Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    4 előtt fent voltam már de nem keltem fel játszani pedig erős volt a csábítás inkább átöleltem édest és így vártam ki amíg csörög az óra. Persze az undok délutános hetet nyomjuk. Szerencsére a héten nem sokat lesz délután mert lesz délelőttös szak is és szabadnapos is lesz. Tegnap este híradó után lementünk a szokásos nasivásárlásra édeshez a penny-be. Jött velünk Balázs is. Hazafelé meggyújtottuk az áruházban kölcsön tűzzel az oviban készített lámpásokat és azzal sétáltunk egy nagy kört. A gyerkőcök nagyon élvezték a dolgot. Édes vett olcsó mécseseket a lámpásokba amit gyakran fogunk szerintem használni. Szuper ötlet volt ez az ovitól. Egész nyugodtan telt az esténk kettesben. Minimális nyunnyogás volt csak. Szerencsére gyorsan elaludtunk.
    Munka: Elérkeztünk arra a pontra a tetőben amikor nem nagyon lehet már tömeget szórni hanem sokat kell zsinórozgatni. Élszarufákat és vápaszarufákat kell már beépítenünk és azokra csatlakoznak a csonkaszarufák. Elvileg tegnap töltötte át a képeket a gépére Zoli amiket készített eddig.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák