Hirdetés

2017. május 28., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1001) Parci válasza aram01 (#999) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

és biztosan nem lett megválaszolva máshol, másnak? mellesleg nem tudok mindenre én reagálni, az ég áldjon már meg benneteket, ez nem jelenti azt, hogy ne foglalkoznának a programozók a dolgokkal :(

javítva lesz a képfeltöltés, nyilván nem így akarjuk dugiban kiirtani a funkciót. megcsináljuk. 24 óra alatt egyelőre csak annyit sikerült, amennyit láttok.

[ Szerkesztve ]

"In 2015/2016 I sent more products in to Nikon for fixing than all of my previous 30+ years of Nikon use. Only thing is, every one of those products I sent back to Melville to fix were brand new out of box. Every one."

(#1002) Fail3D! válasza Parci (#1001) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

Teny, hogy mar betudok jelentkezi es ujra van HA:)

(#1003) Parci ha holnap meg mar kapok is privit valamio hirdetesre akkor meg mar kezdek is boldog lenni:)

[ Szerkesztve ]

(#1003) Parci válasza Fail3D! (#1002) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

kezdésnek az sem rossz :B

"In 2015/2016 I sent more products in to Nikon for fixing than all of my previous 30+ years of Nikon use. Only thing is, every one of those products I sent back to Melville to fix were brand new out of box. Every one."

(#1004) DeathAdder válasza Parci (#998) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

Értem, rendben és hajrá! Reméljük a legjobbakat :)

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#1005) ST05 válasza Plazmacucci (#993) üzenetére

ST05
(PH! addikt)

-Mozillán nekem már át-át lép új tabon, hardverapro-prohardver között
annélkül, hogy újra login.. !

-1150 -alaplapra jönnek be a procik, és fordítva,[link] úgy tűnik felcserélődhetett :R ezt az apró technikai malőrt véltem felfedezni.

szerintem jó kis alap ez.. nekem hamar ráállt a kezem.
köszi a sok újítást ,jó munkát és jó bughunt-ozást legyen az akármilyen game is, nekem nem mond semmit..

(#1006) kacsuszka

kacsuszka
(fanatikus tag)

hali

Az apróhirdetésnél meg lehetne oldani hogy ne csak a dátum szerepeljen hanem mint régen az óra perc is a feltöltés dátuma?

(#1007) Parci válasza kacsuszka (#1006) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

már látszik a hirdetésen belül. a listában miért fontos percre látni?

(#1008) Fail3D! válasza Parci (#1007) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

megszokas, es tudom hoyg lathattam e mar aznap a hirdetest stb.. tenyleg jolenne ha ezt itt is lathatnk es mas hirdeesi oldalakon is kivan irva a perc nem csak a datum..

(#1009) kacsuszka válasza Parci (#1007) üzenetére

kacsuszka
(fanatikus tag)

mert elég sokat nézem és szeretném látni mint régen ha megoldható hogy melyik az újabb és melyiket csak up-olták

áttekinthetőbb, könnyebb rábukkanni az újra

[ Szerkesztve ]

(#1010) essexboy

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Parci, szerintem az összefoglaló hsz-ben lehetne berakni olyan dolgokat amit már korábban leszögeztél, hogy ne legyen felesleges hsz rengeteg. pl:

- nem lesz visszarakva a régi, és kifejezetten kértem, hogy kerülje mindenki a hangulatkeltést. előre szólok, hogy moderálni is fogom, ha pár tag itt elkezdi felhergelni magát és egyre nagyobb vehemenciával anyázik!

- nem vásárolták ki (a hardveraprót), és nem változik a többi (HA,MA...). eddig sem úgy nézett azért ki, mint a ph, de most picit távolabb került, ja. ami nem is baj, ez egy szolgáltatás, az meg egy hírportál.

- napi 5 up ingyenes. ez 2-3 hirdetésnél ugyanaz, mint eddig (illetve nem teljesen, mert lehet egy hirdetést is 5-ször upolni, ennyivel több). akinek 10 hirdetése van, az bizony nem tud mindent ész nélkül upolni. szerintünk ugyanis 10 hirdetés nem tipikus, nem alkalmi hirdetéses tempó, hanem nepperkedés. mindegy, hogy üzletszerűen vagy egyszerűen csak egy csencselős emberről van szó, de az. nem volna jó irány, ha ezt az 5-ös limitet felemelnénk 10-15-re, mert ezzel azoknak kedveznénk, akik seftelnek ezerrel.

- a régi pirosokat a régi rendszer sem kezelte. itt most új szempontok szerint egy másik rendszerben mennek majd az új pirosak-feketék, így átemelés helyett az lesz, ami eddig is: be lehet linkelni. nem vettünk el semmit senkitől, csak lett egy plusz opció.

- egy füst alatt megkérek mindenkit, hogy ne ismételgesse a véleményét, akár pozitív, akár negatív. az nem visz előre. van 4-5 ember, akinek nagyon nem tetszik. oké, értettük. nem szeretnék a napokban még tízszer találkozni azzal, hogy nagyon nem tetszik nekik, mert elsőre is átjött.

- igazán nem mondhatja senki, hogy ne adnánk terepet a véleményeknek, és hogy telibeszarnánk őket. annyi jogunk nyilván van, hogy arculatot váltsunk egy oldalon, azzal tehát, aki azért tombol, mert nem maradt a régi vagy nem kérdeztük meg erről, nem tudunk mit kezdeni. de a visszajelzéseket igenis figyelembevesszük. elég élénken emlékszem még rá, amikor az első átállás utáni közel 3-4 ezer kommentet nyálaztam át egyenként (!), hogy kiírjam, mik a fejlesztendő dolgok. most ugyanezt csináljuk az új topikoknál. ezért is fáj a sok off, anyázás, vélemény mantrázása, mert csak zaj a hasznos visszajelzések között, és úgy sem tudunk mit kezdeni vele.

de köszi a biztató szavakat! :B

Parci To-Do listája (de nem most, hanem legalább egy hónap múlva, bugvadászat után):

- hirdetések kiemelése, bank kártyás illetve sms-es befizetéssel
- a designt csiszolni fogjuk, tehát lesz majd értelme erről diskurálni, de nem most, hanem legalább egy hónap múlva. most más fontosabb, ráadásul addig belakják az emberek és több releváns tapasztalat lesz. (minimálra lesz véve, a színek kontrasztosabbak lesznek, a sok box-a-boxban kerekítés kipucolva. technósabb lesz picit. de nem most, pár hónap múlva, addig a többi, fontosabb dolog van a listán.)
- meg a bal hasábból is az adok-veszek topikok - rajta leszünk majd ezeken
- Keresési feltételek mentési lehetőségét tervezitek megvalósítani?
- mobil változat
- jelzési rendszert meg mindent
- látni a PH-s felületen a saját apróhirdetésemet az "Itt szóltam hozzá" alatt.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1011) Parci válasza Fail3D! (#1008) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a listában, biztosan?

(#1012) Parci válasza essexboy (#1010) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

inkább belinkeltem ezt a hsz-ed. köszi.

(#1014) kenwood3

kenwood3
(őstag)

Nekem a legjobban az hiányzik, hogy a feladás ideje szerint lehessen rendezni a hirdetéseket! Most én vagyok túl vak, vagy tényleg nincs erre lehetőség ? :(

(#1015) Fail3D! válasza Parci (#1011) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

barmilyen listaba tagan vagy szukitve, de az ora perc mindehol megszokott jelenni csak itt lett most az ujban kieve /mashirdeto oldalkon is fent van csak ott mindig az aznapi hirdetesek vannak ora, perce bontva/

(#1016) Parci válasza Fail3D! (#1015) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

oké, esetleg az aznapi hirdetéseknél a "2013-09-12" helyett az lesz, hogy "ma 15:43"

(#1017) looser

looser
(őstag)

Nálam alapból nagyra vannak véve a betűk (20-as Arial, amit nem írhat felül az oldal) és egy kicsit széttöredezik. A réginél nem. Sok oldalnál van így, szóval meg fogom szokni ezt is, csak kérdés volt :-)

Ilyen ni, ha nem akarod átállítgatni a böngésződet :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1018) kacsuszka válasza Parci (#1016) üzenetére

kacsuszka
(fanatikus tag)

nagy köszi érte!!! :R

(#1019) Mici80

Mici80
(fanatikus tag)

Alakul egyébként a dolog. :)) Észrevettem az apróbb javításokat, módosításokat. De van mit dolgozni rajta azért! :DDD

---

(#1020) TechN7ne válasza proradeon (#771) üzenetére

TechN7ne
(PH! kedvence)

Tegnap már töröltem a kukikat és be engedett,ma viszont ismét nem engedett be és törölnöm kellett újra. :F

Akinek nagyon sürgős,az telefonon hamarabb elér. 0630 3234 620

(#1021) Fail3D! válasza Parci (#1016) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

nem lenne rossz:) de a regibol nem lehetne atmenteni egy egybe, hogy mutassa a felrakas idejet, illetve az az up idejet is? mert ha mar fel eves is a hirdetes legalabb az up mutatasaval leeht latni mennyire lehet emg aktiv a hirdetes, ez is egy k is help volt regen.

(#1022) Parci válasza TechN7ne (#1020) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen, ma este volt egy nagyobb javítás. elvileg többet nem kell kukit törölni, ha ma este már töröltél.

(#1023) WildSeven válasza essexboy (#1010) üzenetére

WildSeven
(tag)

3 hirdetésnél ami azt hiszem mindenki által elfogadottan nem üzletszerű kereskedés (pl megbontom a gépem és úgy szeretném eladni, ram, táp, proci, alaplap, ház, vga, hdd/ssd, monitor, ez önmagában 8 lenne minden üzletszerűség nélkül. És nem ritka hogy valaki igy szeretné eladni a gépét vagy egyéb dolgát. Az 5 up total nagyon gyenge ilyen formában, KEVESEBBET nyújt mint az eddigi oldal. Nem is értem hogy legaláb ennyit miért nem lehetett meghagyni hogy hirdetésenként napi 2 up. Eddig bazárok számára vásárolható volt kiemelés, az hogy ez a hétköznapi felhasználóknak akármilyen "apró" hirdetéshez alkalmazható, a felhasználók (eladók) TÚLNYOMÓ többsége ismét hátrányba kerül, ezen a téren is KEVESEBBET nyújt az új oldal. Az a tény, hogy nem lehet a hirdetéseket feladás ideje szerint rendezni egyszerűen visszataszitó, ismét egy hatalmas hátrány ami miatt tényszerűen KEVESEBBET nyújt az új oldal mint a régi. Az meg hogy minden egyes alkalommal 15-20 kiemelt hirdetésen kell átscrolloznom hogy normálisan válogathassak (mivel mindenhol az ember arcába vannak tolva) megintcsak minősithetetlen. Irreális előnyökhöz juttatja a fizető felhasználókat. Szomorú dolog hogy tetszik vagy sem, az oldal a Pay2Win kategória fele halad teljesen egyenesen és indokolatlanul nagy sebességgel. Csak nem értem miért kell annyira az ingyenességet hangoztatni, amikor ha ez az alap system marad (márpedig nem valószinű hogy ez változni fog ugye :) ) akkor a nem fizető felhasználóknak lényegében esélyük nem lesz eladni semmit.

[ Szerkesztve ]

GTX 980 Ti G1 Gaming / i7 6700k / G.Skill Z 16GB DDR4 / MSI Z170A Gaming M7 / SSD 950 PRO NVMe 512GB / Oculus Rift / Samsun 34" 2K 21:9 / Corsair K70 / Logitech G502 / Galaxy S7 / Gear S3

(#1024) Fail3D! válasza WildSeven (#1023) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

de meg mindig tobb a napi 5 up, mint barmely mas oldal nyujt...:) az uzleti reszet es ezt is megertem, csak a regi oldalt eltorleset nemtudom:)

(#1025) WildSeven válasza Fail3D! (#1024) üzenetére

WildSeven
(tag)

Mas oldalon nincs szankcionalva ha tobbszor raksz fel egy hirdetést (termeszetesen nem spamre, hanem dupe/triple-ra gondolok, a hardveraproval szemben, szoval en ezzel a resszel vitatkoznek.

És HA ismétlem HA még úgy is lenne, akkor is fennáll az a helyzet hogy az illetékesek hangoztatják hogy mennyivel többet nyújt az új rendszer, miközben NEM, a lényeges újdonságok pénzért elérhetőek, az eddigi ingyenessel szemben.

[ Szerkesztve ]

GTX 980 Ti G1 Gaming / i7 6700k / G.Skill Z 16GB DDR4 / MSI Z170A Gaming M7 / SSD 950 PRO NVMe 512GB / Oculus Rift / Samsun 34" 2K 21:9 / Corsair K70 / Logitech G502 / Galaxy S7 / Gear S3

(#1026) Parci válasza WildSeven (#1025) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

és mi történik, ha nem tudsz mindent upolni egy napon belül? semmi. más sem tudja. és amúgy is kihullanak az öreg hirdetések. nem látom, hogy ez miért probléma. ha 8 lenne, valakinek az is kevés volna. minél több, annál inkább a nagyüzemibben kereskedők érdekeire is tekintettel van a rendszer.

(#1027) WildSeven válasza Parci (#1026) üzenetére

WildSeven
(tag)

Az történik hogy aki fizet az nyer, nagyon magasan, hiszen az éjjel nappal lista elején szereplő vagy kiemelt hirdetéseket jóval többször látják mint a privilégium nélkülieket. Mint emlitettem, tiszta Pay2Win. Csak nem értem miért nem lehet ezt hivatalosan kijelenteni. Persze értem, nem hangzana jól, de ha egyszer igy van, legyenek vele tisztában az emberek, ennyit talán megérdemel a közösség.

(#1028) essexboy válasza WildSeven (#1023) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Figyi, én csak összegyűjtöttem azt amit Parci leírt, de hogy válaszoljak a kérdéseidre:
- Miért nem maradhat az előző?
Mert csak veszteséget termel
- Miért lehet az új ingyenesnek mondható?
mert van 5 ingyen uppod, nem kell a sikeres, sikertelen bizniszek után díjat fizetned,
- Az 5 up miért kell, miért nem lehet 20?
Mert nagyon sokan itt a ph-n a 15 hirdetéssel simán üzletszerűen tolták, és nem fizettek semmit. És itt visszautalnék Parci szövegére: "ha ezt az 5-ös limitet felemelnénk 10-15-re, mert ezzel azoknak kedveznénk, akik seftelnek ezerrel."

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1029) Chaser válasza WildSeven (#1025) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

Ebben tévedsz. Vannak oldalak ahol meg van adva kategóriánként hány hirdetést dobhatsz fel. Van olyan oldal, ahol szerkeszteni akarod a hirdetést 200ft-ot kell fizetni..szóval:)

szerk: Az meg hogy profit orientált..fel tudod adni a hirdetést ingyen? Fel. Up-olni is tudod párszor. Növelni akarod az eladási esélyeidet és azért külön fizetni kell? Igen..mint mindenhol.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#1030) WildSeven válasza essexboy (#1028) üzenetére

WildSeven
(tag)

Nincsen ezzel semmi gond, csak akkor ne hangoztassuk az ingyenességet hanem jelentsük ki, ez igenis egy profitorientált oldal, ahol a pénz beszél és pénz (befektetés) nélkül (rövidesen) semmit sem lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

(#1031) Parci válasza WildSeven (#1030) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ez ugye hangulatkeltés... világosak a szabályok szerintem. 5 up ingyenes.

(#1032) Fail3D! válasza WildSeven (#1025) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

dehogynem, a jofogas, aprod ugyan ugy nem engedi a tobszoros hirdetest, az aprod kb 6 naponta engedi ujra frisistnei a hirdetest, es mostmar azt sem engedi hogy 2 nap mulva torold es ujra felrakd hogy elore kerulhess, a jofogas meg engedi. az expressz meg a frissites utan jo lasu egy honlap lett, de az a legengedekenyebb meg. Amugy ha jo oldalon akarsz hirdetni akkor a jofogast ajanlom:) Nincs annyi hirdetes mind az aprodon igy lasabban tunik el ahirdetesed... az aprodon 1 nap is eleg hogy jo messzire keruljon:)

(#1033) WildSeven válasza Parci (#1031) üzenetére

WildSeven
(tag)

Ez szerintem nem hangulatkeltés hanem tény. Semmi légbőlkapott nem volt benne véleményem szerint, de egész nyugodtan javits ki ha tévedek.

(#1035) Parci válasza WildSeven (#1033) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

rövidesen - tudsz valamit, amit senki más, még mi sem?
nem ingyenes - miért kell fizetned, ami nélkül nem tudsz hirdetni?

amúgy meg bocs, hogy élünk. próbálunk semmiféle extraprofitot nem keresni, amint megvan a teszkós zsömle, jöhet az örök élet és az ingyen up

(#1036) Chaser válasza WildSeven (#1033) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

Sztem én azok közül vagyok akik úgy utalják ezt az új designt ahogy van:D de..olvasd már el miket irkálsz :U szolgáltatás terén sokkal több van, amiket eddig megtehettél ingyen ezután is megteheted. Hol a probléma?
Azért nálam is elgurulna a történet most belegondolva ha állandóan hülyeségeket kéne olvasnom kritikának:D :B

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#1037) WildSeven válasza Fail3D! (#1032) üzenetére

WildSeven
(tag)

Aprodon a kiemelések kategóriákra bontva jelennek meg, itt alapvetően amikor behozom az oldalt az arcomba tolja az összeset, akkor is ha bármire szűrök. Az ÖSSZESET! Ellenben aprodon az első oldalon 10, a többi oldalon (lapozáskor 2. 3. 4. stb) laponként 3 jelenik meg, nem minden egyes alkalommal az összes. Sokkal kevésbé tolakodó megoldás.

(#1038) WildSeven válasza Chaser (#1036) üzenetére

WildSeven
(tag)

Eddig upolhattam minden hirdetésem ingyen naponta kétszer, már nem. Ergo az állitásod nem helyénvaló, ugyanis ezért innentől nem üzletszerű kereskedés esetén is fizetnem kell, 2 hirdetés felett.

(#1039) Parci válasza WildSeven (#1037) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ha bemész egy alkategóriába, itt is csak azokat emeli ki, ami a kategóriában van. most néztem. nálad hol nem így csinálja?

(#1040) Fail3D! válasza WildSeven (#1038) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

felre ertest elkerulve, az illeto ezert fizet hogy az arcodba keruljon a hirdetese szerintem ezen nincs mit csodalkozni, en orulok, hogy csak ez a problemad az uj "arculattal" mert ez a regi verzioban is elviselheto lett volna...:)

(#1041) WildSeven válasza Parci (#1035) üzenetére

WildSeven
(tag)

Parci, senki nem mondta hogy ne keressetek rajta, keressetek, hiszen tiétek az egész, csak jelentsétek ki a tényeket és ne tévesszétek meg az ingyenesség illúziójával a felhasználókat. Mindösszesen ennyi lenne a tiszteletteljes kérésem.

Épitő kritikának pedig:
-Kiemelt hirdetések kategóriánként jelenjenek meg
-Hirdetések szűrése feladás szerint (vagy megnézett hirdetések megjelölhetősége "láttam", többet ne jelenjen meg a keresés eredményeiben)
-Ne az összes kategórián belüli kiemelt hirdetés egyszerre legyen az arcunkba tolva, hanem valamilyen módon elosztva, igy a vége az lesz hogy 4-5 oldalt kell áttekerni mire találunk olyan terméket amit nem bazáros árul.
-Sötétebb szinvilág az energiatakarékosság és a szemkimélés érdekében.

