Hirdetés

2017. november 19., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4051) Ciccuka

Ciccuka
(őstag)

Az miért van, hogy a HA-n újonc vagyok itt meg kvázi tag :F

(#4052) Sasos válasza Ciccuka (#4051) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Mert a HA szerver nem szinkronizálja le a rangot valamiért. Menj HA-ra, adatlapom--> adatok szerkesztése, majd mentsd el változtatás nélkül. Ilyenkor le szokta frissíteni a rangot is.

(#4053) Ciccuka válasza Sasos (#4052) üzenetére

Ciccuka
(őstag)

Megoldódott. Köszi!

(#4054) zoo8800

zoo8800
(PH! kedvence)

Üdv.

A monitoroknál jobban meg kellene bontani a hirdetéseket méret, felbontás, vagy kijelző típusa alapján. Így alig lehet szűrni.

(#4055) zsolti1902

zsolti1902
(tag)

Sziasztok.

Mi a teendő, ha az üzlet értékelését a vevőm elkezdte, megadta az 5 piros pontot, de én meg nem kaptam se e-mailben sem itt PÜ-ben értesítést, hogy én is értékelhetem őt?

Köszönöm.

S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - 5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB

(#4056) Morris válasza zsolti1902 (#4055) üzenetére

Morris
(PH! addikt)

jelentsd!

A tilalmak nem arról szólnak, hogy megvédjék a fogyasztókat, hanem hogy elkövetők legyenek belőlük.

(#4057) zsolti1902 válasza Morris (#4056) üzenetére

zsolti1902
(tag)

Jelentettem, de annak sincs semmi nyoma sehol.
Kinek kellene személyesen jeleznem?

[ Szerkesztve ]

S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - 5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB

(#4058) föccer válasza zsolti1902 (#4057) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Senkinek. Engedélyezték a kollégák az értékelést.

üdv, föccer

(#4059) zsolti1902 válasza föccer (#4058) üzenetére

zsolti1902
(tag)

Értem. Akkor várom az üzit, hogy mikor-hol értékelhetem! Köszi!

(#4060) Mercutio_

Mercutio_
(PH! félisten)

Nem tudom kérdezték-e már: Az "ingyen elvihető" hirdetések beleszámítanak-e az összesbe, és ha igen miért?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető cuccok: http://tinyurl.com/o2gwwd5 Streacom ST-F7C mITX Ház, Panasonic 20mm F1.7 II. m4/3 obi, Parnis Pilóta, Bulova Mitilary, Seiko búvár Orient Chrono karóra, + 1000 hasznos holmi, iPhone 5/5S GAMER tok, Siemens C60

(#4061) svensson

svensson
(PH! félisten)

Jó volna, ha a kitiltott felhasználók hirdetéseit nem dobná ki feleslegesen a kereső.

Now, let me tell you something, Mr. Man!

(#4062) Indyke

Indyke
(lelkes újonc)

Tisztelt HA!
A javaslatokat csak olvasni szokta a staff vagy kommenteli is vhol? Vagy csak én nem látok reakciót? Értem én, hogy sok idő meg minden csak mégis hiányérzetem van tőle. Látok pár reagálást de azok soxor inkább bugreportokra válaszok.
Elnézést kérek ha bántónak találnátok a megjegyzésem, ez az igazság.

üdv, Indyke

(#4063) janos666 válasza svensson (#4061) üzenetére

janos666
(PH! nagyúr)

Én a JEGELT hirdetéseket szeretném egyszerűen kiszűrni.

(#4064) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A 15 -nel tobb hirdetes pontos felteteleit hol talalom?

(#4065) Chosen

Chosen
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!

A Tablet kategóriát szerintem érdemesebb lenne a Hardverből a Mobilba áthelyezni. Lehet, hogy régen még a hardverbe passzolt, mert "Mini PC"-k voltak, Win XP-vel, de ma már inkább nagy telefonok Androiddal/iOS-szel,/WP-vel. Sokkal inkább együtt képviselik a "Mobil eszközök" kategóriát.

