Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz @tco@ #39319 üzenetére

    Ülésfűtés volt a csajom most eladott Foresterében és szerette. Én is vettem az öreg rönőmba, minden indításkor nyomom is a szivargyújtóba. Elismerem hogy nagyon hasznos, de 400 rongyot ezért, meg pár tényleg haszontalan kacatért, túlzásnak tartom. Én ha egy extrát kérni lehetne, akkor az inkább egy első parkoló radar lenne, amivel meg lehetne óvni a magad padkáknál az alacsony építésű elejét.
    A saját autóban 10 évig egy deka fűtés se volt, annyira köves volt a radiátor, hogy nem ment át rajta a víz. Mindig azzal nyugtattam magam, hogy kibírom azt a 8 km-t a melóhelyig, úgyse melegszik be annyira, hogy fűtsön. Viszont tavasszal rászántam magam és radiátort cseréltettem, így nyugodtan kijelenthetem 8 km bőven elég arra hogy befűtse az autót. Sőt, pár perccel indulás után már nyom annyi meleget, hogy az ablakot párátlanítsa. Tehát rövid távon is érdemes fűteni. De nem értem, miért gondolod hogy ha nem fűtesz, azzal jobban melegíted a motort?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák