H​ird​eté​s​

2018. május 23., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5851) scabi78 válasza Whaazzup (#5850) üzenetére

scabi78
(senior tag)

Igen, ettől tartok én is...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#5852) Whaazzup válasza scabi78 (#5851) üzenetére

Whaazzup
(senior tag)

Szia.Nem ér ennyit inkább hagyd, mint okos ember semmit nm vesztesz rajta.ne ad meg az örömet a vissza csapásra.ÜDV.

Boxer, imádom.

(#5853) scabi78 válasza Whaazzup (#5852) üzenetére

scabi78
(senior tag)

Így tettem ahogy írtad, de nem normális ez. Egy másik eladót is negatívan értékelnék, mert olyan ramot küldött (1600 Ft) ami nem megy bele az alaplapba, de azt írta, hogy másnál nem volt gond... Badarság, de őt sem értékelem negatívan...

(#5854) 8th válasza scabi78 (#5853) üzenetére

8th
(őstag)

Ettől függetlenül beírhatod ide a dolgot. Sőt meg is köszönném ha megtennéd mert minden vásárlásom előtt csekkolom ott, hogy korábban volt-e már valami probléma az eladóval.

[ Szerkesztve ]

(#5855) scabi78 válasza 8th (#5854) üzenetére

scabi78
(senior tag)

Azért oda nem írom be a nevüket, mert nem „csalók”. Csupán nem 100%-ig korrektek, ahogy azt megkívánná az oldal...

(#5856) 8th válasza scabi78 (#5855) üzenetére

8th
(őstag)

Nyugodtan beírhatod. Az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! (Figyelem, változás!) topikot bezárták és összevonták a fent megnevezett csalós topikkal. Ha beírod akkor a közösségért teszel, hogy más ne szívja meg ugyanúgy.

(#5857) vally

vally
(kvázi-tag)

Sziasztok.

Olyan problémám van, hogy a hardverapro által kiküldött számlákat nem nyitja meg a laptop, csupán nyit egy új üres oldalt. Tudna nekem valaki segíteni mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm!

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00, azaz 5748 napja

(#5858) Whaazzup válasza scabi78 (#5853) üzenetére

Whaazzup
(senior tag)

Szia.Az a gond, hogy mindig ki lehet fogni ilyen problémás eladókat, de van amikor én mint eladó küzdjek az igazamért.amiben nem vagyok hibás.Ez bizony a tagság hígulása miatt van.ÜDV. :W

Boxer, imádom.

(#5859) Griffin3.0

Griffin3.0
(újonc)

Sziasztok.Nekem olyan kérdésem lenne , hogy hirdetni szeretnék egy terméket. Régebben gond volt azzal ha valami kompatibilis mert egyből hamisnak titulálták. Most mi a helyzet ezzel? Mert azért látok olyan hirdetést amely noname gagyi koppintás. De én most nem kockáztatnám meg eme lépést ezért inkább érdeklődnék.
Ha egy márkával kompatibilis terméket szeretnék hirdetni , melyet természetesen a hirdetésbe is beleírnék , hogy nem annak a bizonyos márkának a terméke....azzal mi a helyzet? Vagy ezt kivel tudnám "megvitatni" ?
Ha egy admin, moderátor rám írna privátot megköszönném. Azt előbb észreveszem :R
Szép napot minden tagnak :)

Megbizhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Griffin3.0

(#5860) jacika07

jacika07
(újonc)

Üdv. Egy elmentett keresésem van. Szeretnék még egyet elmenteni amit már egyszer elmentettem de töröltem. Újra elszeretném menteni de azt írja, hogy már egyszer elmentettem. De nem találom a mentett kereséseimnél nincs csak a jelenlegi elmentett. Köszi a választ :N :(

(#5861) nagyesz13

nagyesz13
(újonc)

Sziasztok!
Nem tudom az ilyen dolgokkal ki foglalkozik, vagy nem ide kéne.
Azok akik ki akarják használni azt, hogy valaki nem ismeri a nagy külföldi oldalakról(ebay,gearbest,ali) való rendelést. Nyerészkedő görénynek nevezném az ilyet pl Gearbest,ebay 30 dollár,,,neki az 15k mélyen ár alatt pl. Minden terméke ár fölött van és trágya minőségű ráadásul,,,,ezeket az embereket nem lehet szankcionálni?
Vagy kicsit rájuk pirítani? :U
Undorító még olvasni is ,,,a fenébe is. A gyerekeknek szánt termékét hirdeti egy áron de ha nem kell a túlárazott memóriakártya hozzá akkor rádob 600 ft-ot és "ingyen" ad egy 1 vagy 2 gb-os karit.
Komolyan ilyen országban szeretnénk élni?
Üdv
Ádám

[ Szerkesztve ]

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#5862) qnadam válasza nagyesz13 (#5861) üzenetére

qnadam
(őstag)

hol húzod meg a határt, hogy mennyi a tisztességes nyereség azért, hogy foglalkozott az üggyel, rendelt, postára várt stb, és honnantól nyerészkedés?

(#5863) nagyesz13

nagyesz13
(újonc)

Az ár egy dolog, vannak emberek akik nem érzik kellemetlenül magukat ha tisztességtelenek.
Rossz minőségű, hazugság a hirdetés címe is, mivel nincs ár alatt sőt ha a dollár 250 akkor 2x-es pénzért adja.
Mindent ki lehet magyarázni, babusgatta, etette. A jófogáson és itt is keresi a palimadarakat.
Kissebb érték esetén pár ezer forint is nagy nyereség, de az összeg duplája? :D

(#5864) qnadam válasza nagyesz13 (#5863) üzenetére

qnadam
(őstag)

én ezt értem, de ha ezt szabályba kellene foglalni, hogyan fogalmaznád meg? mert az kevés, hogy túl drágán ne.

(#5865) nagyesz13

nagyesz13
(újonc)

lehetne esetlegesen egy gomb, vagy valami, hogy aki úgy érzi túl van árazva pofátlanul valami az jelezhesse
Az eladó is lehet hogy lejjebb veszi, átgondolja. Úgy is azon dolgozok mondjuk hogy az emberek összefogjanak ;) Majd megoldom én :) Ennek is eljön az ideje, csak rossz ránézni.
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál :)
https://www.facebook.com/az.emberek.kovacsa/

(#5866) maláj válasza qnadam (#5862) üzenetére

maláj
(őstag)

nálam ez max. 15%
a postára nem várt ugye mert a vevő címére küldik
pár kattintásért ne akarjon már milliomos lenni :U

mi a f@szom az a "dodó, hype, epic fail, facepalm, bullshit, lol, eye candy, powaaa, lájk, fain, candybar, applehater, hoax, páwa, tesa" & tsai ??? beszélni picit magyar ???

(#5867) nagyesz13 válasza maláj (#5866) üzenetére

nagyesz13
(újonc)

Jaja én is erre gondolok, de ha még jó cucc lenne. Az az igazság egy akciókameráról van szó, ami ugye úgy csekkolható le sőt akár milyen kamera hogy fogja az ember, youtube teszt és megnézem. Na ez egy 4k-s kamera, full hdban olyan pixelsűrűsége van mint ha vga lenne. Forgatod mosódik semmit nem látsz, na és ezt sózod rá kétszeres áron a gyanútlanra. Az az igazság engem nem csak az zavar, ha engem csesznek át, a tisztességes üzletek miatt imádom az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#5868) qnadam válasza maláj (#5866) üzenetére

qnadam
(őstag)

ne érts félre, nekem sem tetszik, hogy valaki lehúz másokat, de nagyon nehéz egzakt szabályt alkotni ilyesmire. mihez képest 15%? kijelölünk egy referenciaoldalt, számít az akció? kínai ár + magyar áfa + 15%? és ha ő pont egy drágább oldalról rendelte? esetleg van legális cég mögötte, költségekkel? vagy rögtön feltételezzük, hogy a szürkezóna közepén tolja, neadjisten dropshippel??
érted :)

[ Szerkesztve ]

(#5869) maláj válasza qnadam (#5868) üzenetére

maláj
(őstag)

akkor egyszerű a dolog: vagy ne lehessen beleírni a hirdetésbe, hogy "mélyen ár alatt" + hasonló szövegek (csak úgy mint a 83647595 smiley a címben) vagy ne számitson "üzletrontásnak" (ez de sz*r szó édes istenem :DDD) ha valaki hozzászólásként odaszúr 1 árgép vagy hadonló oldal linket :K

mi a f@szom az a "dodó, hype, epic fail, facepalm, bullshit, lol, eye candy, powaaa, lájk, fain, candybar, applehater, hoax, páwa, tesa" & tsai ??? beszélni picit magyar ???

(#5870) Thoms válasza nagyesz13 (#5861) üzenetére

Thoms
(újonc)

A NAV-ot kéne már rászabadítani erre a nepper seftelő bagázsra- társaságra akik minden adózás nélkül árulják itt a cuccaikat mázsa számra.
Kész röhej hogy a prohardver még aszisztál is nekik, miközben már régen néhány egyszerű intézkedéssel megoldhatták volna ezt a szabad kereskedelmet ami itt már nagyon elfajult.

Tisztelet a kivételnek aki csak az otthon porosodó vagy megunt személyes dolgait hirdeti!

Ez már nem apróhirdetés, hanem minden törvényt kikerülő webáruház felelőség vállalás nélkül!

(#5871) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

[link]

Biztos nem akar senkit átverni...

(#5874) Domonkos

Domonkos
(Ármester)

Udv!

Lehetne kerni, hogy a HA-s billentyuzetek kategorai gyarto szerinti szuresebe bekeruljenek a mai (foleg mechanikus billentyuzeteket kinalo) gyartok is? Ami most van lista a hirdetesek kis reszet fedik csak le.
En ezt a listat javaslom: A4tech, ASUS, Canyon, Cherry, Cooler Master, Corsair, Cougar, daskeyboard, Dell, Ducky, G.Skill, Gembird, Genius, Yigabyte, Hama, HP, Lenovo, Lioncast, Logitech, Microsoft, Modecom, MSI, Ozone, Rapoo, Razer, Redragon, Roccat, Speedlink, SteelSeries, Tesoro, Trust, Zalman

Elore is koszonom!

has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5875) monalala

monalala
(senior tag)

Sziasztok. Valaki tudja miért nem tudom szerkeszteni a profilom, mert amikor menteném akkor kommunikációs hibát ír :Y ? köszi

Üdv, Lala @ THL T11

(#5876) tolgyesi007

tolgyesi007
(újonc)

Sziasztok!
olyan kérdésem volna hogy egy eladó azzal fordult hozzám h én a megvásárolt terméket lepontoztam neki miközben én mindennel elégedett voltam és tudom h csap pozítívat dobtam rá. hogy tudom az igazam bizonyítani mert nekem kellemetlen a dolog!?
sajnos utólag már nem látom sehol h én milyen értékelést adtam neki és tényleg zavar.
üdv:Ákos

(#5877) tolgyesi007

tolgyesi007
(újonc)

Ha valóban én adtam a két negatív értékelést neki legyetek szívesek korrigáljátok mert én sajnos nem tudom.
Korrekt eladó volt nagyon.
Köszönettel:Ákos

[ Szerkesztve ]

(#5878) bud_spencer

bud_spencer
(fanatikus tag)

Kedves Hardverapro team.

Lesz lehetőség a jövőben megkülönböztetni magán illetve céges hirdetőket? Én pl. magánszemélyek hirdetései között szeretnék böngészni.

Köszi.

(#5879) subaruwrc

subaruwrc
(PH! félisten)

tápegység gyártónál nem választható az EVGA.

APS C 1000w psu eladó

(#5880) subaruwrc válasza subaruwrc (#5879) üzenetére

subaruwrc
(PH! félisten)

ahogy cpu hűtéseknél a Be Quiet! sem.

APS C 1000w psu eladó

(#5881) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Sziasztok!

A problémám a következő:
Szerettem volna a profilomban módosítani, de nem engedi, ezt írja ki:

pedig ki van töltve a mező, látszik is föntebb.

Szóval, mit rontok el?
Köszi előre is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5882) allein válasza tibaimp (#5881) üzenetére

allein
(PH! addikt)

Szia. Hadd kérdezzem meg, hogy az a rész ami jobbról látható:"itt szóltam hozzá", hogyan kell elmenteni?

[ Szerkesztve ]

(#5883) PHM válasza allein (#5882) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Sehogy. Ott mindig azok a topikok látszanak, amikhez
utoljára szóltál hozzá. Viszont az átláthatóság kedvéért
a számodra érdekteleneket törölheted.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5884) allein válasza PHM (#5883) üzenetére

allein
(PH! addikt)

Értem. Nálam nem látszik, soha nem is volt látható. Pedig voltak hirdetések ahol hozzászóltam.

(#5885) PHM válasza allein (#5884) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Lépj be a fórum felületén a "beállításaim" menübe.
Bal oldalt lent, az "Itt szóltam hozzá" felirat alatt tudod beállítani,
hogy hány szereplős legyen a lista.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5886) tibaimp válasza PHM (#5885) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Köszi a tippet, én is átállítottam :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5887) allein válasza PHM (#5885) üzenetére

allein
(PH! addikt)

Köszönöm szépen :R

(#5888) findajob

findajob
(újonc)

Csak egy kérdés:
Hogyan lehet egy felhasználó "utoljára bejelentkezve" adata üres ?
Korábban (2017) biztosan rendszeresen belépett,
és valószínűleg a közelmúltban is, mert értékelést adtak le róla (2018.03).
köszi,
findajob

(#5889) Deniel113

Deniel113
(újonc)

Hello! Valószínüleg már volt a kérdés ezért elnézést. Privát üzent érkezésekor nem lehet valahol beállítani, hogy kapjak e-mailt? Köszönöm

(#5890) subaruwrc válasza Deniel113 (#5889) üzenetére

subaruwrc
(PH! félisten)

de be lehet.
a beállításokban

APS C 1000w psu eladó

(#5891) sati

sati
(őstag)

Mit tehetek abban az esetben ha veletlenul elutasitottam egy ertekelest? Errol lenne szo:

https://hardverapro.hu/apro/elado_ek-m2_nvme_ssd_hutoborda_fekete

Koszonom

Tisztelt Felhasználó!

Ha az üzlet megtörtént, de valami miatt nem tudta értékelni a másik felet a hardveraprón (nem érkezett meg az értékelés linkje, törlésre került, stb.), akkor jelentésként is lehet kérni értékelést.

Az üzletfele HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a "Jelentem mint eladót / vevőt linkre" kell kattintani (azt válassza, amelyik ő volt, ne azt, amelyik ön!), és ott az adatok megadása után jelölje be, hogy értékelni is szeretné.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (várjon türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően megérkezik a link az értékeléshez (a spam mappát is érdemes megnézni).

Köszönjük!

[ Módosította: Kalandor ]

MPC-HC | LAV | madVR | CalMAN | HCFR | DisplayCAL | X-Rite i1Display Pro

(#5892) subaruwrc válasza subaruwrc (#5879) üzenetére

subaruwrc
(PH! félisten)

még mindig

ezt az egy sort ekkora munka betenni ?

APS C 1000w psu eladó

(#5893) Kalandor válasza tibaimp (#5881) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A freemailes címedet kell lecserélni, mert az nem biztonságos. (sajnos egyelőre csak a PH írja ezt ki, a hardverapró nem)

(#5894) Kalandor válasza subaruwrc (#5892) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Betettem mindkettőt.

(#5895) Kalandor válasza bud_spencer (#5878) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Sajnos nincs ilyen és egyelőre nem is hiszem, hogy lesz.

(#5896) Kalandor válasza tolgyesi007 (#5877) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem te adtad és sajnos az admin olyan, hogy nem tudom megmondani, hogy ki.

(#5897) Kalandor válasza monalala (#5875) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A freemailes címedet kell lecserélni, mert az nem biztonságos. (sajnos egyelőre csak a PH írja ezt ki, a hardverapró nem)

(#5898) Kalandor válasza Domonkos (#5874) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hozzá tudok újakat adni, de akkor kérlek csak azokat add meg, amelyek legyenek ott, amik ott vannak, azok már ne legyenek a listában. Illetve kérlek, hogy légy reális, ritka gyártókat felesleges betenni.

(#5899) Kalandor válasza nagyesz13 (#5861) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni, annyiért adja, amennyiért szeretné.

(#5900) Kalandor válasza Thoms (#5870) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A hatóságoknál jelezheti, ha ön tud ilyen esetről. Mi nem vagyunk hatóság.

(#5901) Domonkos válasza Kalandor (#5898) üzenetére

Domonkos
(Ármester)

Rendben, akkor itt egy szukitett lista:
ASUS, Cherry, Cooler Master, Corsair, Cougar, Dell, G.Skill, Genius, Hama, HP, Lenovo, Logitech, Microsoft, Ozone, Rapoo, Razer, Redragon, Roccat, SteelSeries, Tesoro
Ezeket a markakat a milyen billentyuzetet vegyek topicban is egesz gyakran keresik, illetve ajanljuk.

has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5902) subaruwrc válasza Kalandor (#5894) üzenetére

subaruwrc
(PH! félisten)

sorry de egyiket se látom

APS C 1000w psu eladó

(#5903) Weaver

Weaver
(senior tag)

tápoknál a választható gyártókat korszerűsíteni kellene. példának okáért: a cooler master márka nem szerepel a választhatók között, de az aopen, vagy a dtk benne van....

(#5904) allein

allein
(PH! addikt)

Jó reggelt mindenkinek. Lehet tudni, hogy mobilról mikor lesz elérhető az oldal fórum része :U

(#5905) allein válasza allein (#5904) üzenetére

allein
(PH! addikt)

Mobil nézetben nem találom a fórum részét és ha átváltok desktop nézetbe akkor nem működik a fórum. Meg tudja valaki erősíteni, hogy nem nálam lesz a gond.

(#5906) svensson válasza allein (#5904) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

https://fototrend.hu/forum/index.html

ezotérikus malacológia

(#5907) allein válasza svensson (#5906) üzenetére

allein
(PH! addikt)

Hálás köszönetem :R

(#5908) qnadam válasza allein (#5905) üzenetére

qnadam
(őstag)

(#5909) user112

user112
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy ha újra hirdetek az archív-ból, akkor nem lehetne rezetelni a nézettségi számlálót?
Köszönöm

(#5910) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Archiválásból visszahoztam egy hirdetésem és szeretném törölni a korábbi hozzászólásokat. Semmi negatív dologról nincs szó, csak elég régiek és jobban örülnék ha a frisseket látnám csak.

Ezt miként tudom megtenni?

PH! abszolút kezdőknek topikban azt ajánlották jelentsem a hirdetésem. Úgy nézem a sajátomat nem tudom.

Üdv,
Gergő

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.