(#4066) nuke7

nuke7
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Hol / kinek kellene írni, ha elfogytak a privátjaim, és nem tudok válaszolni az érdeklődőknek..? :F

Köszi előre is :R

*** Youtube: https://goo.gl/COHvLk ***

(#4067) Ndruu válasza nuke7 (#4066) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Ha elfogytak, akkor elfogytak, az adott napon már nem tudsz többet küldeni. Ha például délután 3 és 5 között küldted el 50 embernek a privátokat, akkor másnap délután 3 óra után fogod tudni kiküldeni az újabb adagot.
Ha másnap mégsem sikerül privátot kiküldeni (a fenti példa alapján), akkor jelezd lezsonak.

Nincs semmilyen kapcsoló, amivel ezt ki lehetne kapcsolni, tehát segíteni nem tudunk. Fejlesztési javaslatként fel lehet vetni, hogy növeljék meg a limitet (az üzletszerűen tevékenykedőknek valóban kevés lehet az 50).

Harrrr!!!!

(#4068) kenwood válasza Ndruu (#4067) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

az 50 az darabra,vagy cimzettre vonatkozik?
a darab eleg durva lenne.
volt olyan arc,akivel 29 privatig jutottunk,mire elvitte a vgat.
nekem eddig meg csak a captcha jott fel 1-2x.
az meg siman belefert

[ Szerkesztve ]

(#4069) Ndruu válasza kenwood (#4068) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Természetesen címzettre vonatkozik. Címzettenként elvileg korlátlan mennyiségű üzenet küldhető egy nap.

Harrrr!!!!

(#4070) kenwood válasza Ndruu (#4069) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az egy fokkal jobb.
esetleg azt lehetne,hogy az 50 cimzetten kivul nezze meg a rangot es a regisztracio datumat.
ha mondjuk x honapnal regebbi a regisztracio es van is par posztja,akkor legyen 100 limit.

(#4071) Morris válasza kenwood (#4070) üzenetére

Morris
(PH! addikt)

Ez nem ranghoz kötött. Az a lényege, hogy a privát-spam ne legyen olyan egyszerű. Márpedig nem csak újoncok szoktak spammelni.

[ Szerkesztve ]

A tilalmak nem arról szólnak, hogy megvédjék a fogyasztókat, hanem hogy elkövetők legyenek belőlük.

(#4072) kenwood válasza Morris (#4071) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jogos,viszont teljesen eletszeru,hogy valaki meghirdet egy komplet gepet alaktreszenkent jo aron,es irnak neki akar 80-an is egy nap.
Esetleg lehetne x darab pozitiv hardverapros ertekelesekhez kotni.
Azt mar csak nem kockaztatja senki,a forumosoknal pedig eletszerutlen az 50+ privat.
Ha az automatizalas valoban tul szelesre nyitna a kaput,kell hozza az emberi tenyezo.
Az meg ugy mukodne,hogy a user tablan egy plusz boolean,amit admin feluleten lehet kapcsolgatni,es akinel true,az irhat 100at is.
Csak ugye ehhez egy ujabb kerelmezo topicot kellene a moderatoroknak kezelni.

ps: vagy azt,hogy a valaszokat (tehat ha vki radir) ne szamolja bele az 50be.talan az a legjobb,mert ugy a spammerek teljesen ki vannak love.

[ Szerkesztve ]

(#4073) vasember123

vasember123
(újonc)

Hogyan tudom a saját hirdetésem kommentjei közül törölni vagy töröltetni a saját hozzászólásomat?

(#4074) föccer válasza vasember123 (#4073) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jelented a hozzászólást, amiben kéred a hozzászólás törlését. Ha sok hozzászólásról van szó, akkor jelenthet a hirdetést is.

üdv, föccer

(#4075) vasember123 válasza föccer (#4074) üzenetére

vasember123
(újonc)

Köszönöm a választ!
A jelentésre én is gondoltam, de amikor be vagyok jelentkezve, a saját hirdetésésemen és hozzászólásomon hiányzik a jelentés gomb (is). Most úgy oldottam meg, hogy kijelentkeztem, megnyomtam a jelentés gombot, majd bejelentkeztem, és mivel a jelentés ablak már nyitva volt, így ment. Más megoldás nincs erre?

(#4076) föccer válasza vasember123 (#4075) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Elvileg lennie kellene. :( Kérlek egy korrekt leírással írd meg az esetet a bugos topikba is. OS, böngésző, screenshoot stb.

