Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokokka

    őstag

    válasz mpo #122097 üzenetére

    0/1 : Elmosódáscsökkentés/Torzításcsökkentés
    7/8 : Elmosódáscsökkentés/Torzításcsökkentés
    LED-es képtisztaság : mindkettőnél kikapcsolva.

    De ezek csak példák, mert igazából sehogy sem jó.

    Egy Dune HD Pro 4K-ról hajtom a TV-t, automata beállítással (értsd : teljesen kadenciahelyes lejátszással). Ezzel nem lehet gond. Egy Onkyo TX-NR676-on keresztül megy a jel a One Connect Box-ba, így max az erősítőt hagyhatom ki a körből. A Box ugyanis nem megkerülhető, lévén, hogy a TV-n nincs bemenet, csak az övé. Mindent ebbe kell beledugni. De nálam csak egy kábel megy bele : az Onkyo-ból kijövő HDMI. A baj az, hogy nem tudom közvetlenül a TV-re tolni a filmet egy Pendrive-ról, mert nincs akkor kapacitású itthon, amire felmegy egy UHD film. Külső HDD-m sincs így azzal sem tudom megnézni. Amit így le tudtam ellenőrizni azok a demo videók, de azok ugyan olyanok, mint ha a DUNE-ről küldeném a TV-re. Még van itthon egy popcorn A300-as is, azzal megnézem ha lesz időm, de már előre tudom, hogy felesleges : nem a lejátszómmal van a gond. Jut eszembe : mivel nem számít, hogy UHD-t vagy 1080p-t nézek mert mindegyik ilyen "hibás", így egy FHD filmet fel tudok tolni pendrivra. Megnézem hátha, de erről sem hiszem hogy javulást hoz :( Félek, hogy ennyit tud a TV közel félmillióért....

Új hozzászólás Aktív témák