Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trinitronka

    tag

    Samsung UE40K6300AWXXH FHD SMART ívelt LED

    SOHA TÖBBÉ samsung!Sorolom: az ezüst lábai sötét szobában tükrözödnek,nagyon zavaró,bár amúgy is ronda.Smart alkalmazások gyakorlatilag egyenlők a nullával.Távirányítót (rajtam kívül ) a családom tagjai nem igazán tudják kezelni.Vettem egy másikat amin legalább vannak szám gombok,hogy a csatornára ugrás egyszerűbb legyen.(például 2-es csatornáról 19-re kilencszer kell megnyomni a távirányító gombjait,vagy hosszan nyomnia bal jobb gombot ,da akkor is macerás.Nonszensz)Csatornákat nem lehet törölni ,rendezni .megoldás lenne kedvencekbe rakni,de a TV bekapcsoláskor makacsul nem a kedvencekkel indul ,hanem az alap csatorna listával.PC-n szerkesztve a csatornalistát, jónak tűnt, de hiába kapcsoltam ki a készenléti üzemmódban a csatorna frissítési funkciót ,hetente kétszer -háromszor újra frissít és a törölt csatornák újra megjelennek,eredeti sorrendben .Eddig rengeteg bosszúság ért ,de gondolom nem csak ezzel a típusú készülékkel van baj,hanem a samsung (kis betűvel) ilyen szoftverű készülékeivel! SOHA TÖBBÉ samsung!!!!

    Honor play

Új hozzászólás Aktív témák