Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opi064

    tag

    válasz VANESSZA1 #115153 üzenetére

    UE49MU7052TXXH. 1 hete van meg, így már tudok írni róla tapasztalatot. Előzetesben, annyit, hogy H6400 tévét cseréltem le, mert vettem egy PS4Pro-t és "kellett" egy UHD, HDR tv hozzá. A H6400 zseniális tv volt, az alapbeállításos színei (számomra legalábbis) a "hideg" tónussal tökéletesek voltak. A sztorihoz tartozik, hogy azt egy MU6452-re cseréltem és amikor beüzemeltem, majdnem sírtam, olyan szar színei voltak a H-hoz képest. Pár nap múlva rájöttem, hogy a fehéregyensújban durván el kell mínuszolni a zöldeket (-15!). Így már nézhetőbb volt. A mozgáskezelése is rosszabb volt a H-nál, akadt, szaggatott minden nem túl gyors mozdulat a képernyőn. És csak hab a tortán, hogy az élvilágítás LED-jeiből alul-felül 1-1 LED a többinél erősebben bevilágított a filmek alsó-felső fekete csíkjába. 1 hétig bírtam, visszavittem (Edigitál, kultúráltak voltak, ment minden gördülékenyen. És itt jön a kérdésed: elhoztam egy 7052-t, gondoltam, ez már a Samu honlapján a prémium kategóriába tartozik. Tapasztalatok: megjelenés: a tartólábak katasztrófálisan ízléstelenek, mint egy fűrészbak, undorító! (ez persze ízlés kérdése) Bekapcsolva: a kép itt is zöld, nagyon! Már rutinból lehúztam itt ia -15re, így már ok. a mozgáskezelés egész jó, sokkal jobb, mint a 6452-é, A háttérvilágítást rendesen lejjebb kell húzni a gyárinál, mert úgy többnyire kontraszttalan A Youtube HDR UHD videói valóban lenyűgözőek, az arra képes játékok a PS4pro-ról is sokkal jobbak, mint a "régi" Ps4-TV kombinációval. A hangja egész jó, vannak elég szép mélyei is, sima tévézéshez nem szükséges mindíg bekapcsolni a házimozit. Van benne 2 tuneres PiP, ezt nem is tudtam, a Tizen nevű oprendszere a minimalista távirányítóval elsőre meghökkentően kezelhetetlen, de 2 nap múlva már nem tudna élni nélküle az ember, annyira vérré tud válni, szóval zseniális, amire csak rátesz, hogy a tv villámgyorsan reagál mindenre. Szóval, szerintem vegyél nyugodtan ilyet, de készülj, hogy pár napig testre kell szabnod a képalkotást, valamint javaslom, hogy netes megkattintással vásárold, mert akkor 14 napig van lehetőséged, akár indoklás nélkül is visszavinni, ha nem tetszene. Remélem tudtam segíteni...

Új hozzászólás Aktív témák