Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Lappy fórumtárs, tudsz abban segíteni, hogy kell-e programoznom az új tasztatúrát, vagy csak átkötöm a vezetékeket? [link]

    Tudnék most jó áron venni egy érintős tasztatúrát, így megint eljátszottam a gondolattal, hogy le kellene cserélni a meglévő PK5500 tasztatúrát.

    A telepítői kézikönyvében ez szerepel, ami nem tudom az én esetemre vonatkozik-e, ahol már van egy billentyűzet.

    Billentyűzet beléptetés
    A billentyűzetet partícióhoz kell rendelni és sorszámot kell adni neki, hogy a felügyelje és a billentyűzeti zónákat megfelelően kezelje (a PTK5507 nem támogatja a billentyűzeti
    zónát). Ezt minden billentyűzeten önállóan kell megtenni.
    Billentyűzet címzése során az első számjegy határozza meg a partíciót (1..8). Ha nem használ partíciót a rendszerben, akkor adjon meg 1-et (mint rendszer). A globális billentyűzethez adjon meg 0-át (csak PK5500/RFK5500 esetén).
    A második számjegy határozza meg a billentyűzet sorszámát, mely felügyelet és zónabemenet megfelelő kezeléséhez szükséges (a PTK5507 nem támogatja a billentyűzeti zónát).
    Minden billentyűzetet külön helyre kell beléptetni.
    Az érintőképernyős billentyűzeten a következőképpen hajthatja végre a beléptetést:
    1. Lépjen be az Options (Opciók) lehetőségen belül az Installer Menu (Telepítői menü) részbe, majd az [Installer Code (Telepítői kód)] megadása után a Keypad Mode (Bil-
    lentyűzeti mód) menübe.
    2. Lépjen be a Szekció [000]-ba.
    3. Lépjen be a [0]-ba a partíció és cím megadáshoz.
    4. Az első számjeggyel adja meg a partíció számát (0..8).
    5. A második számjeggyel adja meg a billentyűzet címét a
    felügyelethez.
    6. Nyomja le kétszer a [#]-et a programozásból kilépéshez.
    7. Miután minden billentyűzetnél elvégezte a címzést, lépjen vissza a programozói módba és a Szekció [902]-be való belépéssel indítsa újra a modulfelügyeletet. Kb. 60 másodperc múlva a Szekció [903]-ba való belépéssel ellenőrizheti, hogy milyen modulokat lát a központ.
    8. Programozza a szükséges további beállításokat, vagy a
    [#] lenyomásával kiléphet a programozásból.

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák