Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit fáradtan és nyűgösen ébredtem. Azt hittem hosszabb lesz az éjszaka de tévedtem. Most hogy túltettem magamat ezen máris jobban érzem magamat.
    Tegnap délelőtt megcsináltuk a palajavítást. Ha van amit piszkosul utálok az a palázás. Nyilván ha nagyon muszáj akkor megcsinálgatom de nem szeretek ilyet vállalni. Most is csak azért tettük meg mert jövőre le lesz dobva ez a tető és teljesen újra lesz építve. Semmi másért..Ez egész délelőtt betartott .Gyors fücsi után elmentem ebédelni anyósomhoz majd kimentem meglátogatni apámat. Sajnos nagyon magányos és elhagyatott amióta a mostohaanyám meghalt. A helyzete sem túl rózsás. El kell adnia a házat amit felépített hogy az adósságait ki tudja fizetni. Ez van sajnos...Nagyon sajnálom de sehogy sem tudok neki segíteni. Most megígérném hogy sűrűbben rá fogom nyitni az ajtót de félek nem tudnám betartani ezt. Szomorú hogy egy élet munkája fog veszendőbe menni neki.
    Ma kalandparkba megyünk. Pontosan nem tudom hová. Ezt még majd meg kell néznem. Mivel nem kaptunk pénzt ezért a vésztartalékunkat fogjuk rááldozni. Mivel mami ezen a hétvégén van itthon és az idő is jó ezért nem várunk csodára. Ki tudja mikor lesz újra szabad hétvégéje és az idő is mikor lesz jó. Remélem mindenki jól fogja magát érezni. Imrust is rá probálom majd venni hogy legalább a gyerek pályán menjen végig. Mamát is elvisszük így nem fogja magát annyira kirekesztettnek érezni. Majd ő ijjászkodni fog legfeljebb...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák