Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    Sziasztok.
    Tavaly nyáron köttettem be optikát (1G/1G) egészen mostanáig nem is volt semmi gond, leszámítva a téli Twitch problémát ami mindenkit érintett.
    Szúrópróba szerűen havonta 1-2x mérek egy sebesség tesztet, és 1 héttel ezelőttig minden rendben is volt, 950/950-et tudtam is mérni a nap bármelyik szakában, és nem igazán volt sebesség ingadozás sem, szóval összességében elégedett vagyok.
    Viszont most ha sebességet mérek, akkor lefelé megvan a 950, felfelé viszont 120-200 között mozog.
    A ping eddig is, és most is rendben van, csak a feltöltés vacakol.
    Speedtesten mértem eddig ott van ez a jelenség, mind1 milyen szerverre mérek.
    Viszont ha a szelessav.net-en mérek akkor ott meg érdekes módon megvan a 950/950 amennyit a hálókártya képés átengedni magán.
    Na most akkor ilyenkor mi van, hol a hiba? :D

    Gondoltam írok ide, mielőtt lejelentem hibára (amit valószínüleg vissza is fognak majd dobni) mert a garantált 50mbit megvan felfelé. Ismerősök körében is van a városban ilyen csomag, és ő is hasonlóról panaszkodik.
    Ő már jelentette hibára, ki is mentek, de lezárták az ügyet annyival, hogy a szelessav.net-et fogadják el hivatalosan, és mivel azon okés így zárják a hibajegyet.
    De szerintem ennek nem így kéne működnie úgy érzem...

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák