Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Merő izzadságban ébredtem pedig egy szobaventi folyamatosan pásztázott rajtam. Nagyon meleg volt az éjszaka. Tulajdonképpen semmi különös nem történt csak a nappali hőség kúszott át az éjjelre.
    Tegnap nekiveselkedtünk a tetőjavításos munkának. Ezek a nagyon nem szeretem munkák de muszáj ezeket is elvállalni mert esetleg ezek hozhatnak majd nagyobb munkát. Ilyenkor leszedjük a régi cserepet és átlécezzük a régi szarufázatot. Ahol kell megerősítjük és kiegyengetjük a síkot. Így egy valamivel szebb végeredményt kap a tulaj mint ami volt. Sajnos ez a tető eléggé le van harcolva és nehezebb a dolgunk vele mint általában. A hőség is roncsolta az amúgy sem túl vidám közérzetünket.hamar le kell tudnunk és tovább állni. Szerintem a jövő hetünk még rámegy erre a felújításra.
    Erősen nekiálltam spórolni egy új házra. Ezt ami van már szana szét szabdaltam. Teljesen beleszerettem a CM. HAF 932-be de valami irdatlan drága. Azért 37 rugó egy kuckóért nem valami olcsó. Mondjuk ebbe beletartozik 3db. 23centis és egy 14 centis venti is. És közben itt fehérváron esetleg el tudnám cserélni a 4870-es kártyámat egy 4870X2-re. Na ez is megfontolandó lehetne...Bevallom inkább a ház felé húz a szívem mert az X2-re még vizet is kellene vennem ami nem olcsóság. Majd alakul. Eddig még csak 10 rugó dugipénzem van így van időm átrágni mi a fontosabb. Mondjuk alkudozok egy 2x12 centis vizesradira is ami a mostani 2x12-es radival egy szendvicsbe pont jó lenne a HAF 932 tetejébe...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák