Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5351) sutykuru válasza Bishop W (#5350) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

Tudom, de én csak egy felhasználó vagyok. Az illetékesek 5 nap alatt nem voltak képesek válaszolni a kérdésedre, így félig trollkodva válaszoltam neked.

"Szeretném még megkérdezni, hogy ettől függetlenül,ha a meglévő regisztrációmmal, mint bolt adok fel hirdetést, abban feltüntethetem-e a bolt weboldalát, címét, elérhetőségét, vagy az ilyen hirdetéseket csak a bazáron belül tudom-e feladni?"

Mielőtt vagy miután fizettél a bazárért? A kutya se akar megharapni ha husit dobtál neki előtte. :D

(#5352) Bishop W válasza sutykuru (#5351) üzenetére

Bishop W
(újonc)

Köszi Szépen, hogy legalább Te válaszoltál, pedig nem is a Te dolgod lett volna..

"Mielőtt vagy miután fizettél a bazárért?"

Hát ez az, hogy előtte is lehet-e, vagy csak utána? :))

"Nem rossz... egy embertől."

(#5353) sutykuru válasza Bishop W (#5352) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

Cégként csak utána, mivel magánszemélyeknek szól az apró. Cégeknek csontot kell dobniuk.

"Bazár nyitásához a hirdetésfeladásnál a Hardver kategóriában a Boltok, szervizek alkategóriát kell választani. Fizetni a hirdetésfeladás végén kell, PayPallal vagy bankkártyával."

[ Szerkesztve ]

(#5354) essexboy válasza Bishop W (#5347) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Ahogy a kolléga is mondta a 8900 Ft-os bazárnál belekerülsz a jobb oldali ajánló dobozba, a hirdetés ugyanúgy 13 hétig érvényes. A 2900 Ft-os bazár az ajánló doboz nélküli változat, ugyanúgy 13 hétig érvényes.

Elnézést hogy ennyi ideig tartott válaszolni, mi próbálunk mindenhol ott lenni és válaszolgatni, de ez nem mindig jön össze. :(

essexboy

(#5355) CyberJedi

CyberJedi
(tag)

kedves Gépház, mivel SimplePay-el lehet fizetni, és van Simple alkalmazás a telómon, régóta használom, gyors és praktikus, SZUPER VOLNA, ha egy QR-kódos fizetési lehetőséget is felkínálna az oldal, nem kéne ismét begépelni az összes kártyaadatomat... ugyanabba a rendszerbe, amiben már benne vagyok (Simple).

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#5357) eventus

eventus
(PH! kedvence)

Mobilos felületen lehetséges lenne, hogy megjelenjen az üzenet dátuma es ideje?

Wake up. Be Bold. BlackBerry. R. I. P.

(#5358) svensson válasza eventus (#5357) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Néhány hónapon belül cserélődik a felület reszponzívra, ott majd meg fog jelenni.

HP EliteDesk 800 G1 USDT (i3-4130, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, Windows 7) eladó: https://bit.ly/2xZvvBi

(#5359) Marek

Marek
(újonc)

Hali!
Mi van a hardverapróval, hogy nem lehet elérni?
Üdv: Marci

(#5360) föccer válasza Marek (#5359) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Nekem elérhető az oldal, gond nélkül.

üdv, föccer

(#5361) eventus válasza svensson (#5358) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Szuper, köszönöm.

Wake up. Be Bold. BlackBerry. R. I. P.

(#5362) CyberJedi válasza eventus (#5361) üzenetére

CyberJedi
(tag)

Lehet a Mentett Keresésről email-riasztást kapni, ha feltűnik egy új hirdetés benne?

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#5363) sutykuru válasza CyberJedi (#5362) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

Igen.

(#5364) CyberJedi válasza sutykuru (#5363) üzenetére

CyberJedi
(tag)

mi kell ehhez tennem? magától nem jön értesítés.

(#5365) sutykuru válasza CyberJedi (#5364) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

Fizetned kell érte.

(#5366) CyberJedi válasza sutykuru (#5365) üzenetére

CyberJedi
(tag)

hol a leírás az aktiválásához?

(#5367) sutykuru válasza CyberJedi (#5366) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

A súgóban.

(#5368) CyberJedi válasza sutykuru (#5367) üzenetére

CyberJedi
(tag)

figyu, van egy fizetett mentett keresésem, én sehol nem találom semmilyen súgóban, hogy hogyan kell értesítést kapni az új találatokról. légyszi adj egy linket v leírást, köszi szépen!

(#5371) Zozzz2000

Zozzz2000
(kvázi-tag)

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy a G.Skill miért nincs a memória márkák között? Elég közkedvelt márka.

(#5372) TigerCat

TigerCat
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Sziasztok,

A prémium leírásban olvastam:

akár 50 elemes "itt szóltam hozzá" lista

Ezt hol tudom bekapcsolni? Egyelőre csak 20 látszik...

Köszi!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#5373) Argos válasza TigerCat (#5372) üzenetére

Argos
(őstag)

Jobb fent beállításaim, utsó' előtti legördülő lent.

...elmúlik...

(#5374) TigerCat válasza Argos (#5373) üzenetére

TigerCat
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Szupper, köszi szépen! Itt nem kerestem, mivel prémium funkció, ott nézelődtem csak...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#5375) Argos válasza TigerCat (#5374) üzenetére

Argos
(őstag)

Nincs mit! :)

...elmúlik...

(#5376) NORBl

NORBl
(fanatikus tag)

Én segítséget szeretnék kérni. Hol tudom letiltani, hogy jöjjenek a mailemre értesítők, hogy hozzászóltak az adott topichoz, aminek én is a részese vagyok ?

(#5377) Winner_hun válasza NORBl (#5376) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Topik címe mellett katt az ikonra:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5378) essexboy válasza Zozzz2000 (#5371) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Most már van! :D

essexboy

(#5379) Panky

Panky
(fanatikus tag)

Sziasztok! Nagyon régen adtam el bármit is a hardveraprón, így adódott egy kérdésem. Sikeresen lezajlott egy eladás, a vevőtől én meg is kaptam az értékelést, viszont nem kaptam róla értesítést, ahol vevőként értékelhettem volna. Mielőtt hülyeséget csinálok, gondoltam megkérdezem, a felhasználó jelentése vevőként részt lehet használni pozitív értékelésre? Ha nem, akkor miként lehetne pozitív értékelést adnom?

(#5380) svensson válasza Panky (#5379) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Jól gondolod, jelentened kell, majd szépen leírod, hogy mi a gond. :)

HP EliteDesk 800 G1 USDT (i3-4130, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, Windows 7) eladó: https://bit.ly/2xZvvBi

(#5381) Panky válasza svensson (#5380) üzenetére

Panky
(fanatikus tag)

Aha, tehát akkor a felhasználó adatlapján "jelentés vevőként"->ott bepipálni, hogy értékelni szeretném->a leírásban pedig leírni, hogy jár neki a pozitív, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#5382) PHM válasza Panky (#5381) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Azt hiszem, inkább a saját hirdetésednél kellene megtenni a jelentést,
linkelve a vevő profilját.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5383) essexboy válasza Panky (#5381) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Igen, és linkeld be a hirdetést is a megfelelő helyre. :K

essexboy

(#5384) Zozzz2000 válasza essexboy (#5378) üzenetére

Zozzz2000
(kvázi-tag)

:R Köszönöm.

(#5385) essexboy válasza PHM (#5382) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Az nem lesz jó, mert nem tudod bepipálni, hogy értékelni szeretnéd.. :(

essexboy

(#5386) Panky válasza essexboy (#5383) üzenetére

Panky
(fanatikus tag)

Megtörtént, köszönöm! :)

(#5387) Zozzz2000 válasza essexboy (#5378) üzenetére

Zozzz2000
(kvázi-tag)

Nem akarok szőr szál hasogatónak tűnni,de a DDR3 és DDR4 között még mindig nincs. :B

(#5388) essexboy válasza Zozzz2000 (#5387) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Nekem mindenhol van, most néztem meg. :K Amennyiben neked még mindig nincs valahol, akkor kérek képernyőmentést róla és a OP rendszer / Böngésző típusát és verziószámát.

essexboy

(#5389) bandi0000

bandi0000
(PH! nagyúr)

sziasztok

Próbáltam utána olvasni, de hasonlót nem találtam

Szóval arra lehetne, valamit kitalálni, vagy ha esetleg van bejáratott dolog rá, akkor érdekelne

Tehát már többször jártam úgy, hogy a vevő mondta hogy kell neki a cucc, amit hirdetek, persze jegelem ilyenkor, vagy le is veszem, aztán hiába írok, hiába keresem nem hajlandó válaszolni, holott fent van...

Tehát egyrészt én nem adhatom el a cuccot, mert ha 1 hét után jönne rá akkor meg csak neki ígértem, másrészt viszont így eladni se tudom amíg nem mond semmit, és a legtöbb esetbe az szokott lenni, hogy meggondolja magát, de ara nem hajlandó hogy szóljon, hogy még sem kell neki...

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#5390) sutykuru válasza bandi0000 (#5389) üzenetére

sutykuru
(fanatikus tag)

Eladod másnak ha nem válaszol, felesleges jegelgetni, az a vevő aki hozza a pénzt.

(#5391) bandi0000 válasza sutykuru (#5390) üzenetére

bandi0000
(PH! nagyúr)

ezt én megértem, csak ha azt mondja hogy holnap tud utalni vagy bármi más, csak megvárja az ember, ezért lenne jó, kapna 1-2 negatívot majd megtanulná hogy írjon...

(#5392) PHM válasza bandi0000 (#5391) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Leveszed a jegelést és szólsz, hogy van más érdeklődő is,
ha kell a cucc, most szóljon. Legközelebb nem jegelsz,
vagy csak az előre egyeztetett pár napig.

(#5393) bandi0000 válasza PHM (#5392) üzenetére

bandi0000
(PH! nagyúr)

ez is megoldás persze, nekem nem az a bajom most hogy nem viszik el, csak sokszor megjátsszák ezt, de lehet csak engem zavar :R

(#5394) PHM válasza bandi0000 (#5393) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Nem tudsz ellene tenni, így jobb, ha elkerülöd a fölösleges idegeskedést.

(#5395) essexboy válasza bandi0000 (#5389) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Én a vevőnek azt mondanám, hogy 24 / 48 órára jegeled a cuccot, ha kell neki akkor úgyis utal / megbeszélitek a személyes találkozót, ha meg nem ír vissza, akkor csak magára vethet, mert te kikötötted mennyi időre jegeled a dolgot.

Üdv,

essexboy

(#5396) Sinyesz

Sinyesz
(újonc)

Sziasztok! Remelem jo helyen erdeklodok! Nekem olyan gondom lenne hogy eladtam egy monitort, minden a megbeszeltek alapjan zajlott a vevovel! Telefonon le is beszeltuk hogy nincs doboza az arunak! Mivel raertem igy ingyen el is vittem neki hazhoz ahol ki is tudta probalni atnezte stb! Tavozasom elott rakerdezett hogy tudnek esetleg adni ra 1 het proba garit, mire en nemmel valaszoltam mivel tudtam hoxg semmi baja nincs a monitornak! A gondom pedig itt jon! Ertekelte a vasarlast! De ott 2 kerdesnel nem adott pontot pedig minden a megbeszeltek alapjan ment! Ez a 2 kerdes volt az!

Megfelelő csomagolásban kaptad meg a terméket?

Ha problémád/kérdésed adódott a termékkel kapcsolatban, segítőkész volt?

Ezt hol lehet esetleg korrigalni? Vagy haggyam es igy jartam? Igazabol csak bosszant hogy korrektul lebeszeltuk es fel ora mulva mar a lakasaban nyomkodta amiert meg penzt sem kertem! Erre igy honoralja a segitseget!

(#5397) essexboy válasza Sinyesz (#5396) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Amennyiben véletlenül üresen hagyta, akkor kérje meg a vevõjét, hogy jelezze felénk és ezt mi utólag módosítjuk.

essexboy

(#5398) Sinyesz válasza essexboy (#5397) üzenetére

Sinyesz
(újonc)

Sajnos a vasarlom direkt adott igy pontokat! A miertre pedig azt kaptam hogy mert nem adtam neki 1 het proba garit!
Csak nem ertem hogy a csomagolasra sem adott pontot mikor tudta es le is beszeltuk hogy nincs hozza doboz!

(#5399) Batás

Batás
(újonc)

Érdeklődöm, hogy az archivált hirdetéseket, hogy lehet törölni, vagy automatikusan törlődnek? Ha igen mennyi idő múlva?

(#5400) papi77

papi77
(PH! addikt)

Sziasztok
Ha véletlenül elutasítom az értékelést,pedig valóban eladtam a terméket az illetőnek,akkor hogyan lehet korrigálni?
Köszönöm

"didzsééé bobó"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.