Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nsrking

    senior tag

    válasz smiti #28516 üzenetére

    akkor felperzselem kicsit a kedélyeket ... :W Nálam történt egy hatalmas "előre"lépés...

    gyorsan vázolom hogy zajlott le minden:

    Dec. 13-án egy PS3-at rendeltem, 17-én egy Tv-t. Pár napra rá sorban fel is kerestek a rendeléssel kapcsolatban . A ps3-nál szó szerint azt mondta a nő hogy úgy látom semmi akadálya a dolgoknak, 10 munkanapon belül szállítják a konzolt. Tv-nél pedig annyit mondott hogy először a SAT tv-t bekell kötniük aztán vagy az a szervizes hozza ki a aki a sat tv-t beköti vagy majd utána. Bekötötték a sat tv-t, neten beléptem a t-home fiókomba, látom az internetemre is rányomták a + 2 év hűségidőt (PS3 miatt) illetve már a SAT tv is ott volt hogy aktív két év hűségidővel... várok nem hívnak! Múlthét hétfőn felhívtam az ügyfélszolgálatot, a faszi annyit mondott hogy látja aktív és okés minden, írt egy levelet a központnak és felgyorsítja nekem a folyamatot és még aznap keresni fognak telefonon a szállítással kapcsolatban... nem hogy aznap (múlt7 hétfőn) nem kerestek, de egész héten sem... Tegnap már elszállt az agyam mondom felhívom az ügyfélszolgálatot... Kérdi a nő : A szervizesek nem vitték ki a készülékeket? Mert nekik kellett volna." Mondom nem hogy nem hozták ki, de tudni sem tudtak róla semmit :D Erre ő akkor lehet azért nem vitték ki mert épp vt egy befizetetlen számlám .... mondom azt kétlem mert nem volt. Erre kért tőlem egy pillanatot (ami volt vagy 5 perc)... na és aztán jött a CSATTANÓ! Elkezdi az áll a rendszerben hogy a termékeket ELUTASÍTOTTÁK mert a T-mobile-nál van elmaradásom az előfizetésemnél!!!!! MONDOM MI a ..... :W Csak úgy leírom még egyszer hogy előtte 3x is mondták hogy minden oké szállítják a cuccot...

    Szóval most így globálisan mindenkitől kérdezném.. Ez esetben mit lehet lépni? Kicsit sem tartom ezt a dolgot reálisnak... most itt vagyok + 2 év hűségidővel a netemen + sat tv-vel szintén 2évvel.. el nem akarom hinni hogy ilyen létezhet! És értitek, még csak nem is telefonáltak volna meg semmi,hogy el van utasítva bármi is. Ha nem telefonálok tudni se tudnám és még mindig epekedve várnám hogy mikor szállítanak... Azért a pofátlanságnak is van határa!

Új hozzászólás Aktív témák