Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Van az IPTV-vel (és kábeltelefonnal) egy régóta tartó, visszatérő problémám. Egyfolytában megakad a kép/hang, kockásodik, kimerevedik, szétcsúszik, egyszerűen élvezhetetlen a TV-zés. Most perpill elég sűrűn csinálja. Ilyenkor a kábeltel. is akadozik, ami használhatatlanná teszi, mert nem hallom, mit mond a másik fél. Az elmúlt 1-1,5 évben legalább 4-5 hibabejelentést adtam le emiatt, mindig kaptam egy sms-t, hogy vmi végberendezés hibát állapítottak meg, és javították. 1-2-3 napig ezután talán jó is volt a rendszer, de aztán kezdődött minden elölről. Legutóbb 25-én délelőtt tettem bejelentést, kaptam sms-t persze, hogy megint hibát állapítottak meg, és a kijavításáért szíves türelmemet kérik. Azóta még nem kaptam sms-t, hogy javították, ergo úgy vélem, a hibajegy még mindig nyitva van, Mivel eltelt már 3 nap, ezek szerint kötbérre vagyok jogosult? Ez pontosan hogy működik?
    A legidegesítőbb a dologban az, hogy rohadtul nem tudnak mit kezdeni a problémával, volt már nálam szerelő is, lecserélte a csatlakozókat, bejövő, fali koax elosztókat. Az ügyfélszolgálatos konkrétan azt mondta nekem most, amitől hátast dobtam, hogy ha nem tudják most sem megcsinálni véglegesen, akkor sajnos nem tudja garantálni, hogy végleges megoldása lesz ennek. K...va jó fejek! 120 megás net mellett akad ez a szar! Tiszta röhej. Ha lenne itt a házban más szolgáltató, már rég lecseréltem volna.

Új hozzászólás Aktív témák