Köszi szépen. :R

üdv, föccer

(#4077) vasember123 válasza föccer (#4076) üzenetére

vasember123
(újonc)

Rendben, köszönöm a választ!

(#4078) Ndruu válasza vasember123 (#4075) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Saját hirdetésnél, hozzászólásnál nem jelenik meg a jelentés gomb, ez direkt van így. Az ilyet a Jelentem gombra kattintva tudod elintézni (ez a gomb egyelőre csak kijelentkezett állapotban látható), ez a linkje. Kiválasztod a legmegfelelőbb opciót (hozzászólás esetén pl. csak a hirdetést tudod jelenteni), az okhoz pedig leírod, hogy melyik hozzászólást szeretnéd töröltetni.

Harrrr!!!!

(#4079) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az ertekelesen ket ponton valtoztatnek.
Az egyik : 0-100 ig lehessen kategoriankent pontozni.
A mostani rendszer nagyon vegletes,az apro problemakat nem tudod kifejezni.
Mondok is ket peldat :
- alaplap,ram,vga hirdetes.A helyszinen,talan mar fizetes utan jelzi az elado,hogy a videokartya hutesenek tapcsatijat az alaplapra erdemes kotni,mert ha magara a kartyara dugod,neha nem kap aramot.
Namost egy regi kartyarol van szo,a teljes uzlet toredeket eri,egy ilyenert nem fogok minuszt adni,de a tajekoztatasra ha lehetne,80-90%-nal tobbet nem adnek itt.

- olyan helyen beszelsz meg talalkozot,ahol lehetetlen parkolni.direkt kered az illetot,hogy ne kessen,megis kesik 10-15 percet.
ha itt negativat adsz,az pontosan ugyanolyan sulyu,mintha felutazanal 250 kilometerrol pestre, es az uzletfel kikapcsolja a telefonjat.

A masik valtozas :
Lehessen a negativ pontokra klikkelni.
Ha valakinel tobb eladas is van,akkor nem tudsz rakeresni,hogy azert kapta a minuszt,mert gyurott volt egy 10 eves videokartya dobozanak a sarka,vagy azert,mert eladott egy 100 ezres hibas hardvert, es nem hajlando visszavenni.

(#4080) Sasos válasza kenwood (#4079) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Én ezt már nem bonyolítanám tovább, így is gyakran kimarad mind az 5 opció kijelölése. Árnyalásra meg ott a szöveges értékelés, mint lehetőség. Jó szívvel adhatsz mínuszt, vagy hagyhatod kijelöletlenül, ha leírod, hogy mi is történt. Akit érdekel a mínusz oka, az úgyis megnézi majd (Szerintem)

(#4081) rammstein99

rammstein99
(lelkes újonc)

Szerintem frappánsabb lenne, ha a mobil oldalon felül a csillag helyett(amivel a profilt nyitja meg az ember) egy kis emberke jelenne meg, sokkal találóbb.

[ Szerkesztve ]

Sálálá

(#4083) Sasos válasza ZSZS-CMSC (#4082) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Csak tippelek, ha nem így van, majd egy illetékes kijavít.

Abból adódhat, hogy a HA és a lapcsalád többi oldala külön szerveren van, és a szinkron nem tökéletes. Így a HA alatt csak azt látod, hogy a HA-n mikor járt utoljára. De ha máshol jelentkezett be, és ott válaszol a privire, akkor nem fog frissülni a HA-n a bejelentkezés ideje. Én is rendszerint a PH-n lógok, oda is lépek be és csak akkor megyek a HA-ra, ha keresek valamit. Ellenben a privát ott is hiba nélkül megjelenik.

(#4085) vasember123 válasza Ndruu (#4078) üzenetére

vasember123
(újonc)

Köszönöm a választ!

(#4086) Burgmanus

Burgmanus
(újonc)

Sziasztok.
Tudnátok segíteni: ha üzenetet kapok azt be lehet állítani, hogy e-mailen kapjak értesítést?
Jelenleg csak akkor látom, ha belépek...
Köszönöm előre is. :)

(#4087) Ndruu válasza Burgmanus (#4086) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Ha privátról szeretnél értesítést, akkor a fórumon menj a beállításaidba, alul Felhasználói beállítások, E-mail értesítő privát üzenetekről, minden üzenetről kérek opciót válaszd ki.

Ha a hirdetéseidhez érkező hozzászólásokról szeretnél értesítést, akkor vedd fel a hirdetésedet a kedvenceid közé a kis plusz gombbal (hirdetés jobb felső sarkában), aztán a jobb oldali Kedvenceim/Apróhirdetések listában a hirdetés címe mellett kattints a kis ikonra.

Harrrr!!!!

(#4088) 5teve

5teve
(őstag)

elnézést, ha már volt, nem olvastam vissza...

ha egy fizetett (14 nap előresorolás) hirdetést, idő előtt archiválok, akkor az "pause" módba kerül, és újraaktiválás után folytatódik a kiemelt jellege, vagy bármit csinálok, 14 nap után lejár az előresorolás?

remélem érthető volt a kérdésem :)

tel: 7o-373-oo29 *** Viberen is! ------------ eredeti bontatlan ceruza / AA akkuk eladók, keresd a hirdetéseim közt

(#4089) Mikulásbá

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Üdv!

Egy topik átnevezést szeretnék kérni a Vezérkartól.

ASUS G750 ROG helyett ASUS ROG G750-G751

Ugyanis már kijött az új gép(G751),pár apróság változott,de szinte ugyanazok.Már sok beírás volt ezzel a géppel kapcsolatban és lesz is.Szerintem fölösleges lenne ezért új topikot nyitni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: https://goo.gl/JNCCpT

(#4090) Japaleno

Japaleno
(újonc)

Sziasztok! Nem kapok email értesítést, ha üzenetet kapok a Hardverapro.hu -n. Ha alapból ez nincs beállítva, akkor hol tudom engedélyezni?

(#4091) canniball válasza Japaleno (#4090) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Három posttal előrébb a válasz...

Caberg Duke (Metal Black, M) bukósisak eladó: http://tinyurl.com/zk8j9ja *** Only the good die young...

(#4092) Zolifarkas

Zolifarkas
(kvázi-tag)

Hali .
Érdeklődöm, hogy a "Keresek" kezdetű hirdetéseket lehet-e mindkét félnek értékelni az üzlet létrejötte után ?
Üdv; Zoli

(#4093) canniball válasza Zolifarkas (#4092) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Nem, ott nincs lehetőség értékelésre, csak a "kínálok" hirdetéseknél.

Caberg Duke (Metal Black, M) bukósisak eladó: http://tinyurl.com/zk8j9ja *** Only the good die young...

(#4094) Midway

Midway
(senior tag)

Hi

Kitöröltem véletlenül egy vevőm értékelésére kapott HA üzenetet.
pozitív lenne, minden rendben volt.
Tudom még értékelni vagy ez elveszett?

[ Szerkesztve ]

(#4095) föccer válasza Midway (#4094) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jelentsd, mint vevőt ahol leírod az esetet és kézzel engedélyezzük az értékelést.

üdv, föccer

(#4096) Midway válasza föccer (#4095) üzenetére

Midway
(senior tag)

Köszönöm a gyors választ! Úgy fogok tenni.

(#4097) alfiboy

alfiboy
(senior tag)

Sziasztok!

Elnézést, ha már volt. Érdeklődnék, megvásároltam egy CPU foglalat javítást, de már pár hónapja is szintén megvásároltam a hirdetés feladójától egy másik alaplaphoz, hogyan tudnám ismét értékelni?

Köszönöm!

...

(#4098) Sasos válasza alfiboy (#4097) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Jelenleg sajnos egy hirdetés csak egyszer értékelhető ugyanazon vevő részéről. Jeleztük már többen, hogy "szolgáltatós" illetve "bazáros" hirdetés esetén ez probléma, de gondolom egyenlőre a bugok szinten tartása fontosabb feladat. Jelenleg nem fogod tudni másodszorra értékelni. Reméljük ez idővel majd változik.

Szerk: Esetleg jelentsd mint eladót, írd le röviden, hátha a hardverapródok kézzel engedik újra értékelned.

[ Szerkesztve ]

(#4099) alfiboy válasza Sasos (#4098) üzenetére

alfiboy
(senior tag)

Köszi szépen!
:R
Megpróbálom, mert teljesen jogossak a pontok számára.

...

(#4100) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

privi captchara lehet mentesseget kerni,ha csak bejovo uzikre valaszolok ?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.