(#1042) essexboy válasza WildSeven (#1038) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Eddig olyan volt, örültél neki, ki is használtad. Ingyen volt. Most szintén ingyen van minden, csak vannak extrák amiért tudsz fizetni. Ez miért fáj neked? Miért hozod fel példának az előző rendszert, mikor azt kijelentette Parci, hogy veszteséges volt. Miért nem tudsz inkább annak örülni ami van? :F

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1043) Arlekim

Arlekim
(fanatikus tag)

Igen kicsi hal vagyok a nagy vízben, sokat olvastam, és böngésztem itt mindíg, használt hardverben az itteni átlagár etalon, ha valaki a munka mellett üzérkedik kicsit, ezzel-azzal.
Bár a laposom fényét minimumra kellett vennem, mert még a szomszédot is vakította, eddig ezen kívül csak jót látok.
Díjazom az ár szerinti rendezést
Hogy nem töltődik újra a lap ha keresni akarok
Extra up
Minősítő rendszer (Minden tiszteletem a vevőimé, és azoké akiktől vásároltam eddig /többen vannak/ de nagyrész elfelejtették a pecsniket, még azután is hogy linkkel, és leírással segítettem őket ebben. Így könnyebb lesz.
Eddig enyi :C

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#1044) WildSeven válasza Parci (#1039) üzenetére

WildSeven
(tag)

Nem szűrtem semmire, mégis mindenféle kiemelt hirdetéssel bombáz.

(#1045) proradeon válasza WildSeven (#1041) üzenetére

proradeon
(őstag)

"ne tévesszétek meg az ingyenesség illúziójával a felhasználókat"

Érdekes. Nekem most is fent van 4 db hirdetésem, ma is tudtam őket UP-olni, és mégse került egy fityingembe se az egész. :U Szóval tessék megérteni, hogy alapvetően nem fizetős az oldal, csak opcionálisan az. :(((

NEM "Kingstone" hanem "Kingston" | NEM "Blue-Ray" hanem "Blu-Ray" | NEM "TeRRaByte" hanem "TeraByte"

(#1046) dredbiro

dredbiro
(senior tag)

Sziasztok!
Az eddig megszerzett piros pontokkal mi lesz?Elvesztek vagy valamilyen módon feltüntethető ?Bocsánat,ha volt már,de nincs kedvem végigolvasni hirtelen pár száz hsz-t.Az új HA tetszik,igaz nem sikerült elsőre a belépés,de ez csak egyszer fordult elő.Jó munkát a PH csapatnak :R
Üdv dredbiro

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#1047) Parci válasza WildSeven (#1044) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

de hát ezek mind a hardver kategórián belül vannak, persze, hogy listázza őket! menj be mondjuk a notebook alkategóriába, ott már csak a kiemelt notebook hirdetések lesznek. ez szerintem helyesen működik.

(#1048) essexboy válasza dredbiro (#1046) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

[link]

essexboy

(#1049) Fail3D! válasza WildSeven (#1041) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

amugy nem a tolakodas a lenyege annak, hanem hogy ne reflexbol nyomj 2 oldalt atlappzva hanem tenyleg emesztheto formaban van... expresznen kapasbol nyomok 1 oldalt igy gyakorlatilag aki kiemel roszabbul jar, magyarul ott az expressz bakizik is meg nem, mivel fizetnek erte tehat megeri de az aprod megoldasa hatekonyabb.

(#1050) WildSeven válasza proradeon (#1045) üzenetére

WildSeven
(tag)

Nesze egy csap ajándékba, csak viz nem jön belőle ameddig nem fizetsz érte.

Az idő lesz a megmondója hogy milyenek lesznek az eladási arányai a nem fizető hétköznapi usereknek a fizetőkkel szemben.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.