Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    Sziasztok,
    ha bárkit is érdekel, én is beálltam a sorba egy Q80T-vel (55-ös). A korábbi 43JU6000 elkerült a kisszobába.
    Mit is mondjak róla? Este asszony azzal kezdte, hogy szép-szép, de vedd már le a fényerőt meg a kontrasztot nullára, mert túl éles és erősek színek. :D
    Úgy is nézhető volt. :D Biztos a Q90 jóval világosabb (azon is nagyon agyaltam, csak sajnos jól tartja az árát :(, de ez is megteszi nappal.
    Nálam pont a tévével szemben van egy ablak, de azt tudja kompenzálni.

    Annak örülök azért, hogy nincsen rajta az Ultra Wide Angle szűrő és az Anti Glare, mert így kontrasztosabb, oldalról meg nem nézem.

    A 120 Hz megy rajta gond nélkül, az Xbox mindent kipipál, nyilván a Dolby Atmost nem.

    Jó ez a Tizen, bár lehetne pár "gyorsgomb", pl. hogy ne kelljen mindig ötször nyomkodni a távirányítót, ha a menübe akarok bemenni.
    Illetve az is fura kicsit, hogy az Adaptive Picture beállításból pl. nem tudok egyből Energy Savingre menni. De ez csak szőrszálhasogatás. :D

    Szóval a képe nekem megfelelő, de kb. adaptive-on használnom legtöbbször, szóval láthatóan laikus vagyok. :D

    Köszi mindenkinek a tippeket és a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák