Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok! Na megjött az új Router is az előfizu hosszabításhoz. Sagemcom 5670-es lett. Azt nem tudom mia alapján kaptam ezt és nem a Technicolort. De legalább új 4 év után kb de lehet több is szerintem .A z elődje 5655 Sagemcom volt az 1000-es nethez. Ahogy olvasom ez ugyan azt tudja mint a Technicolor. Amúgy mit is tud pontosan ez a router az 5670-es erről van leíràs? És higy kell majd belépni a Beállításokba hogy megváltoztassam majd a nevet jelszót? Plusz akkor az AsusC-65P ki is vehetem a rendszerből majd ugye? Mert ez többet fog tudni. A Mac Mini kábellel a Samsung TV kábellel az Apple TV kábellel fog csatlakozni továbbra is hozzá. A telok plusz Homepod Mini meg egy Táblagép lenne majd ami a wifit használja majd abból csak 1 tudja a wifi 6 ot az Iphone 14 Pro. A ház egy vályog kádár kocka eddig az Asus se tudott csak egy szobával arrébb továbbítani utána már kakukk volt. Ez esetleg jobb lesz? Vagy hogy lehet bekötni a rendszerbe és mivel kábelel vagy wifin az Asust esetleg továbbításra majd? Ja és hogy kell majd a régi Sagecomot leadni erről mi a formalitás majd? Nem találom a leírást sehol se a Telekomnál? Plusz a 2000 ezres netnek van így értelme esetleg ? Tv nem onnan van. Eszköz nem tudja kezelni a 2000-est. Max 1000 -ig minden.

Új hozzászólás Aktív témák