Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rent

    senior tag

    Végre eljött a Monoriak sanyarú sorsának vége. Pénteken leadtam a rendelést, mert elérhetővé vált végre nálunk is az optika és már a mai napon hívtak is, hogy holnap délelőtt bekötnék a netet (50mega). 2 munkanap alatt bekötik a megrendeléstől számítva! Nem akarom elkiabálni, remélem holnap minden rendben lesz. 8mbites UPC ADSL szolgáltatás végre 10 év után lecserélésre kerül. Felfoghatatlan, hogy az elmúlt 10 évben semmi előrelépés nem volt nálunk. Mindjárt neki is állok a topicot nagyjából átfutni. Két kérdésem lenne (bár biztos találok mindjárt rá választ), hogy várható a közeljövőben a Telekomnál sávszél növelés? Azért rendeltem "csak" 50-est, mert ha duplázni fogják a csomagokat, nekem bőven elég lesz az is. Köszi a válaszokat előre is!
    Másik kérdésem pedig az lenne, hogy van a Telekomnál bármilyen korlátozás? Gondolok itt arra, hogy sok száz GB, akár TB havi adatforgalom után csökkentsék a le, vagy feltöltést. Nem kifejezetten torrentre gondoltam, a steam+origin+bnet+uplay+rockstar accom jelenleg már túllépte a 2TB-ot az egyik hdd-n, és egyszer már előfordult az évek alatt, hogy újra kellett mindent húznom. Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák