Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Üdv! Dchardnak címezném a kövi fejleményt. Ugye ajánlottad a 70%os target SNR-t pár napja. Egész jó volt, eleinte 18MBitet is hozott, de mostanra beállt fix 17MBitre, ami ugye nem nagy növekmény a korábbi családi csomagos 16hoz képest, de mindent együttvéve örültem, mert a DSL családival mikor 100%os targettal fullosan pörgött a letöltés volt hogy szétkapcsolt a vonal (ez egyébként csak a 360R T1-es modemcsere után jött, szürke C3-assal nem kapcsolt szét, míg az be nem adta a kulcsot). Nah de ez nem is lényeg, mert ami a lényeg, az az hogy ma beállítottam a 150%os targetet. Reméltem hogy ezzel visszajön a 20-as ping. Egy órája csináltam kb, de közvetlen utána alig tudtam a netre csatlakozni. Azt írta ki, hogy a modem hibát jelzett bla bla bla... Mikor rendbejött tesztelgettem a Pingtest.net-en és counter-strike-ban is, de nagyon úgy fest, hogy maradt a NetMániaM-el újonnan jött ping, azaz a 25-28 körüli érték (korábban fix 18-22 volt). A 150%os Target egyébként 14,5Mbitre redukálta a letöltésem, feltöltés pedig nem változott. Mikor annó a cFos Speed-et teszteltem (2x is), pingjavítás beállításával a 15-16Mbitet 12Mbit-re szedte le, (ha jól emlékszem). Szóval az talán 150%-nál nagyobb targetet állított be, ha egyáltalán ezt állította az a program. Nah de ez mindegy is, mert akkor, az akkori fix 18-20-as pingemen nem segített a program és szerintem most sem segítene.

    Itt van pár kép:

    70%=[link]
    70% dmt=[link]
    150%=[link]

    Szóval ha nincs más mód a ping javítására, akkor viszont kellene a lehető legszélesebb sávszél. Gondolom így logikus, de ha nem akkor szólj! :D 70%os targettal több torrentet is szedtem lefele fullosan (1.9MB/sec) és nem szakadt meg a vonal. Lehet hogy érdemes lenne 70% alattit beállítani?

Új hozzászólás Aktív témák