Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Húú de mélyen aludtam az éjjel. Néha meg megébredtem pillanatokra de épp csak annyira hogy édest közelebb rángassam magamhoz. Szeretem ha ott van szorosan mellettem. Azért ha egy paplan és nagypárnán osztozunk nem mehet túl messzire mert akkor valaki ki fog lógni a jó kis meleg fészekből. Jujj de fini vele aludni. Ma végre hazatér hozzánk cunci!!!! Csak egy egészen icurka picurkát aggódom hogy mennyire hangolták ellenünk ott az apjánál. Meglátjuk..Talán úgy hogy eltelt már közel 2 hónap így mindenki megállapodott lelkileg és tovább lépett az életében. Nyilván vannak szálkák amik bökik a szemüket de remélem a kislány érdekeit fogják nézni és nem teszik tönkre szánt szándékkal az életét a folyamatos uszítással.. Ezeknek a dolgoknak még ki kell alakulnia. Azért cuncika még csak 4 éves. Egy arany kis tünemény! Még ha néha hisztizik is. Tiszta nő...
    Tegnap visszatértünk egy másik munkahelyre ahol a garázstetőt dobtuk fel. Ma vagy ott leszünk vagy megyünk vissza a kocsibeállót szarufázni. Ezt majd a munkaadónk eldönti..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák