Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gloob

    addikt

    válasz zso73 #5642 üzenetére

    Szia Zso!
    Nem idegesítem magam, mások hülyeségén teljesen felesleges! Viszont már a 24-es romot szedtem le az előbb!! Nekem jelenleg a 21-es van fent, mert a 22-es még nem volt elérhető amikor nekifogtam. Mit mondjak? Tetszik a dolog, nagyon sok beállítás van, és sok mindenhez amihez eddig kis segédprogi kellett, itt alapból elérhető. Tetszik az állítható notifikácios bar, nem kicsit, hanem nagyon! Jelenleg minden fent van ami eddig volt és memóriában ott tartok, mint a gyári esetében a telepítés után tisztán minden progi nélkül. Tetszik hogy végre egyből csörög, és nincs a fade effektus. Eddig nem fagyott és stabil volt. A GPS engem is megszivatott, mert nem jelöltem be a belső használatát, és nem fogott holdat. Utána viszont a lakásban, ahol eddig soha nem sikerült, kb 1-1.5 perc után volt jel. Egy dolog viszont nem tiszta. Ma de. nagyon merült, és megnéztem szinte alig volt alvó módban. A GPS-t b@sztattam utoljára még tegnap este, és a kikapcsolása után csak rep módba tettem a telefont. Ma de. újraindítottam a telefont és most már jó! Sokat van sleep-ben. Ezt nem tudod mitől lehetett? Talán pont a GPS volt a ludas, mert a Sygic-et mutatta, hogy ment vagy 3.5-órát, holott csak kipróbáltam talán 2-3 percre! Még egy kérdés, amit már feltettem tegnap is: ha ennek a romnak egy újabb verzióját (mondjuk a 24-est) felflashelem, akkor ugrik minden, és megint újra kell rakni a progikat, avagy marad minden, csak a rom frisül? Remélem az utóbbi!!! Én jelenleg nem tapasztaltam hibát ezen kívül. A Te tapasztalatod? Az is igaz, hogy az én telefon használatom nem olyan mint "egyeseké", nekem nincs mobilnet, wifi-t szoktam használni amikor net kell, és nem zenélek a telefonomon. Az okára rájössz, ha elolvastad a PM-et amit a múltkor küldtem. No egyelőre ennyi, így is kisregény lett. Várom a Te tapasztalataidat, és válaszodat.

    Samsung Galaxy A52S

Új hozzászólás Aktív témák