki..

Bishop

"Nem rossz... egy embertől."

(#5436) sutykuru válasza Bishop W (#5435) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

A fizetett hirdetés nem számít bele a 15, ezért tudtál 16-ot feladni.

(#5437) Bishop W válasza sutykuru (#5436) üzenetére

Bishop W
(újonc)

De most fizetett hirdetéssel együtt 14 van...

(#5438) sutykuru válasza Bishop W (#5437) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Bug, majd ha jár erre egy nagybetűs megoldja.

(#5439) Bishop W válasza sutykuru (#5438) üzenetére

Bishop W
(újonc)

Köszönöm Szépen a segítséget!

(#5440) essexboy válasza Bishop W (#5439) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Vissza raktam aktívba mind a kettő jegeltet, ami jegelt volt.

essexboy

(#5441) Ganz-[HUN]

Ganz-[HUN]
(őstag)
LOGOUT blog

sziasztok
az egyik ismerősöm, Tpower PH HA nem tud belépni a fiókjába, és nem tudja hogy miért.
Tudtok segíteni ezügyben?

Köszi! :R
Vagy legalább okot, hogy mi történhetett vele?

A TrackPoint függőséget okoz. /// ApplePB G4 1,67GHz; Surface Pro 3 128GB; X58A-UD3R r2.0, Xeon W3550, HD6850, 4GB 1333MHz, FlexScan F730 CRT, IBM Model M; SCPH-9002, SCPH-30004R+80GB+FHDB1.9, X360 Jasper 120GB ///

(#5442) essexboy válasza Ganz-[HUN] (#5441) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Én nem látok semmi problémát, próbálta a jelszóemlékeztetőt?

essexboy

(#5443) Ganz-[HUN] válasza essexboy (#5442) üzenetére

Ganz-[HUN]
(őstag)
LOGOUT blog

A TrackPoint függőséget okoz. /// ApplePB G4 1,67GHz; Surface Pro 3 128GB; X58A-UD3R r2.0, Xeon W3550, HD6850, 4GB 1333MHz, FlexScan F730 CRT, IBM Model M; SCPH-9002, SCPH-30004R+80GB+FHDB1.9, X360 Jasper 120GB ///

(#5444) sutykuru válasza Ganz-[HUN] (#5443) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

freemailes címe miatt

(#5445) Ganz-[HUN] válasza sutykuru (#5444) üzenetére

Ganz-[HUN]
(őstag)
LOGOUT blog

és akkor most mi a teendő?

(#5446) sutykuru válasza Ganz-[HUN] (#5445) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Pár hete még Kalandornak kellett emailt írni, szerintem nem változott.

(#5447) Ganz-[HUN] válasza sutykuru (#5446) üzenetére

Ganz-[HUN]
(őstag)
LOGOUT blog

na kitalálta a jelszavát. El sem hiszem. :C
Köszi srácok! :R

(#5448) Bishop W válasza essexboy (#5440) üzenetére

Bishop W
(újonc)

Köszönöm Szépen! :))

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.