Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    (#100538) sandró60 : Ja ezt kicseréltem egy világítósra és van rajta 3D-gomb is.-> Linket tudnál ehhez a csodához?

    (#100539) wwwolfman : Azt leszámítva, hogy túl nagy a "pötty", amit mozgat, a pontossága és a kezelhetősége, megbízhatósága tényleg jobb ennek a SMART távnak, mint pl. egy átlag légegérnek. Bár nem tudom, hogy pont a BT technológia miatt lenne, de pl. nem kell vele annyit szenvedni, hogy középre álljon a pointer stb... Amúgy ha nem hagytak volna le róla 1-2 hasznosabb gombot, akkor én is ezt használnám a sima táv helyett, ezek a kemény gombok is sokkal jobbak, mint az a francos túlpuhított gumis. A 3D-t meg ezzel a legkönnyebb bekapcsolni (az SBS-eknek) és a TV lejátszóján való videózáshoz is sokkal kényelmesebb, mint a sima táv (azokkal az alulra rakott mini kis média vezérlőkkel). Azt leszámítva, hogy a lejátszó szoftvere és a bazi nagy pötty kombinációja alkalmatlan a rendes beletekeréshez.

    (#100552) PuMbA : Akkor a tiédre tényleg ráférhet egy factory reset, mert ez a Samsungnál is a gáz kategóriába tartozik, hogy képhibás a Motion Plus-od bármilyen beállításon -> Már írtam ide korábban egy olyannal, hogy Normál MP beállítás esetén, microstutter-ezett a kép, rendszertelen időközönként, de kb. fél percenként jött egy beröccenés (Videózásnál media playerről). Illetve: "ráadásul erős Motion Plus beállításokkal akadozik a kép egyes esetekben és sok képhibád lesz"->A kettő állításod kicsit ellentmondásos. Az általam tapasztaltak melyik kategóriába esnek, normális vagy már hiba? :F (Most egyébként Ki van kapcsolva a MP és így jó, de Tiszta beállításnál is OK volt, csak e felett csinálja...)

    Köszi! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák