Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Sikerült bealudnunk! :Y Ilyen is rég volt. Természetesen meg van az oka ennek is. Tegnap reggel elmentünk dolgozni ahol a munkaadónk azzal várt hogy neki túl lassan dolgozunk. Tehát új alapokra kell helyeznünk az együttműködésünket és ha nem tudunk megegyezni akkor kerít mást helyettünk. Picit vitatkoztunk majd összepakoltunk és eljöttünk. Fél 11-re már itthon is voltunk. Édes pont akkor ébredt fel. Szegényke nagyon rosszul volt az éjjel. Elmeséltem mi volt velünk és közösen elmentünk boltba. Akkor kezdett el esni a hó. Vettünk egy 3 méter körüli fenyőt. Az első közös karácsonyunknál nem lehet egy törpével ünnepelni. Még talpat kell kerítenem hozzá. Mire hazaértünk a fával tiszta hóemberek voltunk. Miután hazaértünk ettünk és összebújtunk . Na ez volt a hiba mert elaludtunk és ez a bealvás pont annyira volt elegendő hogy vagy éjfél legyen mire újra el tudunk aludni. Ennek következménye a késői ébredés. Ma biztosan nem lesz ebéd utáni szunyóka.
    Mondjuk lehet holnap nekem nem is kell mennem dolgozni. Ez azon múlik meg tudunk e újra egyezni a munkaadónkal. Ha nem akkor pont karácsony előtt leszek munkanélküli. Nyami..
    Mondjuk nem aggódok mert biztosan találunk majd valamilyen munkát.
    Délután megy édes cuncikáért pestre. Kíváncsi vagyok mennyire vadították el tőlünk. Most volt 2 hét velünk amikor szépen felépítgettem valamit vele. Remélem azért nyomokban maradt valami benne ebből.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák