Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kicsit szét vagyok hullva ma reggel is. Elég fáradtan ébredtem ma reggel is. Nem is tudom hogy mi tett be jobban . A tegnap délutáni cserepezés vagy a meleg.
    Tegnap visszatértünk az előző munkánkhoz amit mostmár be kell fejeznünk. Betettünk 3 veluxot és becserepeztük a kontyot. Ahogy számolgattuk a 8 velux több mint 1 millióba van a tulajdonosnak. Nyami. Válság ide vagy oda van az embereknek pénze. Na lehet hogy a párnát fel kellett vágni érte de mégis kerül azokra a dolgokra amire eddig is kerítettek.
    Ma már cserepet vágunk. Remek mert estére nem fogok hallani semmit úgy fog csengeni a fülem a flextől. Úgy számolom hogy jövő hét szerdára fogjuk befejezni ezt a felső részt. Utána még lesz egy kis előtető ami hozzá lesz építve a falhoz de azt nem tudom hogy most meg kell e csinálnunk.
    A vga egész jól megy . 840/1100-on lefutott majdnem negyed óra furmark és utána kezdett el hibázni a GPU. Sajnos ezen a kártyán nem digitális vrm van és ezért teleszórták az egész kártyát a hagyományos tápellátóval. Még a kártya tetejére is került belőle. Ez azért bosszantó mert erre így képtelenség vizes blokkot faragni. Marad az a megoldás hogy egy 8cm-es halk ventilátor szendvicsbe fogom a kártya hátulját. Sajnos nincs más lehetőségem. Most ráállítottam a tetejére is egy ventit így a felül levő tápok sem izzanak már. Megyek is és játszok picit 840-en. Gyanítom hogy azért hibázott a GPU mert a vrm túlmelegedett. Persze akkor sem lesz semmi ha csak 825-ig megy el a kártya..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák