Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit fáradt vagyok .Az ébredés még nem teljes.
    Tegnap egy eléggé elbaltázottra sikerült a gyerek nap. Kezdődött azzal hogy pocsék idő volt. Kitaláltuk hogy délután elmegyünk egy pizzára közösen mi négyen és mamáék a sógornőmmel. A pizza nem volt finom. Gondoltuk beülünk egy moziba de nem volt kedvünkre való film. Majd kimentünk kis városunk gyereknapi rendezvényére ami egy förtelem volt. Gyakorlatilag az eső miatt egy nulla volt az amit gyereknapi rendezvénynek készült. Szóval csalódott volt mindenki.
    Ma nem is tudom hogy megyünk e valamerre..A sógornőmnek konvertálgatom át a star trek enterprise komplett 4 évadát DVD-re hogy meg tudja nézni. Ezzel el leszek egy darabig. Eddig az első évadon jutottam túl.
    Közben nehezen de elhatároztam hogy váltom az egész gépemet. Meg is hirdettem a procimat és úgy néz ki el is viszik a ramokkal együtt amit most vettem nemrég. Nem használtam talán őket pár hetet. Így hirtelen kapkodóssá vált körbeszaglászni hogy hol tudom beszerezni az új procit-lapot-ramot. Most ez nagyon nagy váltás lesz mert komplett platformváltáson esek át. Kicsit hirtelen jött ez a váltás.Remélem nem fogom megbánni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák