Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Defearon

    csendes tag

    válasz viktorhu #93251 üzenetére

    Jó ideje téma már ez a bridge mode itt a fórumon, de olyat még nem olvastam sehol, hogy milyen alternatíva létezik ennek a megkerülésére. Konkrétan a NAT miatt nem tudom használni a viszonylag tök jó Asus routerem, ami a hgw mögé került. Az ügyfélszolgálaton nem is értik mi a bajom, meg szerintem nem is érdekli őket. A saját routeremen futott a DDNS-em, FTP-m, valamint az OPenVPN szerveren is, ami napi használatban volt. A HGW ezek közül egyiket sem támogatja, bár van rajta DDNS és VPN is (utóbbiból szerintem csak kliens), az mégsem az igazi, mert a DDNS az csak gagyi beregisztrálós van, amit már régebben próbálgattam, de nem egészen úgy működött, ahogy elképzeltem. Valahol a netet olvastam, hogy még egy kábel bekötésével és egy plusz modemmel megoldható lenne, nem tudom erre mennyire hajlik a szolgáltató. Valamint a fizikai és informatikai korlátait a bridge módba kapcsolásnak eddig még senki sem tudta elmondani nekem. ADSL-en PPPoE kapcsolattal sohasem volt gond a bridge, viszont a kábeles kapcsolatokban annyira nem vagyok otthon.

Új hozzászólás Aktív témák