Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    senior tag

    válasz v-man #106132 üzenetére

    Csak IPTV van Telekomnál?
    Esetleg azon gondolkoztam, hogy lemondom az analog tv-t az invinél, és kérek a telekomtól ha nem IPTV, hanem DVB-C (javítsatok ki, ha rosszra gondolok) ami simán kábelen jön. Ha nincs náluk akkor az invinél újrakötöm digire, vagy más szolgáltatótól ugyanígy kábeles digitálisra.
    a 11 tv-ből 5 képes a digitális (DVB-T, DVB-C ha jól tudom) jel vételére, tehát azoknak (szerintem) nem kell Set-top-box, csak a CRT-knek.
    És a SetTop-Box-okat magam szerezném be mert tudok párat akár ingyen is és így nem kellene havonta fizetni a díját, tehát nem is kérnék azt.

    A kábelezés megvan az egész épületben, és azt használnám, a végüket pedig rákötném a boxokra (ahol kell). Szerintetek ez működne? Lehet legalitás szempontjából mondjuk nem éppen lenne jó, mivel sok tv-t használnék ami nem lenne regisztrálva tehát ez csak feltételezés, hogy működne-e. (lehet, hogy az invinél jelenleg is 1 előfizura van kötve a 11 tv, de csak lehet és lehet maguk a szerelők "kedveskedtek" ezzel még anno)

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák